Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

o jis neturi bronzantu?
Atsakyti
gal turit ka pasiulkyt pameginti is kremuku,as esu baltaode,veidas is vis kaip popierius,kunas dar idega ,bet veidas is vis nekimba nei saulei nei soliariume,naudojau kremus ivairius soliariume bet nei vienas nepadejo,su bronzantais demem meta ir veida ir kuna,su dilgciais jau reik but idegusiai gerai,dabar jau senai bebuvau soliariume,bet noreciau ant pavasario idegt,planuoju pradet lankytis soliariume vel,koki patartumet krema veidui,kad idegtu o nebutu baltas kaip suris doh.gif
Papildyta:
klaipedietes,gal parekomenduotumet kur klaipedoje stipriausi soliariumai?as kiek bandziau,tai man stipriausias solisun soliariumas akropolyje,bet man i kita miesto gala reik trenktis,o prie vingio gatves gal kur zinot neblogu soliariumu?sacharoj vingio buvau,bet nepatiko
Atsakyti
Gal kuri galit patarti per ką iš SM forumo merginų būtų galima parsisiųsti soliariumų kremų. Nežinau į kurią geriau kreiptis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2009 01 11, 21:16)
Gal kuri galit patarti per ką iš SM forumo merginų būtų galima parsisiųsti soliariumų kremų. Nežinau į kurią geriau kreiptis  mirksiukas.gif

meistromargarita kaip tik dabar renka uzsakymus man atrodo is vieno internetinio psl kur yra soliariumo kremu 4u.gif
meistromargarita yra skyriuje internetines parduotuves, cia per tarpininke rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 12 sausio 2009 - 07:42
QUOTE(pandutė @ 2009 01 11, 20:11)
klaipedietes,gal parekomenduotumet kur klaipedoje stipriausi soliariumai?as kiek bandziau,tai man stipriausias solisun soliariumas akropolyje,bet man i kita miesto gala reik trenktis,o prie vingio gatves gal kur zinot neblogu soliariumu?sacharoj vingio buvau,bet nepatiko

o nesi bususi Vingio gale kirpykloje (lyg Prestižas), devynaukščio 1 aukšte? Ten visada neblogas būdavo, su spalvotom lempom, pagal kūno dalis - kojoms stipresnis ir t.t.
Atsakyti
[quote=pandutė,2009 01 11, 21:11]

klaipedietes,gal parekomenduotumet kur klaipedoje stipriausi soliariumai?

o pasiulyciau i solisun taip pat, bet tik BIG2 yra naujas atsidares 4u.gif pati vakar ten buvau, nera tokiu eiliu kaip akro, vienas yra kitoks nei akro ir + yra vien veidduj solairiumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 01 12, 07:51)
o nesi bususi Vingio gale kirpykloje (lyg Prestižas), devynaukščio 1 aukšte? Ten visada neblogas būdavo, su spalvotom lempom, pagal kūno dalis - kojoms stipresnis ir t.t.


o cia kartais ne tas kur vingio parduotuve iki,perejus i kita gatves puse,kirpykla ir joje soliariumas?
[quote
=ugne23,2009 01 12, 09:49]
QUOTE(pandutė @ 2009 01 11, 21:11)

klaipedietes,gal parekomenduotumet kur klaipedoje stipriausi soliariumai?

o pasiulyciau i solisun taip pat, bet tik  BIG2 yra naujas atsidares  4u.gif  pati vakar ten buvau, nera tokiu eiliu kaip akro, vienas yra kitoks nei akro ir + yra vien veidduj solairiumas  rolleyes.gif

vat as apie ji galvoju,maciau kad atsidare solisun,galvojau pabandyt,o kokie ten stipriausi?as visalaik einu i stovima,akre stovimi labai stiprus,kitur kaip tik silpniausi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 12 sausio 2009 - 11:47
QUOTE(pandutė @ 2009 01 12, 12:47)
o cia kartais ne tas kur vingio parduotuve iki,perejus i kita gatves puse,kirpykla ir joje soliariumas?
[quote
=ugne23,2009 01 12, 09:49]

vat as apie ji galvoju,maciau kad atsidare solisun,galvojau pabandyt,o kokie ten stipriausi?as visalaik einu i stovima,akre stovimi labai stiprus,kitur kaip tik silpniausi



ten taip pat yra tas stovimas kaip akro 8 nr kur yra, tik kad ten naujais atsidare, lempos naujos, as pati po 12 min einu, o ten 9 tik sake eit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 12, 11:47)
o cia kartais ne tas kur vingio parduotuve iki,perejus i kita gatves puse,kirpykla ir joje soliariumas?
[quote
=ugne23,2009 01 12, 09:49]

ne ne.. čia kitam gale, kur mikriukai sukasi, Jūrininkų prospekto link..
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 01 12, 12:28)
ten taip pat yra tas stovimas kaip akro 8 nr kur yra, tik kad ten naujais atsidare, lempos naujos, as pati po 12 min einu, o ten 9 tik sake eit  thumbup.gif

jega,nebereiks toli vaziuot

QUOTE(jovana @ 2009 01 12, 12:36)
ne ne.. čia kitam gale, kur mikriukai sukasi, Jūrininkų prospekto link..

oi tada nezinau kur jis yra
o jus panos,naudojat koki nors krema soliariume?as kiek naudojau tai pinigai tik i bala,nei ruduoju,nei baltuoju jokio skirtumo
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 12, 19:36)

o jus panos,naudojat koki nors krema soliariume?as kiek naudojau tai pinigai tik i bala,nei ruduoju,nei baltuoju jokio skirtumo



as jau antra bonkute baigiu Crystal x tai esu labai patekinta, bandziau nemazai sis labiausiai patiko, nes sukiai degu, esu labai balta, o su siuo bedu nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 01 12, 18:59)
as jau antra bonkute baigiu Crystal x tai esu labai patekinta, bandziau nemazai sis labiausiai patiko, nes sukiai degu, esu labai balta, o su siuo bedu nera  thumbup.gif

vat mano ta pati beda,balta kaip surys ir sunkiai idegu ypac veidas,esu skaicius apie ta krema bet kad nemazai kainuoja,kiek mokejai?pas tave toks?user posted image kainuoja 160lt nu man tai kosmine kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 12 sausio 2009 - 20:09