Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(zebrina @ 2013 03 08, 12:22)
Ot paskubėjau pasigirt ,kad manoji nesmirdi lotuliukas.gif tai šyrįt kovo 8 proga  įejus į dukros kambarį  vos ne žiaugčiot pradėjau doh.gif na ir kvapelis blink.gif mat žiedas jau pilnumoj prasiskleidė..  bet koks įdomus..ištyrinėjau visą..toks jautienos gabalas atrodo g.gif
įdėjau daugiau foto..
o kvietkas ištremtas į balkoną saulės voniomis lepinasi smile.gif (laukia dar vienas žiedas)
Papildyta:

O gumbas tai laaabai jau didelis buvo,svorio gal tikrai kokie 2kg.jei nedaugiau..o va dabar tai nei pusė nebeliko(antras šiek tiek mažesnis,tai gal ir žiedas smulkesnis bus) g.gif


Jeigu jau atsibos smarvė, išsukit tą viduriuką ir išneškit, nes smirda tik jis, mano pernai nulūžo netyčia, tai be jo dar ilgai žydėjo rolleyes.gif

Mano žydėjusio irgi gumbas nemažas apie kilogramą sveriantis g.gif
Atsakyti
aha, pasirodo maniskis siemet tikrai nezydes g.gif svoguniukas per mazas bus, nes tik kokiu 6-7 cm skersmens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2013 03 08, 15:50)
aha, pasirodo maniskis siemet tikrai nezydes g.gif svoguniukas per mazas bus, nes tik kokiu 6-7 cm skersmens smile.gif

Labai aiškiai matosi kada jau žiedą leidžia ,o kada lapus..lapų tokios smulkios žalios garbanytės pasirodo,o žiedo jau bordo spalva smile.gif
Tikrai mazokas dar dėl žydėjimo g.gif
Atsakyti
Laba,mergaites,kaip jus uzauginat tokius didelius svogunus? turiu jau daug svogunu(labai jos vaikuojasi),bet svogunu ideliu tai neuzaugina(viemam gal jau 10 metu),bet jis tik kaip vidutinis pomidoras.pas mane yra 2 rusiu lavongeles(vienos lygtai arizemomis vadinamos,o kitos tai amorfofalai.)
Atsakyti
Na kiek jai metų dabar nepasakysiu, bet 10 dar tikrai nėra, vasarą pasodinam lauke ir auga iki rudens.
Gumbas pernai atrodė taip:
user posted image

Apie 15cm skersmens g.gif
žydėjo taip:
user posted image

Daugiau vaizdų čia:
http://public.fotki....lemig/lavongls/

Turiu ir kitokios rūšies, va tos gumbas auga lėčiau ir dar kolkas tikrai nedidelis, bet jau pirkau su pumpuru, tik nepražydo.
Kita vadinas Sauromatum, turėtų būt tokia:
user posted image
http://www.pacificbu....php/Sauromatum
Atsakyti
Įdomi ir ta antroji g.gif
Mano gumbams irgi tikrai nėra 10 metų..nes juos radau visai nedidelius,ir tik per kelis metus tokiais dideliais tempais pradėjo augt blink.gif Kaži ateity jie vis dar augs,ar jau kai pradeda žydėt -nustoja augt?
Atsakyti
as juos sodinu lauke,kai praeina salnu pavojus,man ju lapai dekoratyvus
Atsakyti
Mergaitės sakykit o ką man dabar daryt su nužydėjusiu ziedu? g.gif pjaut jį?gal su trašom paliet?
Kai pernai lapai augo ,buvo viskas aišku..o dabar pasimetus rolleyes.gif
Atsakyti
Net neatsimenu, ką darėm, gal nukirpom ir pasodinom į žemę ir laistyt pradėjom. Tik žinau, kad lapai labai vėlai išlindo smile.gif

O va manoji šiemet:
kovo 23d
user posted image
kovo 30d
user posted image
user posted image
Teko išnešt į rūsį, kad kvapu negadintų Velykų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2013 04 01, 14:07)

O va manoji šiemet:
kovo 23d


Nuostabus žiedas,bet dėl to kvapo nesirįžtu jo augint.Nes bute nekoks kvapas bus,o balkone sušaltų. verysad.gif
Atsakyti




QUOTE(emma @ 2013 04 01, 15:55)
Nuostabus žiedas,bet dėl to kvapo nesirįžtu jo augint.Nes bute nekoks kvapas bus,o balkone sušaltų. verysad.gif

jei įstiklintas -nesušaltų schmoll.gif ,pas mane jau senokai dauguma gėliukų balkone.
Aš ir taip nešiojau savo smirdales..dieną balkone,o nakčiai dėl visko namo parnešdavau(uždarydavau virtuvės duris ,kad kvapas neitų doh.gif lotuliukas.gif )bet cia jau beveik prieš mėnesį taip buvo,o dabar tai drąsiai gali nakvot smile.gif


Migmig aš irgi nukirpau ziedkočius,dabar jau apdžiūvę,šiek tiek paliejau,ir lauksiu kol galėsiu sode pasodint,va ten joms rojus-gali plėstis laisvai ..bulves augint thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebrina: 01 balandžio 2013 - 16:08
QUOTE(emma @ 2013 04 01, 16:55)
Nuostabus žiedas,bet dėl to kvapo nesirįžtu jo augint.Nes bute nekoks kvapas bus,o balkone sušaltų. verysad.gif



Namie auginant reik daryt va taip:
user posted image

Kvapo tada jokio, o grožio lieka kažkiek biggrin.gif

Pražydo ir antroji šiemet.
user posted image
user posted image
user posted image

Keliaus į šiltnamį, nes kvapas taip pat nepakartojamas lotuliukas.gif
Atsakyti