Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

QUOTE(cipciukas @ 2008 10 27, 01:40)
Nu joooooooo..... o-pa-pa , tu ir pavarei doh.gif 30g . milteliu blink.gif , ant musu pakiuku parasyta 11 g. . tai ji ir reikia deti , o sauksteliai ten ir yra tik du  mirksiukas.gif

nu tai vat ir reikejo recepte nurodyt kad pakiukas 11g.........as ne telepate,nezinau kokie pas jus pakiukai doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 27, 10:22)
nu tai vat ir reikejo recepte nurodyt kad pakiukas 11g.........as ne telepate,nezinau kokie pas jus pakiukai doh.gif  smile.gif


Reikėjo tiesiog atsiklaust mirksiukas.gif aš bent jau mąsčiau, kad su dideliu kepimo miltelių pakiuku bus nekoks kepinys, tai pirmam kartui dėjau šaukštuką nugesintos sodos, ir gavosi liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau , kad per mane sugadinai produktus verysad.gif verysad.gif verysad.gif , kita karta parasysiu tiksliai kiek priklauso blush2.gif blush2.gif blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 26, 19:36)
1 STIKLINE MANU
1 STIKLINE MILTU
1 STIKLINE CUKRAUS1
1 PAKELIS KEPIMO MILTELIU
7 DIDELI OBUOLIAI

Situ pyragu galima apsivalgyti   
Nespeju kepti ,momentaliai suryja 
Slapes , saldziarukstis .......
miargos o jums viskas normaliai siame recepte? blink.gif Kadangi recepte nenurodyta kiek kepimo milteliu tiksliai  gr dedasi,tai dejau pokiuka kepimo milteliu tokiu,kokius radau prekybos centre...pokely 30gr,ir pokelis vienam kilogramui miltu.Pries dedama kepimo miltelius baisiai suabejojau del kiekio,nu bet sitiek mergu kepe ir viskas normaliai blink.gif  o as iskepus didziule bleka to pyrago,negaliu jo valgyt,bo baisiai jaucias kepimo milteliai.....teks viska verst siukslinet.....naudojau Dr.Oetker kepimo miltelius



thumbup.gif thumbup.gif pyragelis essen.gif apsivalgymas,visi labai megstam. wub.gif
Atsakyti
Kepimo milteliai dažniausiai po 30 gr. supakuoti būna, bent kiek pirkau, tai visi po 30 gr. buvo, tai geriau tiksliau kiekį nurodyti, o ne pakeliais, tada visiems bus aiškiau 4u.gif
Aš kepiau pagal cipciuko receptą, bet pagal išeigą supratau, kad mažiau reikia kepimo miltelį, tai gavosi gerai.
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 10 26, 22:04)
aš, matyt, būsiu balta varna - man pyragas pagal šį receptą nepaliko jokio įspūdžio...  unsure.gif


As tai pasakysiu taip: gal nera pats nerealiausiai neispasakytai gardziausiai skaniausias pasaulio pyragas, bet man ispudi palieka sios savybes:
1. labai nesudetingai ir "svariai" padaromas
2. susinaudoja daug obuoliu (sezono metu privalumas)
3. skanus ir vakarykstis



Kas klause del manu, tai ir as pritariu atsakiusiai dalyvei: truksta dregmes, dekit daugiau obuoliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2008 10 28, 16:41)
As tai pasakysiu taip: gal nera pats nerealiausiai neispasakytai gardziausiai skaniausias pasaulio pyragas, bet man ispudi palieka sios savybes:
1. labai nesudetingai ir "svariai" padaromas
2. susinaudoja daug obuoliu (sezono metu privalumas)
3. skanus ir vakarykstis
Kas klause del manu, tai ir as pritariu atsakiusiai dalyvei: truksta dregmes, dekit daugiau obuoliu  smile.gif

Man vakarykstis dar skanesnis ir manai jau nesiajucia kita diena ax.gif
Atsakyti
O mes va kaip rtik su MB ir mažuoju vakar valgėma karštą karštą pyragą ir užsidėjom nemažą dozę vanilinių ledų biggrin.gif Tai žinokit tooookio skanaus desrto seniai nebuvau apturėjus cool.gif bet ir šaltas skanu, ir vakarykštis. Žodžiu jis pas mus neužsilaiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2008 09 25, 16:41)
user posted image

Nezinau gal jau buvo toks, neskaiciau blush2.gif

Obuoliu keksas

4 kiausiniai
apypilne stikline cukraus (priklausomai nuo obuoliu saldumo ir skonio) ax.gif
stikline aliejaus
saukstelis vanilinio cukraus
2 sauksteliai kepimo milteliu
2 stiklines miltu
cinamono
3 stiklines tarkuotu obuoliu (apie 7-8 vidut obuoliai)

kiausinius issukam su cukrum, vanilinu, tada pilam alieju, dedam miltus ir kepimo miltelius. Tarkuotus obuolius pabarstom cinamonu ir imaisom i tesla. Kepimo forma patepam sviestuku, pabarstom miltais ir kreciam tesla. Dar uzbarstom cinamono. Kepam 180 laipsniu apie 40 min. Skanaus! Labai greit pasidaro mirksiukas.gif


Išbandžiau šitą keksą - gavosi thumbup.gif
l. paprastai pagaminamas ir skanus thumbup.gif
Atsakyti
user posted image.si karta valgau su ledais,skonis thumbup.gif .receptas cypsiuko.
Atsakyti
as tai 2 kartus savaitej blynus su obuoliais kepu....valgom atsilose...
Atsakyti
mastau.gif mastau.gif mastau.gif mastau.gif mastau.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti