Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 12:27)
Bet jau su daigeliais  bigsmile.gif

aha mirksiukas.gif bet as jas sodinu tik tada kai buna su diiiiideliu daigu ir kada jau pasimato ziedstiebis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2011 02 07, 14:34)
aha mirksiukas.gif  bet as jas sodinu tik tada kai buna su diiiiideliu daigu ir kada jau pasimato ziedstiebis ax.gif

Ilgokai laukti, bet maniškiai dar be daigelių ax.gif Gal laikai šiltoje patalpoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 12:36)
Ilgokai laukti, bet maniškiai dar be daigelių ax.gif  Gal laikai šiltoje patalpoje? g.gif

Laikau kambaryje dezuteje blush2.gif Paprasciausiai nera kur vesiau padeti blush2.gif Bet jos jau taip priprate ax.gif ne vienus metus taip gyvena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 07 vasario 2011 - 13:01
As visai neisimu is vazono . Ji taip ir miega zemeje .
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 02 07, 18:46)
As visai neisimu is vazono . Ji taip ir miega zemeje .

O kada daigeliai pradeda rodytis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 10, 21:21)
O kada daigeliai pradeda rodytis? ax.gif

Dar miega.Ji pas mane velai nunyksta , bet ir velai pabunda.Cia po zydejmo vienais metais taip pasikeite jos ciklas.Pas mama silciau , tai ir jos gele zymiai anksciau prabunda.
Atsakyti
Parsinesiau ir as saviskius is rusio,tegu budinasi ,nes ten tai miegotų gal iki vasaros..vesu ,gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simple girl @ 2005 07 14, 14:46)
Tai gele kuri ziema "eina miegot" o pavasari vel isskleidzia lapus. Zydi ji retai sad.gif Pas mane per 5 m. zydejo 1 karta. As nemaciau ziedo, taciau mociute sake kad ziedas smirdi kaip pasvinkusi mesa  doh.gif . Esu girdejus vadinant ja barometru, nes pries lietu ant lapu laseliai buna ir gyvatmedziu, del margo koto. O mes vadinam  lavongele del ziedu kvapo  tongue.gif  Gal zinot tikra sios geles pavadinima? Gal kas auginat?

user posted image

as jau daug metu ja auginu,labai paprasta ji auginti biggrin.gif pavasari pradeda dygti rudeni nudziusta visas tada reikia kur nuosaliau vazona padet ir nelaistyt o pavasari kai prades lyst stiebas reikia pradet laistyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 09 15, 23:04)
Apie kvapą buvo nedrąsu rašyti  blush2.gif  Kad ji be kvapo, tai super  thumbup.gif

kai zydi tai smirda tikrai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 02 16, 11:26)
Parsinesiau ir as saviskius is rusio,tegu budinasi ,nes ten tai miegotų gal iki vasaros..vesu ,gera biggrin.gif

As jau leksiu pirkti zemes ir sodinsiu motinine bulve bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2011 03 10, 17:33)
As jau leksiu pirkti zemes ir sodinsiu motinine bulve bigsmile.gif

Ar jau Tavo prabudo? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 10, 17:21)

kai zydi tai smirda tikrai tongue.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 10, 20:09)
Ar jau Tavo prabudo? bigsmile.gif


Prabudo mirksiukas.gif tik vis nesodinau ax.gif praeitam psl. esu ikelus nuotraukyte mirksiukas.gif
Vienais metais buvau visai uzmirsus apie sia gelyte, tai ir nepasodinta isleido poros sprindziu ziedkoti bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as sita bulvę biggrin.gif Jau pradėjusią augti bigsmile.gif Tikiuosi žydės ir smirdės drinks_cheers.gif
Atsakyti