Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

Kepiau jau antrą kartą doh.gif man ir šį kartą norėjosi ledų prie karšto, dar neatvėsusio ax.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad patiko smile.gif
Vieną vakarą modifikavau šį pyragą - vietoj obuolių dėjau vyšnias be kauliukų. Gavosi šlapias ir saldžiarūgštis. MB vienu prisėdimu 2/3 sukirto. Kitą dieną teko vėl kept lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau pyragą pagal šį vienos forumietės receptą:
PAPRASTAS OBUOLIŲ PYRAGAS

2 šaukštai margarino,
2/3 stiklinės cukraus,
1 ir 2/3 stiklinės miltų,
8-10 vidutinio dydžio obuoliai,
2 kiaušiniai,
1 arb.šaukšt.kepimo miltelių,
1/4 citrinos su žievele,
žiubsnelis vanilinio cukraus,
džiuvėsėlių skardai pabarstyti.


Obuolius nulupame ir supjaustome gabaliukais. Citriną su žievele supjaustome smulkiai ir sumaišome su obuoliais. Ištirpiname margariną ir supilame į kitame inde išmaišytą cukrų su kiaušiniais. Tada suberiame miltus, vanilinį cukrų ir kepimo miltelus. Gerai išmaišome ir suberiame obuolius. ( Obuoliai masės pagrindas ). Pabarstome skardą džiuvėsėliais ir šaukštu tolygiai dedame paruoštą masę. Kepti įkaitintoje orkaitėje 180 laipsnių temperatūroje apie 35 - 40 minučių. Išjungus orkaitę pyragą dar palikti 5 - 10 minučių.
Skanaus.

Gavosi laaabai skanus, kirtau be sustojimo, su pienuku thumbup.gif .

O mano jau seniai kepamas obuolių pyragas toks:
1 stiklinė aliejaus (man skaniausia su alyvuogių, bet būtinai bekvapiu, kitaip nesigaus)
1 stiklinė cukraus (bet aš dedu per pus mažiau, nes taip saldžiai nemėgstam)
3 kiaušiniai
2 stiklinės miltų
5 dideli obuoliai
šaukštelis kepimo miltelių
vanilinio cukraus

Kiaušinius išplakti su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, supilti aliejų, dar paplakti, tada sudėti miltus su kepimo milteliais, gerai išmaišyti ir sudėti nuluptus ir supjaustytus obuolius (galima juos apibarstyti cinamonu). Sudėti viską į skardą ir kepti maždaug 45 min 200 C orkaitėje. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2009 08 30, 17:18)
Šiandien kepiau pyragą pagal šį vienos forumietės receptą:
PAPRASTAS OBUOLIŲ PYRAGAS

2 šaukštai margarino,
2/3 stiklinės cukraus,
1 ir 2/3 stiklinės miltų,
8-10 vidutinio dydžio obuoliai,
2 kiaušiniai,
1 arb.šaukšt.kepimo miltelių,
1/4 citrinos su žievele,
žiubsnelis vanilinio cukraus,
džiuvėsėlių skardai pabarstyti.
Obuolius nulupame ir supjaustome gabaliukais. Citriną su žievele supjaustome smulkiai ir sumaišome su obuoliais. Ištirpiname margariną ir supilame į kitame inde išmaišytą cukrų su kiaušiniais. Tada suberiame miltus, vanilinį cukrų ir kepimo miltelus. Gerai išmaišome ir suberiame obuolius. ( Obuoliai masės pagrindas ). Pabarstome skardą džiuvėsėliais ir šaukštu tolygiai dedame paruoštą masę. Kepti įkaitintoje orkaitėje 180 laipsnių temperatūroje apie 35 - 40 minučių. Išjungus orkaitę pyragą dar palikti 5 - 10 minučių.
Skanaus.

Gavosi laaabai skanus, kirtau be sustojimo, su pienuku  thumbup.gif .

O mano jau seniai kepamas obuolių pyragas toks:
1 stiklinė aliejaus (man skaniausia su alyvuogių, bet būtinai bekvapiu, kitaip nesigaus)
1 stiklinė cukraus (bet aš dedu per pus mažiau, nes taip saldžiai nemėgstam)
3 kiaušiniai
2 stiklinės miltų
5 dideli obuoliai
šaukštelis kepimo miltelių
vanilinio cukraus

Kiaušinius išplakti su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, supilti aliejų, dar paplakti, tada sudėti miltus su kepimo milteliais, gerai išmaišyti ir sudėti nuluptus ir supjaustytus obuolius (galima juos apibarstyti cinamonu). Sudėti viską į skardą ir kepti maždaug 45 min 200 C orkaitėje. drinks_cheers.gif



bet kaip idomu su ta 1stikline aliejaus ..... kitame va mistikos recepte o,5stiklines aliejaus ir 3 kiausiniai o siame ir gi 3kiausiniai tai ... kaip suprasts su ta stiline aliejaus doh.gif g.gif
Atsakyti
Kuo daugiau aliejaus, tuo riebiau turbuūt biggrin.gif , as kartais dedu keturis kiaušinius, ir pilu puse stiklinės aliejaus, kiek įpilsi, tiek bus gerai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Visa stiklinė man atrodo daugoka. Nors g.gif nepabandžius nesužinosi. Bet man užtenka pusės stiklinės, kuo puikiausiai iškepa. Tik reik nepatingėt gerai išplakt, tada purus gaunas.
Atsakyti
user posted image

user posted image

http://www.supermama...;#entry21878905
receptas cia,kepiau pagal olesta,tikrai skanus pyragas.
Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2009 08 21, 13:18)
ŠĮ MISTIKOS PASIŪLYTĄ  išbandžiau ir aš  smile.gif

REIKIA:
3 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
0,5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
Obuoliai

Kiaušinius išplakti su cukrum, supilti aliejų, vėl išplakti. Atskirai sumaišyti miltus su kepimo milteliais. Viską sumaišyti kartu iki vientisos masės. Skardą itepti aliejum (aš kepu ne skardoj, o stikliniam inde), ant dugno dėti gabaliukais pjaustytus obuolius (aš juos nulupu, išimu sėklytes, gabaliukai būna nelabai dideli - vidutinį obuolį ketvičiuoju ir gautas skilteles per pusę, bet čia nėra didelio skirtumo). Galima obuolių gabaliukus apvolioti cukrumi, cinamonu. Jei labai skubu, niekuo nevolioju. Obuolių reikia tiek, kad padengtų skardos ar to stiklinio kepimo indo dugną. Tada ant viršaus pilu gautą tešlos masę. Šaunu į orkaitę. Kepu maždaug 200 laipsnių temperatūroj, kol paruduoja (stikliniam inde matosi, kai visas iškepa).
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif SKANUS  wub.gif



Šiandien kepiau obuolių pyragą pagal šį receptą thumbup.gif Nu apsivalgymas! thumbup.gif Gerai, kad dvi porcijas iškart kepiau, ir tai jau baigiam su vyru visą pyragą sukapoti biggrin.gif Labai skanu karštas pyragas su vaniliniais ledais - plombyru, mmm wub.gif Ačiū Mistikai už receptuką wub.gif
Atsakyti
as vakar ir gi kepiau obuoliu pyraga . tad isvada ta jog idejau kelis saukstus grietines tai nieko nesigavo man doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif geriau aju alieju buciau pilusi ......... beja receptas panasus i mistikos , pries tai kepiau tai puikiai isejo , o dabar nusprendziau pakoreguot del aliejaus ir nezinia koks velnias mane griebe ta grietine deti lotuliukas.gif blink.gif tad neiskilo , ai ismeciau lauk tai gi rytoj zadu kepti pyragiuka jau be grietines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Coliukė121 @ 2009 09 06, 19:47)
Šiandien kepiau obuolių pyragą pagal šį receptą  thumbup.gif Nu apsivalgymas!  thumbup.gif Gerai, kad dvi porcijas iškart kepiau, ir tai jau baigiam su vyru visą pyragą sukapoti  biggrin.gif Labai skanu karštas pyragas su vaniliniais ledais - plombyru, mmm  wub.gif Ačiū Mistikai už receptuką  wub.gif


Išbandžiau ir aš Mistikos receptuką. Skanumėlis wub.gif
Greitai paruošiamas, kepė ~ 35 min.
Atsakyti
QUOTE(saulyte24 @ 2009 09 06, 19:52)
as vakar ir gi kepiau obuoliu pyraga . tad isvada ta jog idejau kelis saukstus grietines tai nieko nesigavo man  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  geriau aju alieju buciau pilusi ......... beja receptas panasus i mistikos , pries tai kepiau tai puikiai isejo , o dabar nusprendziau pakoreguot del aliejaus ir nezinia koks velnias mane griebe ta grietine deti  lotuliukas.gif  blink.gif  tad neiskilo , ai ismeciau lauk tai gi rytoj zadu kepti pyragiuka jau be grietines  ax.gif

Aliejus prideda pyragui purumo, o grietinė kaip tik prideda sunkumo, todėl neiškyla taip... wink.gif
Atsakyti
Darau obuoliu pyraga,del jo draugai eina is proto.Pabandykit ir jus wink.gif


4 kiausiniai
200g grietines
250g sviesto
300g cukraus
350g miltu
1 saukstelis kepimo milteliu

obuolius apibarstom cinamonu ir jau pries dedant kept ,i pyraga juos susmaigstom.Kepti 40min 180 laipsniu t.Patiekti su ledais :)Skanaus!
Atsakyti