Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

As tai labai megstu toki dalyka is obuoliu:

Isskaptuoju obuoliu vidu. Idarui sumaisau varske su cukrumi, kiausiniu ir cinamonu, pripildau obuoliu su kaupu ir kepu orkaiteje 15-20 min. Laaaaabai skanu karsti pusryciams, o atsale tinka kaip desertas thumbup.gif
Atsakyti
i ta varshke galima idet razinku rolleyes.gif
Atsakyti
Arba dziovintu smulkintu abriokosu! rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kulinarės! clap.gif
Šiemet pas mus priderėjo daug obuolių. Norėčiau kažką pasigaminti žiemai, pvz. užsikonservuoti obuolių tyrės. Tačiau esu naujokė šioje stityje. Gal kas paprastą receptuką turėtų. iš anksto ačiū. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Bella @ 2004 10 07, 15:15)
Sveikos kulinarės!  clap.gif
Šiemet pas mus priderėjo daug obuolių. Norėčiau kažką pasigaminti žiemai, pvz. užsikonservuoti obuolių tyrės. Tačiau esu naujokė šioje stityje. Gal kas paprastą receptuką turėtų. iš anksto ačiū. clap_1.gif

Man tai labai skanu budavo nesmulkintu (cielu) obuoliu kompotai - niamniukas thumbup.gif tik reiketu nepagaileti cukraus.
tik nezinau kaip jie pagaminami, be to, reikia daug stiklainiu ir paskui vietos jiem sudeti.
Atsakyti
kepu sausainukus:
200g pertrintos varskes
200g margarino
2 kiausiniai
2st miltu

padaryti tesla, palaikyti saldytuve. iskocioti, (ploniau yra skaniau), stikline isspaudziu formeles ir i jas vynioju supjaustytus, nuluptus obuolius. po to mirkau i kiausini ir i cukru. galima obuolius apibarstyti cinamonu. PIRMYN
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 09 spalio 2004 - 22:37
Noreciau iskepti toki smelini obuoliu pyraga kaip kavineje "Prie Parlamento". Gal kas zinote recepteli? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Chicony @ 2004 10 21, 13:28)
Noreciau iskepti toki smelini obuoliu pyraga kaip kavineje "Prie Parlamento". Gal kas zinote recepteli? g.gif

zinau gera papasta recepteli, bet ne ta kurio nori unsure.gif

4-5 kiausiniai + 0.5stiklines cukraus + 250 g margarino
0.5 arb. saukst. sodos + 200 g grietines
1 stikline miltu, 1 kg obuoliu.

viska sumaisyti, obuolius supjaustytus riekelem ant virsaus sudeti, kepti 40min, skonis pasakiskas thumbup.gif
Atsakyti
kaip virti obuoliene? g.gif
Atsakyti
Siūlau pyraga rolleyes.gif

Reiks:
Tešlai:
1,5 stiklinės miltų
0,5 stiklinės grietinės
150 gr sviesto ( ištirpinto)
Sodos ½ šaukštelio užgesintos
Kremui: suplakti 1 stikline grietinės, 1 kaiušinį, 1 stiklinė cukraus, 2 šaukštai miltų.

1 kg obuolių nuvalyti ir supjaustyti plonais griežinėliais. Tešla iškloti skardą.
Sudėlioti ant obuolius ant tešlos . Užpilti kremu. Kepti 50 min. Vid.karštumo orkaitėje.

Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2004 10 21, 05:56)
zinau gera papasta recepteli, bet ne ta kurio nori unsure.gif

4-5 kiausiniai + 0.5stiklines cukraus + 250 g margarino
0.5 arb. saukst. sodos + 200 g grietines
1 stikline miltu, 1 kg obuoliu.

viska sumaisyti, obuolius supjaustytus riekelem ant virsaus sudeti, kepti 40min, skonis pasakiskas thumbup.gif



Nesigavo man kazkodel cry.gif Kazkokia kiausiniene su obuoliais....gal sakau miltu mazai?
Atsakyti
Savaitgali valgiau labai skanu obuoliu pyraga: perskaiciau visus receptus cia, kazkas gal panasaus i bea trapuji. Tik ant virsaus manau dedamas ne visas teslos lakstas, o jis uztarkuojamas (na cia as taip ismasciau ji bevalgydama...) O idaras: labai daug obuoliu + kazkas panasaus i obuoliu tyre..Gal kas zinot panasu recepta? Ypac, kaip su tuo idaru...ar ta tyrele gaunasi tiesiog smulkiau supjauscius obuolius g.gif
Labai megstu obuoliu pyragus, bet purus man niekados neiseina, neiskyla verysad.gif , tai gal toks pavyktu? Gal kas receptuka turit (zinoma, jei pavyko susidaryt vaizda, ka as ten valgiau...)
Atsakyti