Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(Astersita @ 2011 06 02, 16:30)
O kaip arizemos žiemoja, dirvoje? g.gif dengti reikia ar ne, o gal žiemai nešamos į rūsį?  g.gif


Aš jas neseniai auginu, bijau prarast, todėl nešu į rūsį ax.gif
Žinau, kad yra žiemojančių grunte, o kurios žiemoja deja dar nežinau blush2.gif
Atsakyti
sveikos. labai noreciau isigyti ir amorfofali, ir arizema. gal patartumete, kur Vilniuje galima ju nusipirkti? dekoju
Atsakyti
Sveikos augintojos,prisijungiu ir aš prie jūsų drinks_cheers.gif Liepos mėnesį gavau ir aš šios gėlytės "bulvytę", bet labai jau mažytę,kaip penkių centų moneta,tai žydėjimo turbūt reiks laukti laabai ilgai, na bet nieko palauksiu blush2.gif Klausimų tai labai daug turiu,nieko net nežinojau apie tokią gėle,o ir teta kuri man davė bulvyte nieko gero nepasakė,nes pati neperseniausiai gavo iš kaimynės ir nemoka tinkamai auginti doh.gif Pasodinau aš ta "bulvytę" į vazonėlį ir laisčiau kartą per savaitę,kol vieną dieną visiškai nesitikėdama pamačiau išlindusį daigelį thumbup.gif Tai dabar man kas kiek laiko ją laistyti, mėgsta ji drėgniau ar sausiau? ir ka geriau daryti su bulvytę kai nudžius lapija ir kotas,iškasti ar palikti žemėje? g.gif
P.S. gal kas žinote kokį straipsiuką kaip auginti lavongelę,kaip tinkamai ją rūpintis,na kur viskas vienoje vietoje, nes internete ieškojau, bet nieko tokio neradau,gal įvedinėju ne tą pavadinimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2011 09 08, 18:10)
Sveikos augintojos,prisijungiu ir aš prie jūsų drinks_cheers.gif

Neaišku ką augini - driežažolę ar amorfalą? rolleyes.gif
Atsakyti
Na kadangi nieko nenusimanau apie šias gėles,tai jūs man pasakykite kas tai,puseserė sakė,kad amorfofalius g.gif
http://img13.imagesh...1/p1040448h.jpg
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2011 09 12, 15:41)
Na kadangi nieko nenusimanau apie šias gėles,tai jūs man pasakykite kas tai,puseserė sakė,kad amorfofalius g.gif
http://img13.imagesh...1/p1040448h.jpg

Teisingai sako mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gal kas gali papasakoti daugiau apie jų auginimą: kaip ir kiek kartų laistyti?ar mėgsta apipurškimą?Į kokią žemę sodinti? ar auga geriau pavėsyje ar anr saulės? geriau žiemai palikti žemėje ar iškasti ir bulvytę saugoti sausai,tamsiai ir šiek tiek šalčiau( + 15 С)? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mama pavasari isigijo lavongeles bulvyte, augo kaip priklauso, ir si savaitgali atradom,kad pati ta bulvyte paaugusi desimteriopai,ir dau uzsiauginusi mazu vaikuciu (mazdaug tokio dydzio kaip kardeliu gumbai). Pririnkau sau,bet nezinau ar dabar sodinti i zeme, ar saugot iki pavasario?
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 09 19, 17:09)
Sveikos 4u.gif
Mama pavasari isigijo lavongeles bulvyte, augo kaip priklauso, ir si savaitgali atradom,kad pati ta bulvyte paaugusi desimteriopai,ir dau uzsiauginusi mazu vaikuciu (mazdaug tokio dydzio kaip kardeliu gumbai). Pririnkau sau,bet nezinau ar dabar sodinti i zeme, ar saugot iki pavasario?

Jei jau iskaset mirksiukas.gif tai laikykit iki pavasario ir tada sodinkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2011 09 20, 21:18)
Jei jau iskaset mirksiukas.gif  tai laikykit iki pavasario ir tada sodinkit ax.gif


O ar galima palikti žiemoti lauke? ax.gif
Atsakyti
Persikraustau su savo lavone čia, nes pagaliau sužinojau pavadinimą biggrin.gif
user posted image

Nei šaknų pas mane nėra, nieko... PAdėjau taip ant žemės ir išlindo žiedas... Ką toliau su ja veikt nežinau, einu skaityt temą, gal ką išsiaiškinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 18, 13:54)
Persikraustau su savo lavone čia, nes pagaliau sužinojau pavadinimą  biggrin.gif
Nei šaknų pas mane nėra, nieko... PAdėjau taip ant žemės ir išlindo žiedas... Ką toliau su ja veikt nežinau, einu skaityt temą, gal ką išsiaiškinsiu  smile.gif


Sėkmės smirdinant namus bigsmile.gif
Atsakyti