Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(@asta @ 2008 03 15, 21:57)
Aš ir po 3jų metų auginimo neturiu vaikų  ax.gif


Niu arba po keliu metu...jei kas, tai zinute cia mirksiukas.gif
O tai daugiau nera auginanciu ta smirduka? blink.gif
Atsakyti
Mano lavongele tuoj zydes wub.gif wub.gif kotasjau virs metro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 03 30, 15:08)
Mano lavongele tuoj zydes wub.gif  wub.gif kotasjau virs metro bigsmile.gif

bigsmile.gif Kaip faina,kiek laiko tavo gėlytei?Kokio dydžio bulvė? g.gif

Maniškė šiemet nežydės ir dar jokių gyvybės ženklų nerodo verysad.gif
Atsakyti
Mano siemet jau nezydi...gal ir gerai, nes buvo smarve nereali smile.gif Pastebejot, kad sis kvietkas kaip barometras, pries lietu ant sakeliu buna laseliai...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 03 30, 16:47)
bigsmile.gif  Kaip faina,kiek laiko tavo gėlytei?Kokio dydžio bulvė?  g.gif

Maniškė šiemet nežydės ir dar jokių gyvybės ženklų nerodo  verysad.gif

Mano gelytei 5m hi.gif bulve siais metais tik vyrisko kumscio dydzio biggrin.gif Pernai zydedama pavargo, po to dar didziuli sketi lapu isleido, kruva vaiku uzaugino, tai siemet mazesne tongue.gif
Siais metais ji skleis nenusakoma kvapa jau antrus metus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Del tokio ziedo grozio bus verta pakest ta aromata wink.gif
Atsakyti
Mano grazuole isleidusi auginuka toki tamsu tai dabar isodinau ir lauksiu kas bus ar ziedas ar lapai thumbup.gif
Atsakyti
Auginu ir aš šią gėlę.Ji dar pas mane jauna,bulvytė kiaušinio dydžio.
O kaži ar jai patiktų vasara augti lauke?
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 03 31, 07:43)
Auginu ir aš šią gėlę.Ji dar pas mane jauna,bulvytė kiaušinio dydžio.
  O kaži ar jai patiktų vasara augti lauke?

As tai kai ji isskleidzia savo gigantiska sketi isnesu ja i pietvakarini balkona, nes tiesiog per daug vietos uzima kambaryje tongue.gif Jai ten patinka, tik kaimynai klausineja kokias ten palmes augini balkone lotuliukas.gif Siaip ji nelepi, tik kai buna daug saules nori vis buti palaistoma, tai as jos lekstele pastoviai laikau pilna vandens rolleyes.gif
Atsakyti
Ir as jau daug metu turiu sia gele. Mano mociute ja augint pradejo, po to ta svoguna mano mamai perdave, o as vaikus auginu smile.gif Taigi pas mama jau zydejo ji ...ziedas nuostabus, bet ir smirdantis smile.gif)

Vaje jau laikas svogunus i dienos sviesa iskelti ..ups...begu greiciau parsinest is rusio....
Atsakyti
Okur galima nusipirkti šios gėlytės svogūnėlių? Labai jau pasakiškas jos tas žiedas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2008 05 22, 20:01)
Okur galima nusipirkti šios gėlytės svogūnėlių? Labai jau pasakiškas jos tas žiedas. wub.gif

Jeigu esate Kaune galeciau padeti mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Iskeliu i virsu sena tema bigsmile.gif

Ar jau pas visas sitas geliukas nuejo miegoti?

Pas mama ir drauge tai tik didziausia, vaikai dar bujoja.
Pas mane ji atsirado netycia - parsinesiau is mamos dracena nuvargusia, atgaivinau, tai, pasirodo, vazone buvo ir sitos svoguniukas. Tai pas mane jis jau 15 cm. aukscio ir nesiruosia eiti miegoti tongue.gif

Turejau as ir didele apie 7 metu amziaus, bet nei karto nezydejo. kazkam atidaviau, nes nebetilpo bute
Atsakyti