Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

QUOTE(cipciukas @ 2008 11 30, 19:54)
Mmergyte, o kodel nedraugauji su jais  rolleyes.gif , del to kad nugrauzia lupas  tongue.gif , zinok konservuoti daug svelnesni , as vietoj taves bandyciau , o gal bus superinis pyragas , galesi savo pavadinima duoti  , bandyk ir rasyk kaip pasiseke ( vaisius su vaisiumi nesipjauna tongue.gif )
user posted image


nedraugauju,nes geresniu draugu turiu biggrin.gif biggrin.gif niu bandysiu,jauciu jau tik ryt g.gif parasysiu kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
Labutis, o aš iš obuoliukų darau štai ką: pyragas
Atsakyti
QUOTE(Petit Petit @ 2008 11 27, 18:00)
ACIU *Mistikai* uz paprasta greita recepteli! tik ka isbandziau - pyragiukas gavosi puikia, karstas su ledais mniam. smile.gif



Mielai prašom. Vakar svečiai užgriuvo, tai kepiau ir pyragą su obuoliais, ir sausainius su obuoliais smile.gif Kol kas neieškojau, ar niekas neįdėjo receptuko sausainių su obuoliais, kur aš kepu. Galėsiu įdėt.
Smalsu išbandyt cipciuko obuolių pyrago receptą, bet vis nedrįstu. Pas mane stiklinė forma, tai bijau, kad subėrus visus produktus neskiltų... Aišku, gal mano baimės ir nepagrįstos, bet anksčiau kepdavau paprastose ir su tom stiklinėm daug praktikos neturiu... blush2.gif
Atsakyti
Ai dar su tuo pyragu, kur kepu buvo kartą juokingas nutikimas. Skubėjau iškept ir paprašiau MB obuolių papjaustyt. Jis ir papjaustė.... kas pakliuvo - obuolių, kriaušių blink.gif Iškepiau pyragą, sausainius su "obuoliais". Valgau ir galvoju, kad skonis kažkoks keistas, bet visai nieko. Nors pyragui aš būčiau gerokai mažiau cukraus dėjus, nes man buvo per saldu (MB pats tas lotuliukas.gif ). Sausainiai irgi toks siurprizas, imi ir nežinai, kas viduj biggrin.gif Taip kad pamaišius su kriaušėm skonis irgi nieko smile.gif
Atsakyti
Aš labai mėgstu obuolių pyragą, bet pati nesu kepusi, manau reikia pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
PLOKŠTAINIS SU OBUOLIAIS
200g margarino
300g miltų
1/2 stiklinės kefyro
1/2 stiklinės cukraus
250g paruoštų obuolių
4-5 šaukštai pyrago džiūvėsėlių
1 kiaušinis
cinamono,kalendros.

Obuoliai paruošiami(išimami sėklalizdžiai),sutarkuojami burokine tarka.
Beriami miltai ant lentos,dedamas ant miltų margarinas ir didesniu peiliu kapojamas,užberiant iš šonų tais pačiais miltais.(DAR TRUPUTĮ MILTŲ PALIKTI)
Pjaustoma,kol margarinas susmulkėja iki pupelės dydžio gabaliukų.Tada po truputį pilamas kefyras,tuo pačiu peiliu sužeriami iš šonų likę miltai,dar pakapojama.Miltams sudrėkus,tešla suspaudžiama ir 1val.padedama šaltai.
Tešlai sušalus ir sustingus,ant lentos paberiama likusių miltų,ir tešla iškočiojama 0,5-1cm storio lakštu.Lakšto kraštai užlenkiami,sudaromas keturkampis,kuris vėl kočiojamas.Kočiojamas ir lankstymas kartojamas 4-5 kartus.Paskutinį kartą iškočiojama 0,5cm storio,perpjaunama pusiau ir viena dalis dedama į skardą.Užberiama pusė džiūvėsių,uždedami obuoliai,užberiamas cukrus,maltas cinamonas ar kalendra,suberiami likę džiūvėsiai,uždedamas 2-asis tešlos lakštas,aptepama suplaktu su trupučiu pieno kiaušiniu,keliose vietose šakute subadomas viršutinis tešlos lakštas ir kepama karštoje orkaitėje 30-40 min.
Atsakyti
Sveiki, labai džiaugiamės šia tema.Tiesiog dieviname obuolių pyragus.Mus ypač sužavėjo senoje temoje rastas receptas:

Matelyk2006 04 10, 18:26
1 stiklinė miltų MAXIMA
1 stiklinė manų kruopų
0,5 stiklinės cukraus MAXIMA
5-6 obuoliai
200g sviesto
1 šaukštelis vanilinio cukraus
1 šaukštelis kepimo miltelių
truputėlis druska

miltus, manus, cukrų, vanilinį cukrų, kepimo miltelius ir druską gerai išmaišyti ir padalinti į dvi dalis. Vieną dalį supilti į formą, sudėti nuluptus ir skiltelėmis supjaustytus obuolius, užpilti likusius miltus ir ant viršaus sutarkuoti sviestą, tolygiai paskirstyti ant visų miltų (sviestą prieš tai palaikyti kameroje, kad būtų lengviau tarkuoti).
Kepti 200 laipsnių orkaitėje kol viršus gražiai paruduos
pjaustyti kai atvės

skanaus





Norėjome pagirti šį receptą. thumbup.gif
Iš karto perspėjame, kad viską darėme pagal nurodymus, todėl gaminimo klaidų negalėjo būti.
Kepant išvaizdą ir kvapas atrodė neblogai, tačiau bandant atvėsintą supjaustyti jis ėmė staigiai irti ir jį buvo tegalima nebent lesti.
Šis pyragas gavosi toks linksmas, kad per juoko ašaras negalėjome kramtyti.
Įpatingo skonio suteikia tarp dantų girgždančios manų kruopos(jausmas lyg valgytum žemes) ir neistirpusios druskos gabaliukai.
Paskanavus šio įstabaus pyrago, apetitas maximaliai išauga paragauti kitų, bet kokių patiekalų, kad tik pašalinti skonį burnoje.
Linkime kitiems nepamirštamo šio kulinarinio Š-devro degustavimo!
Atsakyti
Receptas tikrai geras , tik darymo eiga sudina ....todel ir kramtete sausas kruopas ......darosi ne 2 o koki 5 -6 sluoksniai , misinio ir tarkuotu obuoliu :

PILATE 4 MM. STORIO SLUOKSNI MILTU MISINIO , ANT JO SLUOKSNI ( NEPTONA !!!) OBUOLIU , N
VEL MISINIO , VEL UOBOLIU , VEL MISINIO .....IR TAIP IKI GALO ....VIRSUS PLONAS MILTU MISINYS , ANT JO TARKUOJASI SVIESTAS ......pasaka ne pyragas wub.gif , lesti tikrai nereikia , pjaustai gabaliukais imi i ranka ir kandi .....pakartokite ....tikrai nenusuvilsite
schmoll.gif
Atsakyti
[quote=cipciukas,2009 01 09, 10:19]
Receptas tikrai geras , tik darymo eiga sudina ....todel ir kramtete sausas kruopas ......darosi ne 2 o koki 5 -6 sluoksniai , misinio ir tarkuotu obuoliu :

cipciuk man atrodo kad zmogus neisiskaite normaliai i darymo eiga schmoll.gif o cia visa savo pykti issiliejo nereikia kreipti demesio visos cia bandem ir kepem ne po viena karta wub.gif irnesakyk.gif thumbup.gif liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 09 sausio 2009 - 10:52
[quote=kisule,2009 01 09, 10:50]
[quote=cipciukas,2009 01 09, 10:19]
Receptas tikrai geras , tik darymo eiga sudina ....todel ir kramtete sausas kruopas ......darosi ne 2 o koki 5 -6 sluoksniai , misinio ir tarkuotu obuoliu :

cipciuk man atrodo kad zmogus neisiskaite normaliai i darymo eiga schmoll.gif o cia visa savo pykti issiliejo nereikia kreipti demesio visos cia bandem ir kepem ne po viena karta wub.gif irnesakyk.gif thumbup.gif liezuvis.gif
[/quote]

Aš nesinervinu ....tik METELYK gaila ax.gif .....jai skanus , o kitiem ....
Atsakyti
QUOTE(trejetas @ 2009 01 09, 01:11)
ypač sužavėjo senoje temoje rastas receptas:

aš šį pyragą ir bandžiau, tik gal per daug obuolių dėjau, nes gavos super šlapias, o manų nė užuost nebuvo galima schmoll.gif
tiesa, man jis skanesnis buvo ant rytojaus, tada sluoksniai labiau išryškėjo... o vyrui kažkodėl nepatiko.. na jam daug kas nepatinka, tad aš galvon neimu. irnesakyk.gif

todėl sakyti, kad lesalas gavosi, nesąmonė schmoll.gif
Atsakyti
[quote=trejetas,2009 01 09, 01:11]Sveiki, labai džiaugiamės šia tema.Tiesiog dieviname obuolių pyragus.Mus ypač sužavėjo senoje temoje rastas receptas:

Liaudies ismintis byloja, kad "blogam sokejui ir kiausinukai trukdo" hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 10 sausio 2009 - 17:51