Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

QUOTE(jediara @ 2010 04 23, 23:00)
blush2.gif  lotuliukas.gif Oi, kaip Tu mane "gundai" rolleyes.gif  - ir norisi, ir bijau  mastau.gif

Kad man gaila išmesti gumbus... Neseniai nesusikalbėjau su vyru. Pasakiau iškasti gėlyne visas gėles, kurios jau buvo labai tankiai suaugusios. Na paliekant tik ketvirtadalį jų ar dar mažiau. Grįžtu, tiek daug pralaisvinta vietos, viskas OK. Paskui atvažiavo draugė, kuriai pažadėjus buvau atiduoti gėles...naujai kuriasi sodyboj... Na o tos mano gėlėsjau ne tik iškedentos, išpurtytos, bet ir tvarkingai sukompostuotos, susmulkintos.... Kaliforniukams... dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 05 06, 19:12)
O gal kas gali pasiulyt jau suaugusi augaliuka(ta prasme jau zydinti) g.gif

Vis dar laukiu pasiulymu ax.gif nusipirkau maza vaikiuka-bet neaisku kada jis zydes,tad norisi suaugusio..nekantri as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 24, 00:13)
Kad man gaila išmesti gumbus...  Neseniai nesusikalbėjau su vyru. Pasakiau iškasti gėlyne visas gėles, kurios jau buvo labai tankiai suaugusios. Na paliekant tik ketvirtadalį jų ar dar mažiau. Grįžtu, tiek daug pralaisvinta vietos, viskas OK. Paskui atvažiavo draugė, kuriai pažadėjus buvau atiduoti gėles...naujai kuriasi sodyboj... Na o tos mano gėlėsjau ne tik iškedentos, išpurtytos, bet ir tvarkingai sukompostuotos, susmulkintos.... Kaliforniukams... dirol.gif

unsure.gif mega_shok.gif Gerai dar, kad vyrui tokį darbą patikėjai, o tai ir širdis gali "plyšti" išmetant gėles į komposto krūvą karsta.gif
Tai vieno svogūnelio norėsiu pabandymui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 24, 12:11)
unsure.gif  mega_shok.gif Gerai dar, kad vyrui tokį darbą patikėjai, o tai ir širdis gali "plyšti" išmetant gėles į komposto krūvą  karsta.gif
Tai vieno svogūnelio norėsiu pabandymui  4u.gif

Gerai, pasodinsiu atskirai į vazonėlį doh.gif Sunku čia man lakstyt dar po hiacintus, kamsius... Žodžiu, viską atskirai pasodinu, kai jau turėsi laiko, tai ir pasiimsi... doh.gif
Na pas tave gi visos gėlytės bujoja...džiaugiasi...tai kuo daugiau, įvairesnių, tuo linksmiau... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 25, 20:54)
Gerai, pasodinsiu atskirai į vazonėlį doh.gif Sunku čia man lakstyt dar po hiacintus, kamsius... Žodžiu, viską atskirai pasodinu, kai jau turėsi laiko, tai ir pasiimsi... doh.gif
Na pas tave gi visos gėlytės bujoja...džiaugiasi...tai kuo daugiau, įvairesnių, tuo linksmiau... tongue.gif

Ačiū 4u.gif , vargas čia Tau su manimi, nes aš visko noriu blush2.gif ir kada bus gana doh.gif
O ko Tu norėtum? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,
gal kas apie Vilnių pasidalintų kokiu gumbeliu iš žydinčių šeimos? Galim keisti į maniškės "vaiką". N metų auginu, užauga jau 1,80 m. lapija per pusę kambario, bet nėkart nežydėjo. Dabar dar įsitaisėm terasą, tai reikia gausiau augalijos.
Pahelpinkit.,
ačiū
Atsakyti
Sveikos moteriskes !
gal kas auginate lavongele ir turite gumbu? Labai noreciau tokios geles jei kas turit ir galite padovanoti ar parduoti Rasykit .Lauksiu jusu zinuciu .
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2010 04 24, 08:30)
Vis dar laukiu pasiulymu ax.gif nusipirkau maza vaikiuka-bet neaisku kada jis zydes,tad norisi suaugusio..nekantri as biggrin.gif



O kur pirkote ?
Papildyta:
QUOTE(Sig @ 2009 03 10, 22:06)
smile.gif Prašom...galiu padovanoti. Spalva tamsi bordo.



Ar dar turite lavongele ir galite padovanot?
Atsakyti
[quote=diana 0130,2010 09 11, 19:01]
Sveikos moteriskes !
gal kas auginate lavongele ir turite gumbu? Labai noreciau tokios geles jei kas turit ir galite padovanoti ar parduoti Rasykit .Lauksiu jusu zinuciu .
Papildyta:
O kur pirkote ?
Pirkau turguj mirksiukas.gif bet jau to maziuko nebeturiu-sesei atidaviau -neturiu kantrybes tiek laukt..tad nusipirkau 4 dideles bulves biggrin.gif doh.gif (viena laabai didele,nu gal sulauksiu ziedu biggrin.gif )jei domina -rasyk-sutarsim del vienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 09 12, 09:56)

Pirkau turguj mirksiukas.gif bet jau to maziuko nebeturiu-sesei atidaviau -neturiu kantrybes tiek laukt..tad nusipirkau 4 dideles bulves biggrin.gif  doh.gif (viena laabai didele,nu gal sulauksiu ziedu biggrin.gif )jei domina -rasyk-sutarsim del vienos mirksiukas.gif

Net 4 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 09 12, 12:18)

2 ėmiau draugei ,bet kadagi ji jau ne LT verysad.gif taip ir liko man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 09 12, 14:56)
2 ėmiau draugei ,bet kadagi ji jau ne LT  verysad.gif taip ir liko man ax.gif


Ar galite padovanoti ar paduoti viena gele[lavongele] ?
Atsakyti
QUOTE(diana 0130 @ 2010 09 12, 16:46)
Ar galite padovanoti ar paduoti viena gele[lavongele] ?

Kur gyveni? Jeigu esi is Siauliu,tai galiu padovanoti vaikiuku biggrin.gif
Atsakyti