Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

QUOTE(Asio @ 2009 01 10, 18:50)
Liaudies ismintis byloja, kad "blogam sokejui ir kiausinukai trukdo"  hihihi.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif reiks kada ir man bandyti, kazi, kaip ten gausis su tais kiausinukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 01 10, 19:21)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif reiks kada ir man bandyti, kazi, kaip ten gausis su tais kiausinukais lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Taisingumo delei tureciau prisipazinti, kad pirmas blynas ir man gavosi prisviles unsure.gif taciau nepuoliau peikti recepto, iskarto supratau, kad kazka ne taip padariau g.gif todel perskaiciau kitu atsielipimus. patarimus ir pastebejimus mirksiukas.gif dabar gaunasi thumbup.gif visi giria ir kur tik nusinesu, visur praso recepto, net vyrai bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Asio,2009 01 10, 17:50]
[quote=trejetas,2009 01 09, 01:11]Sveiki, labai džiaugiamės šia tema.Tiesiog dieviname obuolių pyragus.Mus ypač sužavėjo senoje temoje rastas receptas:

Liaudies ismintis byloja, kad "blogam sokejui ir kiausinukai trukdo" hihihi.gif
[/quote]

-----------------------------------------------------------------

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as merginos kepiau obuoliu pyraga su pudingu jis paimtas isforumo,bet kas rase receptuka nepamenu,tad pagooglinusi radau, tagi viskaskaip ir gerai butu bet ko tai pati tesla ji ejo pagrindu gavosi kiek kietoka ir per saldi, matyt reiketu deti siek tiek maziau miltu ir krakmolo bei cukraus norscukru pamazinau recepte pamineta 1.5 stiklines bet as dejau tik 1 st., taigi jei prisiminsit si kepini pakomentuokite dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 01 12, 11:50)
o as merginos kepiau obuoliu pyraga su pudingu jis paimtas isforumo,bet kas rase receptuka nepamenu,tad pagooglinusi radau, tagi viskaskaip ir gerai butu bet ko tai pati tesla ji ejo pagrindu gavosi kiek kietoka ir per saldi, matyt reiketu deti siek tiek maziau miltu ir krakmolo bei cukraus norscukru pamazinau recepte pamineta 1.5 stiklines bet as dejau tik 1 st., taigi jei prisiminsit si kepini pakomentuokite dekoju 4u.gif


o cia idedu recepta, nes nesulaukiu atsiliepimu schmoll.gif

Ingredientai
1 kg obuolių
100 g sviesto ar margarino
4 kiaušiniai
1,5 stiklinės cukraus
1 stiklinė miltų
1 stiklinė bulvių krakmolo
2 šaukšteliai kepimo miltelių
2 pakeliai vanilinio pudingo
1 litras pieno


Aprašymas

Tešla
Margariną ar sviestą ištrinti su stikline cukraus ir tryniais iki vienalytės purios masės. Toliau trinant po truputį dėti miltus išmaišytus su krakmolu ir kepimo milteliais. Tada atsargiai įmaišyti išplaktus iki standumo baltymus.
Pudingas
Išvirti pudingą iš abiejų pakelių su litru pieno ir puse stiklinės cukraus.
Obuoliai
Obuolius nulupti ir sutarkuoti su burokine tarka.
Kepimas
Kepimo forma ištepti margarinu ar sviestu bei pabarstyti džiūvėsėliais. Dėti ¾ tešlos, ant jos obuolius, karštą pudingą ir likusią tešlą. Kepti 50 min. 1800C laipsnių orkaitėje. Iškepus pabarstyti cukraus pudra.

Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 09, 12:19)
Receptas tikrai geras , tik darymo eiga sudina ....todel ir kramtete sausas kruopas ......darosi ne 2 o koki 5 -6 sluoksniai , misinio ir tarkuotu obuoliu :

PILATE 4 MM. STORIO SLUOKSNI MILTU MISINIO , ANT JO SLUOKSNI ( NEPTONA !!!) OBUOLIU , N
VEL MISINIO , VEL UOBOLIU , VEL MISINIO .....IR TAIP IKI GALO ....VIRSUS PLONAS MILTU MISINYS , ANT JO TARKUOJASI SVIESTAS ......pasaka ne pyragas wub.gif  , lesti tikrai nereikia , pjaustai gabaliukais imi i ranka ir kandi .....pakartokite ....tikrai nenusuvilsite
schmoll.gif

isbandziau ir as, gavosi pyragas, bet toks tikrai labai siaip sau schmoll.gif , vos suvalgem per kokias 3 dienas .
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 01 19, 23:11)
isbandziau ir as, gavosi pyragas,  bet toks tikrai labai siaip sau schmoll.gif , vos suvalgem per kokias 3 dienas .


Na čia jau turbūt skonio reikalas ax.gif Šį pyragą obuolių bumo metu kepiau gal 3 kartus ir dvigubom porcijom - mums jis NEREALIAI SKANUS wub.gif Ir iš vis šis pyragas - man tikras atradimas, va bigsmile.gif Būčiau pas tave į svečius įsiprašius ir padėjus suniamniot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 01 19, 23:11)
isbandziau ir as, gavosi pyragas,  bet toks tikrai labai siaip sau schmoll.gif , vos suvalgem per kokias 3 dienas .

man jis irgi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif šeimyna net neparagavo, pusę išmečiau į šiukšliadėžę blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 01 20, 00:11)
isbandziau ir as, gavosi pyragas,  bet toks tikrai labai siaip sau schmoll.gif , vos suvalgem per kokias 3 dienas .


Zlat, ninada lia lia tiktais, reikėjo pas mane atvažiuot ir paragaut, būtum lapnojus ir dar prašius, taip kad ŠĄĄĄĄĄĄ biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 01 20, 13:11)
Zlat, ninada lia lia tiktais, reikėjo pas mane atvažiuot ir paragaut, būtum lapnojus ir dar prašius, taip kad ŠĄĄĄĄĄĄ  biggrin.gif  biggrin.gif

Už ka tu mane taip...nenoriu aš to pyrago daugiau lotuliukas.gif Būčiau žinojus kad tu jį mėgsti būčiau pas save pasikvietus , kad padėtum maniškį sukapot mirksiukas.gif lotuliukas.gif Va šiandien kepsiu kokį obuolinį (tik 100 proc. žinau kad ne šitą ) kviečiu ragaut, nes žinau kad tikrai gausis skanesnis už tą maninį tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2009 01 20, 01:57)
Na čia jau turbūt skonio reikalas ax.gif Šį pyragą obuolių bumo metu kepiau gal 3 kartus ir dvigubom porcijom - mums jis NEREALIAI SKANUS wub.gif Ir iš vis šis pyragas - man tikras atradimas, va  bigsmile.gif  Būčiau pas tave į svečius įsiprašius ir padėjus suniamniot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nu va ..bet nekepsiu jo daugiau, o kai skanus pyragai tai pas mus irgi per vakarą žlunga thumbup.gif
Atsakyti
Man sis pyragas super thumbup.gif dekinga Cipsiukui uz si recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2009 01 20, 17:55)
Už ka tu mane taip...nenoriu aš to pyrago daugiau lotuliukas.gif Būčiau žinojus kad tu jį mėgsti būčiau pas save pasikvietus , kad padėtum maniškį sukapot mirksiukas.gif  lotuliukas.gif Va šiandien kepsiu kokį obuolinį (tik 100 proc. žinau kad ne šitą ) kviečiu ragaut, nes žinau kad tikrai gausis skanesnis už tą maninį  tongue.gif


Kept nemokėjai lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti