Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(zebrina @ 2013 08 31, 15:01)
Galima dar paaugint( pernai gal rugsėjo vidury kasiau),bet maniškiai augo tokioj vietoj,kurią būtinai turiu atlaisvint,tai ir nukasiau smile.gif

Aciu, 4u.gif mano tai vazoniuke, pas mane milijonas kurkliu biggrin.gif tikriausiai, tai sodiau i vazoniuka bijojau, kad nesugalvotu paragauti. biggrin.gif
Atsakyti
sweikos iskeliu sia idomia temute i virsu? kaip jusu grazuoles? jau pabudusios? maniskė dar rusy tupi kaip tik galvoju reiktu eit paziuret kas ten darosi ir gal jau parsinest? ka manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(insanda @ 2014 02 01, 16:29)
sweikos iskeliu sia idomia temute i virsu? kaip jusu grazuoles? jau pabudusios? maniskė dar rusy tupi kaip tik galvoju reiktu eit paziuret kas ten darosi ir gal jau parsinest? ka manot? g.gif

ir va ka radau:0 ju daug ne vienas:D ka daryt su jais, jau nosytes kisa:) blink.gif
Papildyta:
QUOTE(insanda @ 2014 02 01, 16:29)
sweikos iskeliu sia idomia temute i virsu? kaip jusu grazuoles? jau pabudusios? maniskė dar rusy tupi kaip tik galvoju reiktu eit paziuret kas ten darosi ir gal jau parsinest? ka manot? g.gif

ir va ka radau:0 ju daug ne vienas:D ka daryt su jais, jau nosytes kisa:) blink.gif
Papildyta:
QUOTE(insanda @ 2014 02 01, 16:29)
sweikos iskeliu sia idomia temute i virsu? kaip jusu grazuoles? jau pabudusios? maniskė dar rusy tupi kaip tik galvoju reiktu eit paziuret kas ten darosi ir gal jau parsinest? ka manot? g.gif

ir va ka radau:0 ju daug ne vienas:D ka daryt su jais, jau nosytes kisa:) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(insanda @ 2014 02 01, 15:29)
sweikos iskeliu sia idomia temute i virsu? kaip jusu grazuoles? jau pabudusios? maniskė dar rusy tupi kaip tik galvoju reiktu eit paziuret kas ten darosi ir gal jau parsinest? ka manot? g.gif

Mano siais metais anksti pabudo ax.gif ir jau zydejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tik šiandien iš rūsio namo parsinešiau,jau nosytės iškištos,gaus šilumos -šviesos,turėtų greit nubust smile.gif
agnir o žiedai tokie pat stambūs buvo?Ir ar pernai irgi žydėjo?
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2014 02 15, 19:47)
Mano siais metais anksti pabudo ax.gif  ir jau zydejo mirksiukas.gif

kaip jums faina... mano mazuciukes dar tik kisa noseles
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2014 02 15, 20:34)
Aš tik šiandien iš rūsio namo parsinešiau,jau nosytės iškištos,gaus šilumos -šviesos,turėtų greit nubust smile.gif
agnir o žiedai tokie pat stambūs buvo?Ir ar pernai irgi žydėjo?

Pernai zydejo... ir pries tai zydejo ax.gif Ziedas dar didesnis nei pernai. Po zydejimo tik gumbas truputi susitrauke iseikvojes jegas. Sveria tik 700g sulyso... bet niekis per vasara bus pamaitintas rolleyes.gif atsigaus

QUOTE(insanda @ 2014 02 16, 12:25)
kaip jums faina... mano mazuciukes dar tik kisa noseles


mano mazuciukes dar miega rolleyes.gif zydejo tik mamyte ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

o jus jas laistyt pradedat ar pačios "sausai" išlenda? Aš savo iš rusio atsinešiau - tylu ramu...

QUOTE(zebrina @ 2014 02 15, 20:34)
Aš tik šiandien iš rūsio namo parsinešiau,jau nosytės iškištos,gaus šilumos -šviesos,turėtų greit nubust smile.gif
agnir o žiedai tokie pat stambūs buvo?Ir ar pernai irgi žydėjo?

Atsakyti
Man taip pat reikia patarimo 4u.gif , pasiskaiciau, kad jau parsinesete, tai ir as vakar parnesiau is rusio. Tai dabar dar miegancios, ir nezinau ka daryti, ar sodinti i zeme, ar laukti taip "sausai" kol pasirodys givybe ir tada sodinti? HELP doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2014 02 17, 10:53)
Man taip pat reikia patarimo 4u.gif , pasiskaiciau, kad jau parsinesete, tai  ir as vakar parnesiau is rusio. Tai dabar dar miegancios, ir nezinau ka daryti, ar sodinti i zeme, ar laukti taip "sausai" kol pasirodys givybe ir tada sodinti? HELP doh.gif

Galima ir taip ir taip daryti mirksiukas.gif
pvz. siais metais as leidau zydeti nepasodintai, pernai buvau pasodinus ax.gif
Didelio skirtumo nera ax.gif Tik kai nepasodinta zydejo buvo daugiau klausimu: kaip gele gali zydeti nepasodinta? rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu, agnir. Tada paliksiu kol kas taip. 4u.gif
Atsakyti
Na ką šiemet va jau koks žiedas, tik dar neprasiskleidė,o mano dydysis pernai po žydėjimo taip ir nebeišleido lapų, matyt per daug energijos sunaudojo doh.gif

user posted image
Atsakyti