Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(pandutė @ 2009 01 12, 20:07)
vat mano ta pati beda,balta kaip surys ir sunkiai idegu ypac veidas,esu skaicius apie ta krema bet kad nemazai kainuoja,kiek mokejai?pas tave toks?user posted image kainuoja 160lt nu man tai kosmine kaina

is internetines pard atsisiusti turbut pigiau iseitu, arba gali nueiti i skyriu kur pardavineja soliariumo kremus, gal bent likuti pabandyti nusipirktum, paziuretum ar tau tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 01 07, 13:21)
nu jo tikrai  doh.gif  geriau jau bandyt uzsisakyt is ten jo, tai kaina nei 100 lt neisgaus  rolleyes.gif

Mums visada atrodo,kad galime rasti pigiau negu studijose.Nerizikuokite pirkti internetinese svetainese schmoll.gif ,kai mano viena pazystama parsisiunte tai is ligoniniu neisejo kol neissigyde visu odos problemu.Kur yra kremai pardavinejami soliariumuose tai jie visi turi leidimus,o ka atsisiunti tai nezinai.Jau geriau brangiau,bet gauni kokybiska produkta.
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2009 01 13, 14:34)
Mums visada atrodo,kad galime rasti pigiau negu studijose.Nerizikuokite pirkti internetinese svetainese schmoll.gif ,kai mano viena pazystama parsisiunte tai is ligoniniu neisejo kol neissigyde visu odos problemu.Kur yra kremai pardavinejami soliariumuose tai jie visi turi leidimus,o ka atsisiunti tai nezinai.Jau geriau brangiau,bet gauni kokybiska produkta.

tai reikia zinomus kremukus pirkti..tikiu, kad buna ir taip, bet juk Lietuvoj nerealiai kainos uzkeltos..taip niekur nera.. blush2.gif
Atsakyti
O gal odytei geriausia butu tiesiog paprastas drekinamasis kremas po ir pries soliariuma..
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 01 13, 16:35)
O gal odytei geriausia butu tiesiog paprastas drekinamasis kremas po ir pries soliariuma..



Aisku geriau negu nieko.. ypac jei nori TIK drekinimo tai kodel nea 4u.gif
O man kol kas labai tinka ir patinka SB Intensiefer atnaujintas su Derma dark 4u.gif liux kremukas.. 4u.gif
Atsakyti
o jei as tepsiu pries soliariuma drekinanti krema,ar ideks kunas nuo jo?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 12, 21:07)
vat mano ta pati beda,balta kaip surys ir sunkiai idegu ypac veidas,esu skaicius apie ta krema bet kad nemazai kainuoja,kiek mokejai?pas tave toks?user posted image kainuoja 160lt nu man tai kosmine kaina



taip toks, panasiai ir mokejau rolleyes.gif man ta kaina irgi nemaza, bet netepu jo labai daug, tai normaliai uztenka ir rezultatas tenkina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 13, 17:18)
o jei as tepsiu pries soliariuma drekinanti krema,ar ideks kunas nuo jo?



lotuliukas.gif nuo jo tai neidegs..drekinamieji kremai idegio neskatina..bet idegsi kazkiek..turbut tiek kiek ir eidama be kremo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 01 13, 16:07)
Aisku geriau negu nieko.. ypac jei nori TIK drekinimo tai kodel nea  4u.gif
O man kol kas labai tinka ir patinka SB Intensiefer atnaujintas su Derma dark  4u.gif liux kremukas..  4u.gif

o tu su tuo paciu kremu ir veiduka pries soliariuma tepi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 01 13, 19:50)
o tu su tuo paciu kremu ir veiduka pries soliariuma tepi?  rolleyes.gif



Taip! 4u.gif igauna labai grazia spalva.. 4u.gif bent jau man smile.gif nes dar karta kartoju, kas tinka man nebutinai tiks jums.. smile.gif nes man pvz Perfectly dark nelabai tiko ir patiko..o toks isgirtas
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 01 13, 17:12)
lotuliukas.gif nuo jo tai neidegs..drekinamieji kremai idegio neskatina..bet idegsi kazkiek..turbut tiek kiek ir eidama be kremo  4u.gif

as zinau kad su drekinanciu kremu daugiau neidegsiu,as turejau omeny ar jis nesustabdo idegio
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 13, 20:20)
as zinau kad su drekinanciu kremu daugiau neidegsiu,as turejau omeny ar jis nesustabdo idegio



A.. ne taip supratau 4u.gif vat sito tai nzn..seip logiskai tai neturetu, nes kaip tik gerai sudrekinta oda geriau idega 4u.gif
Atsakyti