Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(El@da @ 2017 05 21, 12:19)
<p>Sveiki, turiu ir aš tokį augalą nuo pernai metų.. smile.gif Žiemą pramiegojo, jau ant palangės su žemėm patupdyta pakankamai senai, bet nu nejuda ji neikiek.. palaisčiau šnd ir neištvėjus iškasiau pasižiūrėt kaip ten ta bulvė, na viskas gerai atrodo, nei sudžiuvus ir mažas daigelis yra, bet gal net cm nesiekia.. O darbe jau mačiau su didžiausia lapija  smile.gif​  ką netaip gal darau? </p>


Dar ilsisi... reikia laukti ir tiek...pas mane yra buvę, kad labai vėlai pradėdavo nosį kišti iš žemės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2017 05 22, 06:40)
Dar ilsisi... reikia laukti ir tiek...pas mane yra buvę, kad labai vėlai pradėdavo nosį kišti iš žemės... biggrin.gif

Kuo veliau islys is zemes - tuo ilgiau zaliuos.Taip kad ilgiau dziaugsites, kaip ir as , nes mano irgi tik nesenai islindo ir uzaugo iki 1 metro.
Atsakyti
O mano dar neišlindo, tiesa, pernai žydėjo. Gal ilsisi?


QUOTE(SaVi @ 2017 05 22, 07:47)
Kuo veliau islys  is zemes - tuo ilgiau zaliuos.Taip kad ilgiau dziaugsites, kaip ir as , nes mano irgi tik nesenai islindo ir uzaugo iki 1 metro.

Atsakyti
Maniškis šiemet žydėjo, tai irgi dar nekiša nosies...Persodinau ir laukiu, kol pailsės... biggrin.gif
Atsakyti
Mano irgi ne taip seniai perzydejo,tai dabar pasodintas sode,laukiu kol palme isaugins biggrin.gif Jo vaikas,kiausinio dydzio irgi dar tik nosyte kisa ax.gif
Atsakyti
Amorfofalai po žydėjimo gali tais metais visai neauginti ,,palmės". Arba gana vėlai. Iš gumbo išauga keli ,,palmiukai", vėliau skyla į atskirus. Vėl žydi tik sulaukę pakankamo dydžio.
Driežažolės žydi kasmet ir lapus tuoj pat augina.
Atsakyti
Laba diena,

Gal kas turite parduoti didesnį gumbą?
Atsakyti