Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

Neee, ačiū... Išnešiau į skladuką, nes smarvė baisi biggrin.gif
Paskaičiau, bet taip ir nesupratau kaip ją augint. Dabar padėjus ant žemių, neužkasta bulvė. Kada man ją į žemę kišt, poreikis vaikų yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 18, 14:54)
Persikraustau su savo lavone čia, nes pagaliau sužinojau pavadinimą  biggrin.gif
user posted image

Nei šaknų pas mane nėra, nieko... PAdėjau taip ant žemės ir išlindo žiedas... Ką toliau su ja veikt nežinau, einu skaityt temą, gal ką išsiaiškinsiu  smile.gif

cia man atrodo driezazole,ji dar ne taip baisiai dvokia,kaip lavongele,as jas abi turiu,eisiu saviskiu ziuret i rusi ,ka jos ten daro
Atsakyti
Turiu kelis atliekamus vaikus sios geles.Gal kuriai kaunietei reikia?Kaina sutartine.
Atsakyti
Šiemet žydėjo ir mano lavongėlė, tongue.gif ir kvapas buvo nekoks, bet žiedas įspūdingas, tačiau nuvirtus jai, nulūžo jos viduriukas. Bet be jo ji dar žydėjo gana ilgai, tik jau nebesmirdėjo rolleyes.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vakarvakare @ 2012 06 12, 23:50)
Šiemet žydėjo ir mano lavongėlė, tongue.gif  ir kvapas buvo nekoks, bet žiedas įspūdingas, tačiau nuvirtus jai, nulūžo jos viduriukas. Bet be jo ji dar žydėjo gana ilgai, tik jau nebesmirdėjo rolleyes.gif



Kokia gražuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 05 29, 15:06)
jediara  thumbup.gif  wub.gif  o kokio dydžio pas Tave bulvė,kad žydi(kiek metų?)
Maniskės yra 2,viena gal kokių 8-9cm.skersmens,bet taip ir nesulaukiau žiedo verysad.gif tik pusmetrinio koto ir didziulės lapų veduokles..dabar pasodinau lauke.

Pagaliau ateina šventė ir į mano namus thumbup.gif biggrin.gif šiemet pirmą kartą žydės abi ..vienos žiedas jau didžiulis,bet dar nesiskleidžia,o kitos dar tik nosį iškišęs..Na bet auga nerealiai greitai blink.gif
Pasirodysiu ,kai tik bus vaizdas(ir fotikas)
Atsakyti
Štai ax.gif
http://public.fotki....oliene/lavongl/
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2013 03 07, 16:48)

Koks įspūdingas žiedas bigsmile.gif Nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2013 03 07, 14:48)

Oho koks vidurys storas bigsmile.gif Gražuolė juodukė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2013 03 07, 14:48)

Man jos gražios thumbup.gif

o kaip kvapas? biggrin.gif

Manosios irgi kažką leidžia, pernai viena žydėjo, įdomu ar šiemet pražys rolleyes.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(Migmig @ 2013 03 07, 22:46)
Man jos gražios thumbup.gif

o kaip kvapas? biggrin.gif

Manosios irgi kažką leidžia, pernai viena žydėjo, įdomu ar šiemet pražys rolleyes.gif


Manasis irgi jau bunda, kazka leidzia, bet dar neaisku ar bus ziedas ar tik lapai..

Nerealus ziedelis wub.gif thumbup.gif
kai pagalvoji toks nedidelis svogunelis, bet toks diiidelis ziedas
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2013 03 07, 22:46)
Man jos gražios thumbup.gif

o kaip kvapas? biggrin.gif

Manosios irgi kažką leidžia, pernai viena žydėjo, įdomu ar šiemet pražys rolleyes.gif

Ot paskubėjau pasigirt ,kad manoji nesmirdi lotuliukas.gif tai šyrįt kovo 8 proga įejus į dukros kambarį vos ne žiaugčiot pradėjau doh.gif na ir kvapelis blink.gif mat žiedas jau pilnumoj prasiskleidė.. bet koks įdomus..ištyrinėjau visą..toks jautienos gabalas atrodo g.gif
įdėjau daugiau foto..
o kvietkas ištremtas į balkoną saulės voniomis lepinasi smile.gif (laukia dar vienas žiedas)
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2013 03 08, 12:00)
bigsmile.gif

Manasis irgi jau bunda, kazka leidzia, bet dar neaisku ar bus ziedas ar tik lapai..

Nerealus ziedelis wub.gif  thumbup.gif
kai pagalvoji toks nedidelis svogunelis, bet toks diiidelis ziedas
bigsmile.gif

O gumbas tai laaabai jau didelis buvo,svorio gal tikrai kokie 2kg.jei nedaugiau..o va dabar tai nei pusė nebeliko(antras šiek tiek mažesnis,tai gal ir žiedas smulkesnis bus) g.gif
Atsakyti