Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(naitas @ 2009 04 15, 21:31)
nebus. Sako, kad žydi jos vasario mėnesį.. gal sausį net.. bet ne dabar... o gal klystu.. mastau.gif


O maniškė kaip tik dabar leidžia žiedą mirksiukas.gif
Atsakyti
Amorfofalas (Amorphophallus) – aroninių (Araceae) šeimos daugiametis, gumbinis augalas iš Azijos ir Afrikos tropikų.
user posted image
Gal kas auginate šią gėlę ?
Labai būtų įdomi informacija apie jos auginimą .
Atsakyti
sveiki,gal kas turi koki vaikiuka sios geles ax.gif ,labai noreciau.skolinga neliksiu blush2.gif .parasykit i az
Atsakyti
QUOTE(inrisa @ 2009 05 06, 16:46)
sveiki,gal kas turi koki vaikiuka sios geles ax.gif ,labai noreciau.skolinga neliksiu blush2.gif .parasykit i az

Kaune turiu ax.gif
Atsakyti
O gal kas gali pasiulyt jau suaugusi augaliuka(ta prasme jau zydinti) g.gif
Atsakyti
Uzsimaniau as tos geles, gal kas turite parduoti.
Rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
o as gavau dovanu si smirdaliuka:)tik va turiu klausima, ar ziema ji laistyt reikia ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(`bamba @ 2009 07 08, 15:38)
o as gavau dovanu si smirdaliuka:)tik va turiu klausima, ar ziema ji laistyt reikia ar ne? g.gif

as ziemai iskasu ir padedu vesiai iki pavasario bigsmile.gif
Atsakyti
Patarkit ,ka daryti...
Rudeni pas bobute turguje nusipirkau sia gelyte.Jau buvo gana velyvas ruduo,gal lapkritis,o ji tik budo is miego doh.gif ir leido gal 5cm.uglius.Tokios migdyt jau nebegalejau..ir leidau augt.Tai va iki dabar ji sekmingai augino lapus,ir pries kelias dienas nugelto ,ir stiebas nuluzo(graziai issinere)Tai ka man dabar su ta bulvyte daryt?Nest saltai?Kada vel ji nubus?Toks jausmas kad sumaise ji diena su naktim lotuliukas.gif
Atsakyti
Žiedas tikrai nuostabus, bet kaip suprantu, reikia keletą metų auginti, kol sulauksime šio grožio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 23, 22:19)
Žiedas tikrai nuostabus, bet kaip suprantu, reikia keletą metų auginti, kol sulauksime šio grožio  ax.gif

Na pas tave toks atsargumas scare.gif Kaip nuogai į dilgėles šokti... tongue.gif Pražydės greičiau nei svarstys i- įsigyti ar ne schmoll.gif Mano pražydėjo antrais metais po pasodinimo, bulvė buvo didesnė, negu mano vaikiukai, bet tik šiek tiek. Ir žydi kasmet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 23, 23:52)
Na pas tave toks atsargumas scare.gif Kaip nuogai į dilgėles šokti... tongue.gif  Pražydės greičiau nei svarstys i- įsigyti ar ne  schmoll.gif Mano pražydėjo antrais metais po pasodinimo, bulvė buvo didesnė, negu mano vaikiukai, bet tik šiek tiek. Ir žydi kasmet thumbup.gif

blush2.gif lotuliukas.gif Oi, kaip Tu mane "gundai" rolleyes.gif - ir norisi, ir bijau mastau.gif
Atsakyti