Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

Ar Jūsų amorfaliai šiuo metu lauke, ar jau kambaryje? ax.gif
Atsakyti
Pas mane lauke,pasodintas i dirva,vazone pasodintus daznai uzmirstu palieti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 09 13, 10:23)
Pas mane lauke,pasodintas i dirva,vazone pasodintus daznai uzmirstu palieti.  doh.gif

O vėliau migdysite, ar vazone leisite augti g.gif (auginu tik pirmus metus, tai nelabai žinau, kaip elgtis blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 09 13, 10:46)
O vėliau migdysite, ar vazone leisite augti g.gif (auginu tik pirmus metus, tai nelabai žinau, kaip elgtis  blush2.gif )

Kaip lapai pagelsta iskasu ir laikau sausai iki pavasario.Vasario-kovo men pradeda zydeti,kaip nuzydi pasodinu i vazonus,pradedu laistyti.Veliau pasodinu i dirva.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 09 13, 10:46)
O vėliau migdysite, ar vazone leisite augti g.gif (auginu tik pirmus metus, tai nelabai žinau, kaip elgtis  blush2.gif )

Jediara, nevark tu su ja vazone.Iškasi ir pliką gumbą laikau sausai rūsyje,na kur plius 5 ir daugiau. Paskui sausio ar vasario mėn. įneši šiltai, padedi ant palangės, irgi sausai kokiame bliūdelyje ...puošniame...
Bet pas mus vėl priaugo vaikųkaip kiaušinukų, maždaug tokio dydžio. Tai aš tau atiduosiu tą pernai žadėtą "motinėlę", turėsi žiedą kad visi matytų... tongue.gif Jau ir taip su tom aktinidijom nesigavo...kalta... blush2.gif Graikiniai jau trūkinėja kevalai, bet tik dar nesprogsta ir nebyra, reik kiek palaukt. Kaip niekad jų derlius gausus, bus ir gerai pavalgyt... bet pati stratifikuosiesi, irgi duosiu, tai vienu kartu...
Atsakyti
Ačiū, merginos už patarimus 4u.gif Gerai, dar viena gėlė žiemą vietos ant palangės "nereikalaus" smile.gif

Fonda, nesijauskite kalta - su gulbinu taip pat "pasivedžiau" doh.gif blush2.gif

Atsakyti
Atleiskit už kvailą klausimą:tai jie ir žydi tam bliūde? g.gif biggrin.gif Aš tai niekaip nesulaukiu žiedų,gal kokius keturis metus
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 09 13, 16:03)
Atleiskit už kvailą klausimą:tai jie ir žydi tam bliūde? g.gif  biggrin.gif Aš tai niekaip nesulaukiu žiedų,gal kokius keturis metus

Ar bliūde, ar ne bliūde... biggrin.gif tiesiog pajuokavau, kad bliūdas turėtų būt gražesnis... žydi bet kur, kai žydi...mano žydi visada. Sakiau, kad NIEKO nereikia daugiau žydėjimui, tik pačio gėlės gumbo... aišku, normalios šilumos ir šviesos. Pas mane žydi ant palangės "krištolinėje vazoje"... fool.gif Tik nepagalvokit, kad šiuo metu.
Atsakyti
lotuliukas.gif Ta prasme,žemėse pasodinti būna?
O gal aš ne šią gėlę turiu?Šiemet gal tik liepos gale lapai išaugo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 14 rugsėjo 2010 - 17:45
QUOTE(eliss @ 2010 09 14, 18:43)
lotuliukas.gif Ta prasme,žemėse pasodinti būna?
O gal aš ne šią gėlę turiu?Šiemet gal tik liepos gale lapai išaugo g.gif

Gal ir ne tą? Tau geriau žinoti... tongue.gif Lapai ir mano gėlės išauga vėlai. Bet žydi ne lapais, bet žiedais. Tai, kur aš turiu, dar ir dar kartą pakartoju, kad žydėjimui NIEKO daugiau nereikia - tik paties gėlės GUMBO. Tai prie ko čia žemės, pasodinimas, bliūdas ar dar nežinia kas????? Nei laistyti, nei purkšti nereikia...tik pasigėrėti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 14 rugsėjo 2010 - 18:23
QUOTE(Fonda @ 2010 09 14, 19:37)
Sakiau, kad NIEKO nereikia daugiau žydėjimui, tik pačio gėlės gumbo...

Nuostabi žiedo spalva bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Apie jos auginimą dar teks paskaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 09 15, 08:12)
Nuostabi žiedo spalva bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Apie jos auginimą dar teks paskaityti blush2.gif

Aš kaip visada, atsijungus blush2.gif Tik dabar pamačiau prie temos pavadinimo tokį baisų gėlytės sulyginimą - lavongėlė schmoll.gif Tai galiu iškart pasakyti, kad ši rūšis tikrai absoliučiai jokio blogo kvapo neturi. Apskritai neturi JOKIO kvapo. Tokia visiškai kitokia, iš kaktusinių rūšies, na buvau kažkada suradusi čia jos atvaizdėlį... na va ta žiauriai dvokia pašvinkusia mėsa...
Atsakyti