Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

vakar kepiau dar vieną obuolių pyragą mirksiukas.gif
prašmatnus obuolių pyragas
user posted image
receptas štai čia
kepu jau kokie trys metai iš eilės. visai kaip iš parduotuvės biggrin.gif . labai skanus, aromatingas thumbup.gif ir greit, nesudėtingai pagaminamas
tešla šiek tiek trupininė, bet visiškai nekieta. obuolių šįkart tikrai labai daug įdėjau, net maniau, neiškeps blush2.gif bet super. dar galima apelsino žievelės įtarkuot wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgav..: 13 lapkričio 2008 - 10:04
Na zinai tikrai , kad prasmatnus bigsmile.gif essen.gif
Atsakyti
Sveikos kažkur ir aš seniau radau čia receptuką obuolių pyrago, labai lengvas ir greitas. Kepu trečia diena ir niekaip neatsivalgom blush2.gif Iškepus išgaruoja labai greitai ax.gif

3 kiaušiniai (aš dėjau 5)
1,5 - 2 stiklinės miltų
6 šaukštai aliejaus (aš dėjau alyvų)
1 stiklinė cukraus
1 šaukštelis kepimo milt.
1 šaukštelis grietinės (dėjau pati nors recepte nebuvo
vanilinio cukraus ir cinamono.
5 - 6 vid dydžio obuoliai (geriau rūgštesni).

Kiaušinius išplakame su cukrumi ir vaniliniu cukrumi (aš viską maišau blenderiu). Tada maišant pilame miltus sumaišytus su kepimo milteliais. Pilame aliejų. Tešla gaunasi grietinės tirštumo ir atrodo mažoka, bet įspausti obuoliams pakanka, o kepant pakyla rolleyes.gif
Obuolius supjaustau mažom skiltelėm, apibarstau vaniliniu cukrumi ir cinamonu.
Tešlą pilu į aliejumi pateptą skardą, ant viršaus supilu obuolius ir įspaudžiu juos į tešlą. Kepu apie 45min 200 laipsnių orkaitėje.
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
jurgav - nu jau fantastiškai atrodantis pyragas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2008 11 13, 14:16)
Sveikos kažkur ir aš seniau radau čia receptuką obuolių pyrago, labai lengvas ir greitas. Kepu trečia diena ir niekaip neatsivalgom  blush2.gif Iškepus išgaruoja labai greitai  ax.gif

3 kiaušiniai (aš dėjau 5)
1,5 - 2 stiklinės miltų
6 šaukštai aliejaus (aš dėjau alyvų)
1 stiklinė cukraus
1 šaukštelis kepimo milt.
1 šaukštelis grietinės (dėjau pati nors recepte nebuvo
vanilinio cukraus ir cinamono.
5 - 6 vid dydžio obuoliai (geriau rūgštesni).

Kiaušinius išplakame su cukrumi ir vaniliniu cukrumi (aš viską maišau blenderiu). Tada maišant pilame miltus sumaišytus su kepimo milteliais. Pilame aliejų. Tešla gaunasi grietinės tirštumo ir atrodo mažoka, bet įspausti obuoliams pakanka, o kepant pakyla  rolleyes.gif
Obuolius supjaustau mažom skiltelėm, apibarstau vaniliniu cukrumi ir cinamonu.
Tešlą pilu į aliejumi pateptą skardą, ant viršaus supilu obuolius ir įspaudžiu juos į tešlą. Kepu apie 45min 200 laipsnių orkaitėje.
Skanaus  mirksiukas.gif


Noriu padekoti tikrai uz skanu ir nebrangu pyrago recepta 4u.gif labai patiko seimynai dabar ir as kepsiu kol neatsivalgys smile.gif
Atsakyti
Įrašysiu ir aš rastą pyragą,bet dar neišbandytas blush2.gif

AMERIKIETIŠKAS OBUOLIŲ PYRAGAS

250g.persijotų miltų
125g. šalto sviesto
druskos,
1 kiaušinio trynys
5 šaukštai cukraus
750g.rūgščių obuolių(geriausia antaninių)
1 citrina
2 šaukštai romo
1 šaukštelis cinamono
1 šaukštas manų kruopų
3 šaukštai pieno.

1)Ant stalo suberti miltų kruvelę,įspausti joje sviesto gabaliukus,įberti žiupsnnelį druskos ir 2 šaukštus cukraus,įmušti kiaušinio trynį ir užminkyti tešlą.Tešlą sudėti į dubenį,uždengti plėvele ir 30min.šaldyti.
2)Nutarkuoti citrinos žievelę.Obuolius nulupti,išpjauti sėklalizdžius.Obuolius apšlakstyti citrinų sultimis.Supilti romą,suberti likusį cukrų,citrinos žievelę,manų kruopas ir išmaišyti.
3)Orkaitę įkaitinti iki 200c.Formą įdėti į šaldytuvą.Iš šaldytuvo išimti tešlą,atgnybti jos maždaug 2 trečdalius ir iškočioti apvalų lakštą.
4)Formą iškloti tešla iki kraštų palikdami 2cm.Gerai prispausti pirštais.Perteklių nugnybti.Tolygiai paskleisti obuolių įdarą.
5)Likusią tešlą iškočioti ir jja užkloti įdarą.Kraštus pateptišaltu vandeniu ir sulipdyti su apatinio lakšto kraštais.Iš tešlos likučių išpjaustyti ornamentus,sudrėkinti vandeniu ir prilipdyti prie pyrago.Pyrago viršuje išpjauti 3 angas(kad drėgmė galėtų pro jas išgaruoti) ir viršų sudrėkinti pienu.
Kepti 50min.
Atsakyti
[quote=lulk@,2007 02 06, 22:24]
obouliu pyragas labai paprastas, pigus ir skanus:
3 kiausiniai
0,5 stiklines cukraus
1 stikline miltu
ir obuoliu

ismaisyt kiausinius, cukru ir miltus. skarda itrynt sviestu, pabarstyt manu kruopos arba dziuvesiais (ka turit zodziu ). i skarda pridet supjaustytus obuolius (as dideliais gabalais supjaunu, nes taip megstu, o be to ir darbo maziau) ir uzpilt tesla. tesla beveik turi padengt obuolius. tikrai liuks gaunasi smile.gif
kept orkaiteje apie 30min 160-180 laispniu.

labai skanus pyragas, aciu uz recepta essen.gif seimyna labai greitai sutarse, l;abai lengvai r greitai paruosiamas thumbup.gif tikrai gaminsiu dar ne viena karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.j @ 2008 11 16, 13:02)
Noriu padekoti tikrai uz skanu ir nebrangu pyrago recepta 4u.gif labai patiko seimynai dabar ir as kepsiu kol neatsivalgys  smile.gif

šaunu, kad patiko, aš jau kelios savaitės kepu ir visus vaišinu biggrin.gif niekaip neatsivalgom, o ir saldumynų nereikia pirkti, naminis skanėstas ir sveikiau ir skaniau ax.gif labai patiko sesei, irgi pradėjo kepti smile.gif
Atsakyti
O aš vis dar neatsivalgau cipciuko pyrago biggrin.gif Jau ir kaip Kalėdų saldumyną įrašiau į mesiu biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu Cipsiuko receptas tai pat geras man jis labai patinka ypac kai netingi pritarkuoti daug obuoliu buna laaabai jau skanus.Tikrai nera net ka lyginti su pirktiniais ten velnias zino ko primaiso ir ka poto valgome,o cia sava namai kvepia super thumbup.gif kas antra diena gaunasi,kad kepu.
Parasysiu dar viena receptuka,gal nesikartosiu

5 kiausiniai
1 stikline cukraus
1stikline miltu
0.5 stiklines krakmolo
1arbatinis saukstelis kepimo milteliu
2valgomi saukstai citrinos sulciu,truputis tarkuotos zieveles(gali buti ir apelsino)
6 obuoliai

baltymus isplakti su trupuciu cukraus,citrinos sultymis(jei nenorite galite nepilti man patinka duoda gera aromata) iki standziu putu.Trynius su cukrumi iki baltos mases sudeti sijotus miltus su kepimo milteliais,krakmola tesla pilam(truputi pasiliekam virsuj) i inda patepta sviestu ar margarinu pabarstyta dziuveseliais sudedam ant virsaus pjaustytus obuolius sumaisytus su cinamonu,baltymu mase islyginame pavirsiu ir uzpilam likusia tesla.Kepti 180C 30-40min.Skanaus

Gaila neleidzia ikelti foto mazai zinuciu prirasiusi esu blush2.gif JUS kaip iskepsite ikelkite,ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 10 31, 23:31)
Gaila, kad mano mazgius vis dar alergiškas obuoliam, tai kepčiau ir kepčiau blynus su obuoliais...  unsure.gif

4u.gif okaip kepat blynus su obuoliais? na ta prasme ne lietinius su obuolių įdaru, bet būna kitokie.. tokie, pamenu skanūs... lyg su tarkuotais obuoliais g.gif
Atsakyti
Na nezinau kokie tau skanus , o as kepu paprastus blynelius ( dedamus su saukstu i keptuve) teslai nepagailiu damusti papildomo kiausinuko , pritarkuoju rukstesniu obuoliu ( burokine tarka ), viska ismaisau ir kepu , mes labai megstame tuos blynelius , o kitos gal ka kitaip daro , pasidalinkite bigsmile.gif
Atsakyti