Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Elektraaa @ 2009 01 15, 12:14)
Tuoj LT turetu atsirasti viena visiskai naturaliu kremuku linija  4u.gif  mirksiukas.gif

čia apie Karaliūnaičių kremus kalbi? Turiu vieną.. vadinasi "Grožio", tai jau smirda... doh.gif riebalu..
Atsakyti
QUOTE
as esu baltaode,veidas is vis kaip popierius,kunas dar idega ,bet veidas is vis nekimba nei saulei nei soliariume,naudojau kremus ivairius soliariume bet nei vienas nepadejo

ta pati ir mano problema schmoll.gif
[QUOTE]nes man pvz Perfectly dark nelabai tiko ir patiko..o toks isgirtas[QUOTE]
ir man-jokio poveikio doh.gif
viska isbandziau isskyrus kremus su tinglais. su body bluish-jokio poveikio.su bronzatais-labai laikinas poveikis, greit nusiplove. deginuosi pagal visas taisykles. drekinu oda. ta pacia diena po soliariumo nesimaudau. bet idegio beveik nera. su tinglais bijau naudoti nes labiausiai noriu idegti veida ir kakla, o juk veido tada nebutu galima tept. visiskai beviltiskoj padety verysad.gif
Atsakyti
[quote=Aquawille,2009 01 15, 18:07]
ta pati ir mano problema schmoll.gif
[QUOTE]nes man pvz Perfectly dark nelabai tiko ir patiko..o toks isgirtas[QUOTE]
ir man-jokio poveikio doh.gif
viska isbandziau isskyrus kremus su tinglais. su body bluish-jokio poveikio.su bronzatais-labai laikinas poveikis, greit nusiplove. deginuosi pagal visas taisykles. drekinu oda. ta pacia diena po soliariumo nesimaudau. bet idegio beveik nera. su tinglais bijau naudoti nes labiausiai noriu idegti veida ir kakla, o juk veido tada nebutu galima tept. visiskai beviltiskoj padety verysad.gif
[/quote]
Nereikia taip pergyventi doh.gif ne viskas taip blogai. Ir aš buvau baltaodė, tai tikrai nemažai kartų reikėjo nueiti kol įdegis pasimatė. o dabar kad ir ilgai neeinu, įdegis matosi iš karto po vieno pasilankymo soliariume mirksiukas.gif nežinau, gal oda priprato, ar šiaip kokių pigmentų padaugėjo( beja ir saulėje pasidarė lengviau įdegti, ne taip kaip seniau) Nors iš pradžių tikrai vargau, vis atrodė, kad balta ir niekas nepadeda įdegti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2009 01 15, 21:47)
Nereikia taip pergyventi  doh.gif  ne viskas taip blogai. Ir aš buvau baltaodė, tai tikrai nemažai kartų reikėjo nueiti kol įdegis pasimatė. o dabar kad ir ilgai neeinu, įdegis matosi iš karto po vieno pasilankymo soliariume mirksiukas.gif nežinau, gal oda priprato, ar šiaip kokių pigmentų padaugėjo( beja ir saulėje pasidarė lengviau įdegti, ne taip kaip seniau)  Nors iš pradžių tikrai vargau, vis atrodė, kad balta ir niekas nepadeda įdegti  doh.gif

o naudoji koki krema kad idegtum greiciau?ar seip krema soliariumui?
Atsakyti
Jau senokai nesideginau,nuvažiavau i soliariuma kur visada, pasiemiau krema nu man tie nauji Tan Incorporated kremai nerealus thumbup.gif po vieno karto jau matosi įdegis.Ar bandėte kuri?
Atsakyti
QUOTE(coliukex @ 2009 01 23, 08:04)
Jau senokai nesideginau,nuvažiavau  i soliariuma kur visada, pasiemiau krema nu man tie nauji Tan Incorporated kremai nerealus  thumbup.gif po vieno karto jau matosi įdegis.Ar bandėte kuri?

Gaila, kad as ne kauniete, po tiek reklamos tikrai begciau i egypt sun studija ir pirkciau tan incorporated kosmetika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 01 15, 12:14)
Tuoj LT turetu atsirasti viena visiskai naturaliu kremuku linija  4u.gif  mirksiukas.gif



Soliariumo kremu linija? g.gif Jinai niekada nebus pagaminta naturaliu pagrindu schmoll.gif
Grozio tepala Karaliunaites turiu, tai vakarais sau "kvepiu" rukomu parsiuku doh.gif
Kuno priezurai ruosiuos alieju kokosu uzsisakyt cool.gif
Viskas kontroliuojama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 01 23, 10:02)
Gaila, kad as ne kauniete, po tiek reklamos tikrai begciau i egypt sun studija ir pirkciau tan incorporated kosmetika  biggrin.gif

Mano draugė gyvena Klaipėdoje tai sakė,kad Tan Incorporated kremuku jau yra Saulės Studijoje,tai gal greitai bus ir pas jus Vilniuje.Tik sakė,kad pasirinkimas ne toks platus kaip EgyptSun.
Atsakyti
o gal zinote kur galima pigiau idegio kosmetika isigyti? brangoka soliariume schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 01 14, 21:31)
Ziurint per kur pirksit  4u.gif seip jei per platintojas apie 80lt kazkur..gal daugiau  4u.gif ka jis daro galit pasiskaityt labambos psl  4u.gif jisai yra su derma dark, o tai yra alternatyva bronzatams  4u.gif nu man labai patinka
p.s. jau suzinojau kiek gali kainuot tas Ambriosia  wub.gif

o gal galima ji per tarpininkes uzsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2009 01 23, 22:14)
o gal galima ji per tarpininkes uzsisakyti g.gif



Manyciau galima..reiktu pas jas paklaust smile.gif
Atsakyti
Kiek apie egyptsun studija prikalbeta cia bigsmile.gif na karta pabandziau apsilankyti ir daugiau niekur kitur nesinori eiti. aisku man dar privalumas, kad visai salia namu.
isbandziau visus ten esancius soliariumus, visi patiko. ypac tas, purskiantis vandenuka, o stipriausias stovimas.
beje as ne darbuotoja, kad taip giriu biggrin.gif
is kremuku tai mineta Fashion Princess pasiule ir pabandziau. rezultatas tikrai geras, bet man kremukas per tirstas, sunkiai tepesi.
tai tiek ispudziu. 4u.gif
Atsakyti