Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

O siaube! nejaugi tikrai taip smirdi? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
smile.gif na jei rašo,vadinas taip ir yra,maniškė dar nežydėjus,auginu treti metai ax.gif
Atsakyti
Vistiek labai noriu. bigsmile.gif
Atsakyti
Na dabar jau aišku, kad tai amorfofalus, tokią jau senai turiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuzele @ 2008 03 12, 21:56)
Vistiek labai noriu.  bigsmile.gif


ir as labai noriu! Tikrai del tooookio ziedo verta pakenteti tas 2-3 dieneles thumbup.gif galu gale - i balkona isgrusciau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Doree @ 2008 03 12, 22:07)
ir as labai noriu! Tikrai del tooookio ziedo verta pakenteti tas 2-3 dieneles thumbup.gif  galu gale - i balkona isgrusciau biggrin.gif  4u.gif


Bet to žiedo reikės laukti tikrai ne 1 ir ne 2 metus ax.gif Kiek žinau žydi tik dideli ir pilnai suaugę amorfofaliai... Taigi reiktų apsišarvuoti kantrybe mirksiukas.gif O maniškės jei gerai išsilaikė per žiemą, tai bus kokie 3-4 svogūnėliai atliekami pardavimui, jei tik galėtumėte paimti iš Šiaulių 4u.gif
Atsakyti
Mano drauges "smirdukas" zydejo tik karta, nes kitais kartais isnesdavo i vesia patalpa (rusi, matyt), kad negaletu prazysti, nes tas kvapas "zudo" doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šiandien laikraštyje apie jį rašo štai ką 4u.gif
Atsakyti
O gal kaune kas turit, m?
rolleyes.gif
Atsakyti
As kaip ir Kaune gyvenu, bet kadangi man tik dave ta bulvyte, tai vaiku dar ner, tik po metu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Doree @ 2008 03 15, 19:02)
As kaip ir Kaune gyvenu, bet kadangi man tik dave ta bulvyte, tai vaiku dar ner, tik po metu unsure.gif



na tai po metų, jei turės vaikučių, aš juos mielai paimčiau ir dar atsilyginčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Doree @ 2008 03 15, 17:02)
As kaip ir Kaune gyvenu, bet kadangi man tik dave ta bulvyte, tai vaiku dar ner, tik po metu unsure.gif

Aš ir po 3jų metų auginimo neturiu vaikų ax.gif
Atsakyti