Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

Žydi wub.gif ir smirda 4u.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
jediara thumbup.gif wub.gif o kokio dydžio pas Tave bulvė,kad žydi(kiek metų?)
Maniskės yra 2,viena gal kokių 8-9cm.skersmens,bet taip ir nesulaukiau žiedo verysad.gif tik pusmetrinio koto ir didziulės lapų veduokles..dabar pasodinau lauke.
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 05 29, 17:06)
jediara  thumbup.gif  wub.gif  o kokio dydžio pas Tave bulvė,kad žydi(kiek metų?)
Maniskės yra 2,viena gal kokių 8-9cm.skersmens,bet taip ir nesulaukiau žiedo verysad.gif tik pusmetrinio koto ir didziulės lapų veduokles..dabar pasodinau lauke.

Pernai gavau ją dovanų 4u.gif Skersmuo apie 10-15 cm. Žiedas tikrai įspūdingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 29, 14:36)
Žydi wub.gif   ir smirda  4u.gif

user posted image  user posted image 


OHO koks durklas thumbup.gif wub.gif kokio jis cia aukscio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 29 gegužės 2011 - 18:32
"Durklas" 44 cm aukščio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 29, 17:46)
Pernai gavau ją dovanų 4u.gif  Skersmuo apie 10-15 cm. Žiedas tikrai įspūdingas  thumbup.gif

blink.gif Tai mums dar augt ir augt doh.gif lotuliukas.gif bet as kantri biggrin.gif nes tikrai grožis nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 29, 14:36)
Žydi wub.gif  ir smirda  4u.gif
user posted image

Jediara, tik dabar aptikau tavo šią neapsakomą puošmeną 4u.gif Na ar buvo verta pabandyti schmoll.gif biggrin.gif tongue.gif ...ir nesakyk, kad likai apgauta ax.gif schmoll.gif lotuliukas.gif man TIKRAI nebuvo jokio blogo kvapo...kaip stapelijos... blush2.gif ...kitąmet gal sumąstysit po stiklu izoliuot mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 05 31, 23:44)
Jediara, tik dabar aptikau tavo šią neapsakomą puošmeną 4u.gif Na ar buvo verta pabandyti schmoll.gif  biggrin.gif  tongue.gif ...ir nesakyk, kad likai apgauta ax.gif  schmoll.gif  lotuliukas.gif man TIKRAI nebuvo jokio blogo kvapo...kaip stapelijos... blush2.gif ...kitąmet gal sumąstysit po stiklu izoliuot mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Kas tas kvapas prieš tokį grožį irnesakyk.gif , net neįsivaizduojate, kiek kartų buvau prie jos priėjusi pasigrožėti. Visiems labai patiko, net vyras pasidarė fofo thumbup.gif Labai Jums dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Stapeliją auginu, bet dar nežydėjo ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, tikiuosi priimsite mane į šią temą 4u.gif
Nors šios gėlytės ne amorfofalas, bet jos priklauso tai pačiai aroninių šeimai:
Pasirodome ax.gif
Lavongėlė:
user posted image
Arizemos:
user posted image
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif wub.gif Super groziai wub.gif
Arizemu buvau net nemacius wub.gif Labai grazus lapai pirmosios arizemos
O jos irgi turi ta lavongeliu kvapeli?
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2011 06 01, 21:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif Super groziai wub.gif
Arizemu buvau net nemacius wub.gif Labai grazus lapai pirmosios arizemos
O jos irgi turi ta lavongeliu kvapeli?


Arizemos auga lauke, tai tas kvapas praktiškai nesijaučia, bet aš iš smalsumo vieną pauosčiau prikišus nosį prie pat žiedo lotuliukas.gif - tai aromatas tikrai ne koks
blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hilda @ 2011 06 02, 15:58)
Arizemos auga lauke, tai tas kvapas praktiškai nesijaučia, bet aš iš smalsumo vieną pauosčiau prikišus nosį prie pat žiedo lotuliukas.gif - tai aromatas tikrai ne koks
  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O kaip arizemos žiemoja, dirvoje? g.gif dengti reikia ar ne, o gal žiemai nešamos į rūsį? g.gif
Atsakyti