Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

o maniškio pyrago recepto musjau niekas ir nebandė, jokių atsiliepimų verysad.gif o toks skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 01 20, 19:23)
Kept nemokėjai  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Nu jau turbut lotuliukas.gif Ne man skirtas sitas manu sedevras matyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 01 20, 18:16)
Nu jau turbut lotuliukas.gif  Ne man skirtas sitas manu sedevras matyt tongue.gif

neimk į galvą, ne man irgi irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif bus tų pyragų, reikia eit Cipciuko naująjį su varške pabandyti, super skaniai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 20, 20:19)
neimk į galvą, ne man irgi irnesakyk.gif  irnesakyk.gif  irnesakyk.gif bus tų pyragų, reikia eit Cipciuko naująjį su varške pabandyti, super skaniai atrodo ax.gif

Pas mane kazkokia improvizacija is obuoliu irgi jau kepa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 14, 15:57)
Gamyba tokia : miltus , cukru ir manu kruopas sumaisai ( gauni sausa birala ).
Obuolius sutarkuoji burokine tarka ( lupti nereikia ).
I skardele papili sauso misinio , na 2 mm. ne daugiau , ant jo dedi tarkuotus obuolius  0,5 cm. storio sluoksniu , su delnu paspausdama ( ciut ciut ) islygini pavirsiu , vel kartoji ta pati ,kol sudesi visus sluoksnius , perspeju kuo plonesni sluoksniai ir kuo ju daugiau tuo skanesnis ir grazrsnis ( prapjovus ) gaunasi pyragas . Oi dar kepimo miltelius pamirsau doh.gif  doh.gif  doh.gif pamineti ,juos sumaisai kartu su miltais .....t.t .
I obuolius jeigu megstate ipilkite cinamono ( maniskei nemegsta schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif ).
Viena karta i obuolius ipyliau cukraus - man buvo per saldus , o as megstu saldziaruksti.
Tiesa , virsutinis sluoksnis turi buti sauso misinio , ant jo uzpilkite istirpinto sviestuko ,kad virsus neapdziutu bekepdamas , galite apdeti plonai atpjautais gabaleliai.
SKANAUS 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Laba diena 4u.gif
Bandysiu ir as pagal Jusu receptuka si pyraga kepti. Bet iskolo toks klausimelis g.gif ant kokios temperaturos kepti ir kiek laiko? ir ar reikia ikaitinti orkaite? blush2.gif iskart atsiprasau jei kartosiuos, tiesiog nemaciau doh.gif .
iskart dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 01 22, 14:48)
Laba diena 4u.gif
Bandysiu ir as pagal Jusu receptuka si pyraga kepti. Bet iskolo toks klausimelis g.gif  ant kokios temperaturos kepti ir kiek laiko? ir ar reikia ikaitinti orkaite? blush2.gif iskart atsiprasau jei kartosiuos, tiesiog nemaciau doh.gif .
iskart dekui uz atsakyma 4u.gif


Aš prieš tai įkaitinu orkaitę iki 180 - 200 laipsnių, dedu pyragą ir kepu tol, kol viršus švelniai paruduoja wub.gif manau apie pusvalandį kažkur g.gif
Atsakyti
multti labai dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 01 22, 13:48)
Bandysiu ir as pagal Jusu receptuka si pyraga kepti. Bet iskolo toks klausimelis g.gif  ant kokios temperaturos kepti ir kiek laiko? ir ar reikia ikaitinti orkaite? blush2.gif


Aš išpradžių apie 20 minučių pakepiau 160 laipsnių temperatūroj, po to padidinau ant 180 ir baigiau kepti (man atrodo, kad tada manų kruopos spėja geriau išbrinkt ax.gif ). Išviso kažkur apie 50-60 minučių kepiau.
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 22, 15:49)
Aš išpradžių apie 20 minučių pakepiau 160 laipsnių temperatūroj, po to padidinau ant 180 ir baigiau kepti (man atrodo, kad tada manų kruopos spėja geriau išbrinkt ax.gif ). Išviso kažkur apie 50-60 minučių kepiau.

RiMami labai labai dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 01 22, 13:48)
Laba diena 4u.gif
Bandysiu ir as pagal Jusu receptuka si pyraga kepti. Bet iskolo toks klausimelis g.gif  ant kokios temperaturos kepti ir kiek laiko? ir ar reikia ikaitinti orkaite? blush2.gif iskart atsiprasau jei kartosiuos, tiesiog nemaciau doh.gif .
iskart dekui uz atsakyma 4u.gif


Aš kepu 180-200C . ......orkaitė ikaitinama visada , ką bekeptumėt ( biskvitą , bandeles , šimtalapį ) , nes laikas skaičiuojamas nuo tada , kai ikišama į įkaitintą orkaitę . O laikas pas kiekvieną prkaitę kitoks ( juk ir storis pyrago gaunasi pas kiekvieną kitoks ) , tik pasakysiu , pas mane 5 cm. storio , kepa gan ilgai , virš valandos tikrai . SĖKMĖS smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 23 sausio 2009 - 09:11
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 23, 10:11)
Aš kepu 180-200C . ......orkaitė ikaitinama visada , ką bekeptumėt ( biskvitą , bandeles , šimtalapį ) , nes laikas skaičiuojamas nuo tada , kai ikišama į įkaitintą orkaitę . O laikas pas kiekvieną prkaitę kitoks ( juk ir storis pyrago gaunasi pas kiekvieną kitoks ) , tik pasakysiu , pas mane 5 cm. storio , kepa gan ilgai , virš valandos tikrai . SĖKMĖS  smile.gif

dekui 4u.gif kepiau vakar. sakyciau kad visai neblogai. kas ragavo visiems patiko. aisku gavau ir keleta pastabeliu, kad jaucias kepimo milteliai, man paciai jaucias manai. taip kad kitam kartui zinosiu. Dar karta dekui uz puiku skanu receptuka!
Atsakyti
Obuoliai nulupti, beliko sutarkuot ir sudėt viską kept biggrin.gif niam niam niam smile.gif Beje, kažkaip neįsivaizduoju, koks skonis kai jačiasi manai? g.gif gal per daug įdėjus jie jaučiasi??? Nes man nei karto taip nebuvo schmoll.gif
Atsakyti