Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

Aš obuolių tyrę darau taip. Orkaitėje iškepu obuolius(geriausia alyvinius, nes geriau težta). Tada pertrinu per sietą, atliekas išmetu. Tyrę verdu iki užvirimo(kai jau smarkiai pukši).Cukraus ir cinamono dedu pagal skonį, galima užsukti užsukamais dangteliais ir laikyti žiemai. Labai patinka vaikams, nė kramtyti nereikia essen.gif
Atsakyti
Mielosios, gal norite obuolių. Galiu duoti kiek tik norite, nes jie mane jau žūdo. Kepu, verdu, spaudžiu sultis, bet jau nesugebu visų sudoroti. Visi draugai apdalinti, bet obuoliai lyg daugintusi patys. O tokie skanūs, kad gaila kai juos reikia išmesti sad.gif
Gyvenu Kaune. Rašykite į privatų (rmlist@rolandas.com) ir susitarsime kur ir kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2005 08 15, 16:49)
Mielosios, gal norite obuolių. Galiu duoti kiek tik norite, nes jie mane jau žūdo. Kepu, verdu, spaudžiu sultis, bet jau nesugebu visų sudoroti. Visi draugai apdalinti, bet obuoliai lyg daugintusi patys. O tokie skanūs, kad gaila kai juos reikia išmesti sad.gif
Gyvenu Kaune. Rašykite į privatų (rmlist@rolandas.com) ir susitarsime kur ir kada smile.gif



Nu kodel Kaunas cry.gif
Atsakyti
Labai skanus ir nekaloringas obuoliu pyragas:
4 kiausiniai
stikline cukraus
stikline miltu
6 obuoliai nelabai dideli
cinamono

Paruosti obuolius: supjaustyti riekutem, apibarstyti saukstu cukraus ir saukstu cinamono. Kiausinius plakti su cukrumi. Plakti mikseriu puode, idejus i kita puoda, kuriame yra verdancio vandens. Tada plakame mikseriu kokias 5 min. Istraukiame puoda is indo su vandeniu, ir per sieteli i ta, ka isplakeme, suberiame miltus ir palengva atsargiai ismaisome. Visa mase pilame i pyrago paruosta forma (istepta sviestu ir pabarstyta dziuveseliais. Susmaigstome obuoliu riekutes kuo tankiau. Kepame 200 laipsniu ikaitintoj orkaitej, kol paruduoja. Man kepa apie 45 min., o gal truputi daugiau. Labai skanu.
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri žinote kaip išvirti obuolių ir apelsinų uogienę? Teko ragauti, labai skanu, bet nerandu recepto.
Atsakyti
Sveikos, na pas mus su obuoliais irgi košmaras, košės tai 3 metams priviriau:))

Gal kas darot obuolių sūrį? Turiu receptą, virsiu šnd. Niekaip neapsisprendžiu, kur jį dėti išvirtą (kad sustingtų), vieni sako kad į bet kokį vandeniu suvilgytą indą, kiti, kad į celofanu išklotą sūrmaišį ir džiovinti, dar kiti, kad slėgti... Gal kas esat darę, ar mamos darė ir matėt akivaizdžiai kas ten daroma? nes mano patarėjai tai tik teoriškai žino...
Atsakyti
Sveikutes,
tiek daug obuolių pyragų receptų smile.gif , bet ir as dar vieną pridėsiu. Jį pati sugalvojau, užtai nezinau tikslių proporcijų, nes visada darau iš akies. Bet pasistengsiu "primesti" proporcijas smile.gif

300g margarino (aš naudoju skirtą kepiniams)
3 kiaušiniai
cukraus
miltų
obuolių (kuo daugiau, tuo skaniau)
cukraus pudros
cinamono

Iš margarino, miltų, cukraus ir kiaušinių trynių suminkyti tešlą. Padėti į šaldytuvą, kol pjaustysit obuolius. Juos nulupti ir supjaustyti sklitelemis. Tada tešlą iškloti į skardą, ant jų sudėti obuolius ir apibarstyti cinamonu. Kišti į 200 l. orkaitę ir kepti koki gerą pusvalandį (kol iškeps). Per tą laiką baltymus išplakti iki standžių putų, įdėti kelis šaukštus cukraus pudros. Vėl išplakti. Galima įspausti šlakelį citrinos sulčių, Šią masę užtepti ant iškepusio pyrago ir keliom minutėms vėl įkišti į orkaitę. Tik atsargiai, kad nesudegtu! Vos kelioms minutėms. Viskas. Skanaus smile.gif

Tai mėgstamiausias mūsų pyragas thumbup.gif Vyras niekaip negali sustoti valgyti biggrin.gif

p.s. čia normos taikytos didelei skardai. Pyragas turi būti nestoras, kokiu 1-1,5 cm
Atsakyti
Dar labai megstu karamelini obuoliu pyraga(Prancuziska berods) I forma sudedu nuluptas,"isvalytas" obuoliu puseles(apvalia puse i dugna).Islydau cukru, pilu ant obuoliu.o tada ant virsaus dedu tesla.kai isverciu forma obuoliai lieka ant pyrago virsaus.obuoliai isleidzia sultis,gaunas karamele.Valgomas karstas,su grietine thumbup.gif
[/quote]

Liepsneliuke, labai prašau, parašyk tikslias proporcijas šito pyrago. Taip norisi jį išbandyti smile.gif
Atsakyti

kas norit visos obuoliu pyragu ir pan. dalykeliu kolekcijos, pasiuskit man i a.z. savo mailus, issiusiu ax.gif ten visokie recepteliai ir is SM, ir is interneto ax.gif
Atsakyti
Kas yra a.z.? Žinau, būna kvaikų klausimų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2005 08 22, 18:32)
Kas yra a.z.?  Žinau, būna kvaikų klausimų... doh.gif


az tai asmenine zinute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzine @ 2005 08 22, 11:42)
Sveikos, na pas mus su obuoliais irgi košmaras, košės tai 3 metams priviriau:))

Gal kas darot obuolių sūrį? Turiu receptą, virsiu šnd. Niekaip neapsisprendžiu, kur jį dėti išvirtą (kad sustingtų), vieni sako kad į bet kokį vandeniu suvilgytą indą, kiti, kad į celofanu išklotą sūrmaišį ir džiovinti, dar kiti, kad slėgti... Gal kas esat darę, ar mamos darė ir matėt akivaizdžiai kas ten daroma? nes mano patarėjai tai tik teoriškai žino...


Va va- obuoliu suris! wub.gif O tai vis piragai ir piragai ax.gif
Papasakok Dzine kaip tu ji darai blush2.gif Taip noriu pameginti blush2.gif
Atsakyti