Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Senoji tema 4u.gif

Parsisiųsti Palemono rekomenduotą kalendorių galima Štai iš čia 4u.gif

O dabar prisipažinkit, prašau, kur įrišinėjot savo kalendorius, a? Tvarkingai, su metaliniu kabliuku/ąsele... g.gif Copy1 tik plastmasinę spiralę be jokio užkabinimo siūlo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 12 14, 23:15)
... Palemonai, neužmačiau, blush2.gif kad čia būtent Tavo programikė. Še dar vieną: oro_buckis.gif , tikrai užsidirbai  biggrin.gif

Na programikė tai tikrai ne mano biggrin.gif , aš tik ją sulietuvinau.
Atsakyti
sveiki, as cia lankausi pirma karteli, labai susidomejau kalendoriu gamyba, maketavimu, tiesiog taip norisi prasmingiau praleisti laisva laika, beto sventes arteja, ir kazka grazaus norisi artimiesiems padovanoti. parsisiunciau tkexe programele, viskas butu labai gerai, taciau, noretusi kad fona butu galima pakeisti ar ikelti paveiksliuka pagal sezona( foniuka visa) taciau nesuprantu kaip tai padaryti....
taip pat parsisiunciau ulead photo express, ten viskas tiesiog puiku, labai grazus kalendoriukai gaunasi, taciau nerandu lietuviu kalbos. gal galetumet padeti? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2008 12 17, 13:58)
sveiki, as cia lankausi pirma karteli, labai susidomejau kalendoriu gamyba, maketavimu, tiesiog taip norisi prasmingiau praleisti laisva laika, beto sventes arteja, ir kazka grazaus norisi artimiesiems padovanoti. parsisiunciau tkexe programele, viskas butu labai gerai, taciau, noretusi kad fona butu galima pakeisti ar ikelti paveiksliuka pagal sezona( foniuka visa) taciau nesuprantu kaip tai padaryti....
taip pat parsisiunciau ulead photo express, ten viskas tiesiog puiku, labai grazus kalendoriukai gaunasi, taciau nerandu lietuviu kalbos. gal galetumet padeti? buciau labai dekinga 4u.gif

kai išmeta įkeliamos foto nustatymus, apačioje dešinėj pusėj gali uždėt varnelę "užpildymo puslapis" ar kažkas pan. tuomet ir bus per visą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 17 gruodžio 2008 - 15:08
mergaites, o as katik parsisiunciau corel photo album 6 programėlę, gal kuri galėtumėt paaiskinti kaip reik su ja darbuotis, noriu padaryti kalendoriu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Shusha @ 2008 12 16, 19:18)
Senoji tema  4u.gif

Parsisiųsti Palemono rekomenduotą kalendorių galima Štai iš čia  4u.gif

O dabar prisipažinkit, prašau, kur įrišinėjot savo kalendorius, a? Tvarkingai, su metaliniu kabliuku/ąsele...  g.gif Copy1 tik plastmasinę spiralę be jokio užkabinimo siūlo  doh.gif

man neina jos parsisiusti verysad.gif raso error verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 12 16, 19:18)
O dabar prisipažinkit, prašau, kur įrišinėjot savo kalendorius, a? Tvarkingai, su metaliniu kabliuku/ąsele...  g.gif Copy1 tik plastmasinę spiralę be jokio užkabinimo siūlo  doh.gif

4u.gif Rytoj parsivežu aštuonis kalendorius iš Smaltijos leidyklos http://www.spausdiname.lt/ . Ten tikrai pažadėjo, kad kiekvienas kalendorius turės kabliuką. Kai tik parsivešiu iškart parašysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 17 gruodžio 2008 - 20:10
o kaip reik šablonus atrasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2008 12 17, 13:58)
taip pat parsisiunciau ulead photo express, ten viskas tiesiog puiku, labai grazus kalendoriukai gaunasi, taciau nerandu lietuviu kalbos. gal galetumet padeti? buciau labai dekinga 4u.gif

Kazkur buvau radus lietuviu kalba.Tik tas buvo jau labai seniai.Eik ant skaiciuku ir bandyk su desiniu klavisu paspaudus visas funkcijas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 12 17, 22:38)
Kazkur buvau radus lietuviu kalba.Tik tas buvo jau labai seniai.Eik ant skaiciuku ir bandyk su desiniu klavisu paspaudus visas funkcijas ax.gif

o kur yra šablonai?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 17, 20:09)
4u.gif Rytoj parsivežu aštuonis kalendorius iš Smaltijos leidyklos http://www.spausdiname.lt/ . Ten tikrai pažadėjo, kad kiekvienas kalendorius turės kabliuką. Kai tik parsivešiu iškart parašysiu.

o ten pat ir spausdinsi ar tik irisineji? g.gif blush2.gif

kiek pamenu tai copy1 spausdinai ax.gif gal sakau leidykloj grazesni gaunas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 18 gruodžio 2008 - 08:26
QUOTE(sigasss @ 2008 12 18, 08:23)
o ten pat ir spausdinsi ar tik irisineji?  g.gif  blush2.gif

kiek pamenu tai copy1 spausdinai  ax.gif gal sakau leidykloj grazesni gaunas  biggrin.gif

4u.gif Jau turiu. Popierius kitoks, toks slidus, kaip tikrųjų kalendorių. Ryškesni, nei spausdinti Copy1. Įrišimas - metalinė spiralė su kilpele pakabinimui. A4 formatas 12lapų + titulinis+ įrišimas kainavo 39lt. O A3 formato kalendoriaus kaina 89lt. (sakau, kad baisiai nemažai kaštavo, kitakart spausdinimu užsiimsiu namie). Dovanos Kalėdoms jau paruoštos, ne tik mano artimiesiems, bet ir draugių thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 18 gruodžio 2008 - 11:33
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 18, 11:32)
4u.gif Jau turiu. Popierius kitoks, toks slidus, kaip tikrųjų kalendorių. Ryškesni, nei spausdinti Copy1. Įrišimas - metalinė spiralė su kilpele pakabinimui. A4 formatas 12lapų + titulinis+ įrišimas kainavo 39lt. O A3 formato kalendoriaus kaina 89lt. (sakau, kad baisiai nemažai kaštavo, kitakart spausdinimu užsiimsiu namie). Dovanos Kalėdoms jau paruoštos, ne tik mano artimiesiems, bet ir draugių thumbup.gif

user posted image

user posted image

grazu labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o per kiek laiko ten atspausdina? g.gif turbut ne iskart? verysad.gif
Atsakyti