Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

Maniske nuejo miegoti smile.gif
Atsakyti
Aš turiu vieną didelę, jai kokie 7 metai, bet tiksliai negarantuoju, tai jau 2 kartus žydėjo, bus matyt kaip šiemet, ji pas mane dar bujoja, nesiruošia žiemai. vienas vaikelis su ja taip pat buujoja, reikes kai užmigs persodint smile.gif tai iš gausasu būrio tik pati mažiausia miegot nuejo smile.gif dar džiaugiuosi trimis gelytėmis. Gal kasnors nori tos gėlytės? pasidalinčiau pajūryje 4u.gif
Atsakyti

auginanciu nera, tik ju norinciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2005 07 15, 17:00)
Pas mane zydi mazdaug per Valentino diena ir tvarkingai - kas met jau penktas kartas, bet tai turbut priklauso nuo augimo salygu.

įmesk foto, prašau rolleyes.gif

QUOTE(Sig @ 2007 01 04, 21:09)
Ačiū, lekiu pasiskaityti smile.gif Na taip, ji man ir pražydėjo po 11 metų mirksiukas.gif

nu ir kantri mega_shok.gif

QUOTE(agnir @ 2008 03 30, 21:58)
Mano gelytei 5m hi.gif bulve siais metais tik vyrisko kumscio dydzio biggrin.gif Pernai zydedama pavargo, po to dar didziuli sketi lapu isleido, kruva vaiku uzaugino, tai siemet mazesne tongue.gif
Siais metais ji skleis nenusakoma kvapa jau antrus metus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Del tokio ziedo grozio bus verta pakest ta aromata wink.gif
pasirodykit su tuo gėliuku čia  ax.gif ?

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 03 08, 15:37)


Žiedai įspūdingi, bet tikrai negražūs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 08, 16:42)
Žiedai įspūdingi, bet tikrai negražūs  unsure.gif

bet įsivaizduoji - apyžiedis kokio 1,5 metro rolleyes.gif
aš neturiu ir gyvai nesu mačius.. bet savo naujoj svetainėj su lubom 2,8m tai norėsiu auginti.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 03 08, 15:45)
bet įsivaizduoji - apyžiedis kokio 1,5 metro  rolleyes.gif
aš neturiu ir gyvai nesu mačius.. bet savo naujoj svetainėj su lubom 2,8m  tai norėsiu auginti.


Reikės ne tik aukštų lubų, bet ir geros ventiliacijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 08, 16:57)
Reikės ne tik aukštų lubų, bet ir geros ventiliacijos biggrin.gif

ana kaip ten vadinasi.. rekuperacija rolleyes.gif ?
ai tai nieko, porą dienų per metus.. kad tik žydėtų..

topsecret.gif nu tai įkalbėsiu ir Tave auginti?
Atsakyti
cha, likau viena su savo lavongėlėm bigsmile.gif Bet aš savo žodį tesiu. Šiand tol maliaus po miestą, kol radau va tokią:

user posted image

du gumbus parsinešiau karsta.gif

Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 03 09, 16:22)
cha, likau viena su savo lavongėlėm  bigsmile.gif  Bet aš savo žodį tesiu. Šiand tol maliaus po miestą, kol radau va tokią:
du gumbus parsinešiau karsta.gif

ne viena mirksiukas.gif tik savo lavongele as dar nepazadinus mirksiukas.gif
grazia gelyte isigijot thumbup.gif Tik noriu paklausti ka ju buna ir parduotuvej pirkti?
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 03 09, 18:41)
ne viena mirksiukas.gif tik savo lavongele as dar nepazadinus mirksiukas.gif
grazia gelyte isigijot thumbup.gif Tik noriu paklausti ka ju buna ir parduotuvej pirkti?

man irgi buvo netikėta. MEGOS RIMI radau pirkti. Tiesa, jų būna įvairiausių rūšių ir dydžių. O šitos RIMI tai mažos "bulvės", forma panašį į gladiolės, tik šiek tiek storesnė. Nežinau, ar net kitais metais kas iš jos žydės...
Atsakyti