Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(DaRiSa @ 2006 02 28, 15:11)
Sveikos.Aš taip pat auginu AMORFOFALIŲ,jau 10metų auginu.Pirmą sykį pražydo 4 metų.Žydėjo pernai,žydi ir šiemet(kolkas negaliu nuotr.įkelt... 4u.gif ).Kvapelis tai tikrai fui fui... lotuliukas.gif Šiemet jos visas ūgis 1m.71cm. Vien žiedo ūgis-74cm. bigsmile.gif Grožis neišpasakytas... wub.gif



Ir pas mane jau zydi, turim sita gele jau gal kokie 4metai, bet pavadinima tik dabar suzinojau, nes priverte pasidomet tas jos kvapelis ka cia per velnia auginam g.gif tai per tuos metus prazydo pirma karta, o pradzioj tai net nesupratom kas vyksta jau ir puse namu apvertem ieskodami gal kas genda ir taip smirda, buvo net minciu gal kokia pele uz sekcijos pasimire lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos gėlių mylėtojos. Gal ir buvo aprašymai apie šį "kvietką", bet toooks lėtas internetas, nėra kantrybės ieškoti.
Gavau ją dovanų prieš 11 metų, svogūnas žiemoja, pavasariop pradeda rodytis ilgas kotas (augantis kosminiu greičiu tongue.gif ), išleidžiai lapus panašius į pomidorų biggrin.gif

Šiemet va kaip pražydėjo, smirda šlykščiai. Ten kur žalios dėmelės, tai turėjo būti lapai mastau.gif Reikia informacijos, gal kokia nuodinga ir reikia mest lauk blush2.gif bigsmile.gif
---------
user posted image
Papildyta:
user posted image

Na ir dar viena. Ačiū iš anksto visoms atsakiusioms smile.gif

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Oho! Sveikinu labai sunku ja prazydint, kiek girdejau. Pas mane viena pazistama augina, bet dar ziedu nebuvo.
Tai yra liaudiskai vadinama Lavongele (cia del kvapo lotuliukas.gif ) Lotyniskai: Amorphophalus rivieri 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, lekiu pasiskaityti smile.gif Na taip, ji man ir pražydėjo po 11 metų mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia mano mamos gelytes ziedas. Ji jau ir siaip apie 1,5 metro aukscio budavo, o kai prazydo - is viso apakom - ziedas ispudingo dydzio. Visas ziedo ausktis apie viena metra sieke, o kotas - suaugusio zmogaus rankos storio buvo. Smarve - nereali. Bet inoringoji grazuole zydejo tik viena karta....
Sioje nuotraukoje tikrojo dydzio nesimato, nes zydejo pries keleta metu, o tik dabar perfotografavau is senos nuotraukos.

user posted image


Ar tiaip pas tave prazydo, Sig?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciuke: 15 rugsėjo 2007 - 15:59
Sveikos! Drauge man dave gyvatmedzio gumbeli. Siaip labai grazus augalas thumbup.gif wub.gif , bet noreciau suzinoti daugiau nuomoniu apie jo prieziura. Gal kas auginat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet_Doree @ 2008 03 11, 23:35)
Sveikos! Drauge man dave gyvatmedzio gumbeli. Siaip labai grazus augalas thumbup.gif  wub.gif , bet noreciau suzinoti daugiau nuomoniu apie jo prieziura. Gal kas auginat? g.gif


Sveikute, o pasakyk kas tai per augalas, kambarinė ar lauko gėlė? Kažkaip dar tokios nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2008 03 12, 00:40)
Sveikute, o pasakyk kas tai per augalas, kambarinė ar lauko gėlė? Kažkaip dar tokios nežinau g.gif


Na jis gal kaip nors "mandriau" vadinasi, doh.gif nes cia toks "kasdieninis" pavadinimas, kadangi jo kamienas toks sviesiau tamsiau zalias ir tokie rastai susidaro kaip gyvates oda... g.gif O augina ji kambary ax.gif Tai va dar vienas klausimas - gal kas zinot, kaip jis vadinasi? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Radau internete tik toki nedideli straipsniuka apie gyvatmedi. Paziurekit - koks ziedas!!!..... bigsmile.gif wub.gif wub.gif http://www.kmintys.l...p?DATA=20080124 Sitos nuorodos paciam gale puslapio, straipsnis vadinasi "Ir vidury ziemos geles prazysta".
Atsakyti
Noriu tokio. wub.gif
gal žinote, kur jį galima gauti kaune?
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
AS NORIU TOKIO AUGALO wub.gif
Atsakyti
Tai Amorfofalius,lavongėlė arba driežažolė.
Apie ją tema čia

Dar paskaityti galima čia
Atsakyti