Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

Sveikutes,

ka tik kepiau toki pyraga.Labai skanus smile.gif

Rekomenduoju.

As dejau daugiau obuoliu.

obuoliu pyragas
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2009 09 12, 15:28)
Sveikutes,

ka tik kepiau toki pyraga.Labai skanus smile.gif

Rekomenduoju.

As dejau daugiau obuoliu.

obuoliu pyragas


As jau kelinta kart sita kepu. Mums jis irgi labai patinka thumbup.gif . Taip pat dedu daugiau obuoliu. Ir nieko nesloksniuoju, sumaisau su obuoliais ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2009 08 21, 14:18)
ŠĮ MISTIKOS PASIŪLYTĄ  išbandžiau ir aš  smile.gif

REIKIA:
3 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
0,5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
Obuoliai

Kiaušinius išplakti su cukrum, supilti aliejų, vėl išplakti. Atskirai sumaišyti miltus su kepimo milteliais. Viską sumaišyti kartu iki vientisos masės. Skardą itepti aliejum (aš kepu ne skardoj, o stikliniam inde), ant dugno dėti gabaliukais pjaustytus obuolius (aš juos nulupu, išimu sėklytes, gabaliukai būna nelabai dideli - vidutinį obuolį ketvičiuoju ir gautas skilteles per pusę, bet čia nėra didelio skirtumo). Galima obuolių gabaliukus apvolioti cukrumi, cinamonu. Jei labai skubu, niekuo nevolioju. Obuolių reikia tiek, kad padengtų skardos ar to stiklinio kepimo indo dugną. Tada ant viršaus pilu gautą tešlos masę. Šaunu į orkaitę. Kepu maždaug 200 laipsnių temperatūroj, kol paruduoja (stikliniam inde matosi, kai visas iškepa).


Aš ir balsuoju už šitą receptuką thumbup.gif bigsmile.gif Tikrai labai paprasta, greita ir skanu. Pyragas toks purus purus ir lengvas 4u.gif Asmeniškai man skaniau kai aliejus, o ne sviestas. Nors tikėjau, kol neišbandžiau..

Ačiū Mistika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2009 08 30, 21:18)
Šiandien kepiau pyragą pagal šį vienos forumietės receptą:
PAPRASTAS OBUOLIŲ PYRAGAS

2 šaukštai margarino,
2/3 stiklinės cukraus,
1 ir 2/3 stiklinės miltų,
8-10 vidutinio dydžio obuoliai,
2 kiaušiniai,
1 arb.šaukšt.kepimo miltelių,
1/4 citrinos su žievele,
žiubsnelis vanilinio cukraus,
džiuvėsėlių skardai pabarstyti.
Obuolius nulupame ir supjaustome gabaliukais. Citriną su žievele supjaustome smulkiai ir sumaišome su obuoliais. Ištirpiname margariną ir supilame į kitame inde išmaišytą cukrų su kiaušiniais. Tada suberiame miltus, vanilinį cukrų ir kepimo miltelus. Gerai išmaišome ir suberiame obuolius. ( Obuoliai masės pagrindas ). Pabarstome skardą džiuvėsėliais ir šaukštu tolygiai dedame paruoštą masę. Kepti įkaitintoje orkaitėje 180 laipsnių temperatūroje apie 35 - 40 minučių. Išjungus orkaitę pyragą dar palikti 5 - 10 minučių.
Skanaus.



Štai šis pyragėlis:
user posted image

user posted image
Atsakyti
4u.gif o gal kuri parekomenduotumėt šlapią šlapią obuolių pyragą? blush2.gif

nes receptų tai išties čia daug, bet kuris kad būtų šlapias..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 09 14, 12:40)
4u.gif  o gal kuri parekomenduotumėt šlapią šlapią obuolių pyragą? blush2.gif

nes receptų tai išties čia daug, bet kuris kad būtų šlapias..... g.gif


Manau, va šitas http://beatosvirtuve...usidavimai.html tai tikrai yra šlapias smile.gif Jis pas mane obuolių pyragų "eilėj" stovi numatytas, neabejoju, kad turėtų būti labai skanus thumbup.gif

Beje, Mistikos pasiūlytą receptą vakar įgyvendinau - labai lengvai pagaminamas ir tikrai skanus thumbup.gif , vakar to pyrago bele kiek suvalgiau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angie_Kiras: 14 rugsėjo 2009 - 15:10
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 09 14, 11:40)
4u.gif  o gal kuri parekomenduotumėt šlapią šlapią obuolių pyragą? blush2.gif

nes receptų tai išties čia daug, bet kuris kad būtų šlapias..... g.gif

o as manau, kad dedant kuo daugiau obuoliu, tuo pyragas bus slapesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pats skaniausias biskvitinis obuoliu pyragas su kakava 4u.gif
dedu 4-5 kiausinius (juos isplaku iki baltumo), kepimo milteliu, cukraus, miltu, aliejaus ir kakavos milteliu, mase turi buti grietines tirstumo, tada sudedu pjaustytus obolius ir kepu apie 30min. labai skanu smile.gif
niekada nedarau pagal konkrecias normas, tai nezinau proporciju, kiekviena kart ganasi skirtingai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 14 rugsėjo 2009 - 17:10
labai skanu pjauni per puse obuopli isemi seklas dedi bet kokios uogienes i vidu ir kepi galima mikrobangei arba orkaitei labai skanu ax.gif
Atsakyti
visai neseniai pradejau rimciau uzsiimti virtuveje blush2.gif siandien pabandziau iskepti kiek kitoki obouliu pyraga mirksiukas.gif

Teslai (as dejau visko dvigubai):
2 kiausiniai;
2/3 stiklines cukraus (man gana ir puses);
truputeli druskos;
2 arbat. saukst. kepimo milteliu;
1.5 stikl. grietineles
2 stiklines miltu.

virsui:
obuoliai (ar kita, ka jus megstat);
cukrus (kad butu saldu)
0.5 valg. saust. krakmolo
vandens

visus produktus teslai sudedam ir ismaisom - tesla turi gautis grietines tirstumo. tada pilam tesla i skarda patepta aliejumi, ant virsaus dejau oboulius (bet galima deti bet ka - uogas, vaisius ir t.t.)

obuolius supjaustom, dedam i puoda su cukrum ir kaitinam. po to dedam vandenyje istirpinta krakmola - kaitinam, kol sutirsteja.

kepti 170 l. orkaiteje 60 min. - galima ir daugiau, nes man siek tiek apacia sukrito g.gif
Atsakyti
rekomenduoju kas bijo miltu. 2kiausiniai 1 stikline cukraus isplakti, 1 stikline aliejaus plakti ir po truputi pilti alieju, 1 stikline krakmolo, 1a.s kepimo milteliu 2.5 valg. sauksto miltu ir daug daug obuoliu pripjaustyti i tesla. Kepti Skanaus
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2009 09 17, 15:32)
rekomenduoju kas bijo miltu. 2kiausiniai 1 stikline cukraus isplakti, 1 stikline aliejaus plakti ir po truputi pilti alieju, 1 stikline krakmolo, 1a.s kepimo milteliu 2.5 valg. sauksto miltu ir daug daug obuoliu pripjaustyti i tesla. Kepti Skanaus


Va šitai daiktelį reikės pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti