Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

Pas mane dar labai mažytė smile.gif
Bet kažkodėl ir prieš tai turėjau didele (kažkodėl numiro cry.gif ), niekad nežydėdavo... verysad.gif
O ar ją reikia iškast žiemai (iš vazonėlio)
Atsakyti
Mano ugtelejo amorfofalas vazone.O taip pat ir arizema lauke.Ziedu nebus,nes nera dideles,bet ir lapija labai isvaizdi.
Atsakyti
QUOTE(Vio @ 2005 07 20, 11:00)
Pas mane dar labai mažytė smile.gif
Bet kažkodėl ir prieš tai turėjau didele (kažkodėl numiro cry.gif ), niekad nežydėdavo... verysad.gif
O ar ją  reikia iškast žiemai (iš vazonėlio)

Nereikia iskast schmoll.gif Kai kotas su lapais pageltonuoja ir nuvysta ji istrauki o gumbas lieka zemej. Tada palieki ziemai miegoti.
Atsakyti
pasiskaitykit straipsniuką apie tą lavongėlę čia
Atsakyti
Aš jau gal 7 metus auginu šitą gėlę. Vieną žiemą gumbą laikiau plastmasiniam vazone, tai supuvo. Užsiveisiau vėl. Dabar vien jos stiebas 81 cm , turi 9 vaikučius. Dirbu vaikų daržely, labai gerai vaikams stebėti šitą gėlę
Atsakyti
Kiek žinau žiemą iškasti gumbelius. o pavasarį vėl pasodinti. Tačiau nuotraukose mačiau tikrų storakočių - jų gumbai irgi kasami ar ilgainiui bulvė sugeba išauginti tokį storą kotą. beje manoji neturi nė vieno vaiko g.gif
Atsakyti
auginau, žydėjo, užkniso, kažkam atidaviau. Rudenį iškasus padėdavau spintelėje dėžutėn. Kad žydėtų- padarydavau "žiemą"- vėsiai palaikydavau(15 C) jau vėl po poilsio pasodintą augaliuką ir staigiai atnešus į šilumą (20 C) pradėdavo leisti kitokios spalvos daigą nei leidžiant lapus. Patį augalą labai mėgsta voratinklinė erkutė, reikia nuo to saugoti įprastais būdais. Vaikų pradeda leisti tai nusmulkėja ir nebežydi. Mano vienas iki 10 vaikų priaugindavo- tai eidavo į šiukšlių dėžę. Lapinė forma būdavo įvairaus aukščio ir pločio, dažniausiai iki 150 ūgio ir iki 80 cm diametro. Tai reikia geros erdvės, nes augant reikia daug saulės. Bet taip pagalvojus, patogu- vasarą puošia atvirą erdvę, o žiemą- į stalčiuką.
Atsakyti
As ziemai palikdavau tam paciam vazone,kur augo.Idedu i tamsesni kampa ir palieku iki pavasario.Kai islenda daigas,iskeliu i sviesa,persodinu ir palieku augt.Dazniau apsukineju,nes i sviesa svyra.
Atsakyti
Turejau kazkada tokia gele, deja neissaugojau sad.gif gal kas nors galetu padovanoti ar parduoti ta gele, juk dabar ji svoguniukas miego busenoje. Buciau labai labai dekinga, visur jos ieskau ir negaliu gauti sad.gif as is siauliu, bet jei nera siaulieciu, gal atsiustumet, as islaidas apmokesiu ...
Atsakyti
As turiu tiek kambarine(amorfofali-driezazole),tiek lauke auginama (arizema).Jas jungia vienintelis-smirdantis ziedas.Parasyk asmenine zinute arba i Tu-tis@one.lt
ir susitarsim.
Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2005 07 20, 12:00)
Pas mane dar labai mažytė smile.gif
Bet kažkodėl ir prieš tai turėjau didele (kažkodėl numiro cry.gif ), niekad nežydėdavo... verysad.gif
O ar ją  reikia iškast žiemai (iš vazonėlio)

Mano žydėt pradėjo kai žiemai iškasusi šiltai palikdavau spintelėje kambaryje, bet po kelių jos žydėjimų kažkam atidaviau. MAno pažįstama nekasa ir pas ją irgi žydi, tai kasimas yra tavo, o ne gėlės patogumui.
Atsakyti
Sveikos.Aš taip pat auginu AMORFOFALIŲ,jau 10metų auginu.Pirmą sykį pražydo 4 metų.Žydėjo pernai,žydi ir šiemet(kolkas negaliu nuotr.įkelt... 4u.gif ).Kvapelis tai tikrai fui fui... lotuliukas.gif Šiemet jos visas ūgis 1m.71cm. Vien žiedo ūgis-74cm. bigsmile.gif Grožis neišpasakytas... wub.gif
Atsakyti