Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(Fonda @ 2010 09 15, 23:19)
Aš kaip visada, atsijungus blush2.gif Tik dabar pamačiau prie temos pavadinimo tokį baisų gėlytės sulyginimą - lavongėlė schmoll.gif Tai galiu iškart pasakyti, kad ši rūšis tikrai absoliučiai jokio blogo kvapo neturi. Apskritai neturi JOKIO kvapo. Tokia visiškai kitokia, iš kaktusinių rūšies, na buvau kažkada suradusi čia jos atvaizdėlį... na va ta žiauriai dvokia pašvinkusia mėsa...

Apie kvapą buvo nedrąsu rašyti blush2.gif Kad ji be kvapo, tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 09 15, 22:19)
Aš kaip visada, atsijungus blush2.gif Tik dabar pamačiau prie temos pavadinimo tokį baisų gėlytės sulyginimą - lavongėlė schmoll.gif Tai galiu iškart pasakyti, kad ši rūšis tikrai absoliučiai jokio blogo kvapo neturi. Apskritai neturi JOKIO kvapo. Tokia visiškai kitokia, iš kaktusinių rūšies, na buvau kažkada suradusi čia jos atvaizdėlį... na va ta žiauriai dvokia pašvinkusia mėsa...

Va atsiminiau tą smirdantį "kaktusą" schmoll.gif STAPELIJA. Čia tai tikra lavongėlė thumbup.gif NOrs rašo, kad ir ta rasotoji driežažolė smirda schmoll.gif Na bet aš tai tikrai to kvapo neužuodžiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 09 16, 18:25)
Va atsiminiau tą smirdantį "kaktusą" schmoll.gif  STAPELIJA. Čia tai tikra lavongėlė thumbup.gif

Auginu ir šią gėlę doh.gif , tik dar žiedų nesulaukiau ax.gif
Atsakyti
sveikos,
vakar iskasiau savo gele is darzelio,pasodinau siltnamyje(salnu pabijojau),bandysiu sulaukt,kada lapus numes ir miegucio...o vaiku kiek priauginus,geriau jau pati augtu,nes dar nezydejus niekad
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 09 14, 18:37)
Ar bliūde, ar ne bliūde... biggrin.gif tiesiog pajuokavau, kad bliūdas turėtų būt gražesnis... žydi bet kur, kai žydi...mano žydi visada. Sakiau, kad NIEKO nereikia daugiau žydėjimui, tik pačio gėlės gumbo... aišku, normalios šilumos ir šviesos. Pas mane žydi ant palangės "krištolinėje vazoje"... fool.gif Tik nepagalvokit, kad šiuo metu.


user posted image
Gal kartais turit koki atliekama bulviuka sios gelytes? As tai lavongeles jau ilgokai auginu, bet maniskiu ziedai kitokie ax.gif Labai noreciau tokios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 30 rugsėjo 2010 - 08:07
QUOTE(agnir @ 2010 09 30, 10:05)
As tai lavongeles jau ilgokai auginu, bet maniskiu ziedai kitokie ax.gif Labai noreciau tokios wub.gif

Gal galėtum įdėti foto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2010 09 30, 09:05)
user posted image
Gal kartais turit koki atliekama bulviuka sios gelytes? As tai lavongeles jau ilgokai auginu, bet maniskiu ziedai kitokie ax.gif Labai noreciau tokios wub.gif

Galiu duoti kokį vieną kitą bulvinuką... Pasirašykim až.
Atsakyti
Tėviškėj kažkada žydėjo tokia. Joks ne kaktusas, o kvapas tikrai "įspūdingas". Bet jis būna tik augalui žydint.

:]]]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 07 spalio 2010 - 11:11
Ar dar miega Jūsų amorfalai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 16, 21:54)
Ar dar miega Jūsų amorfalai? ax.gif

Dar snuduriuoja mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Bet jau su daigeliais bigsmile.gif
Atsakyti
Mano dar miega.Zydejo tik viena karta , bet kvapas buvo toks , kad teko nesti i balkona .
Atsakyti