Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Jolaida @ 2009 05 18, 15:20)
Sveikos merginos
O kokie atsiliepimai butu apie sita kremuka?
http://images46.fotk...8/d_3018-th.jpg
Ir dar sita?
user posted image
Kazin kuris geresnis? g.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2009 05 19, 07:32)

Tikrai apie antrą kremuką buvo rašyta mirksiukas.gif Aš perskaičiau abi temas tikrai daug info sukaupta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 17, 19:06)
jei nori gražaus bet natūralaus įdegio tikrai geras SB Chocolate silk,


Gal galite parašyti kremuko kainą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 19, 11:17)
Tikrai apie antrą kremuką buvo rašyta mirksiukas.gif Aš perskaičiau abi temas tikrai daug info sukaupta rolleyes.gif


einu ieskot lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2009 05 19, 13:30)
einu ieskot lens.gif

Tas is SB tikrai manau bus geresnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 19, 17:27)
Tas is SB tikrai manau bus geresnis  4u.gif

AS TAIP PAT MANAU BUS BERESNIS SB mirksiukas.gif
Atsakyti
O ka galite pasakyti apie SB chocolate diamond? blush2.gif
Atsakyti
O as grisiu prie SB priceless. Jis man antras po AG Crystal X.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 05 20, 09:04)
O as grisiu prie SB priceless. Jis man antras po AG Crystal X.
user posted image

pamegink Gold Vintage - pries ji priceless nublanksta po pirmo karto 4u.gif
Atsakyti
aš štai ką tik iš soliariumo grįžau, tai ta darbuotoja vakar kažkokiam seminare buvo ir kai išėjo kalba apie soliariumo kremus o aš pasakiau, kad jokio nenaudoju tai kai pradėjo pasakoti apie soliariumų kremų naudą lotuliukas.gif čiut ne pusę valandos doh.gif Tai ibruko man mėginėlį dovanų pamėgint Swedish Beauty SOY DARK http://www.lotionsga...es/soy-dark.jpg vat va tokio mėginėlį 4u.gif
Ar kas bandėt? Kaip jis jum? Aš tai tikriausiai penktadienį vėl eisiu į soliariuma ir išbandysiu g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Kviečiu isigyti ką tik gautų, įdegiui skirtų, kremų (Vilnius, siunčiu, tartis per a.ž, nepykit, kad taip brukuos į temą blush2.gif ) 4u.gif :

Caribbean Gold linija:

Sex Kitten - 50 Lt +dovanėlė
user posted image

Game On - 65 Lt +dovanėlė
user posted image

Australian gold:

Golden Glaze - 140 Lt +dovanėlė
user posted image

Swedish Beauty:

Frosted Hemp - 100 Lt (Auksinės spalvos dėžutėje, su nemokamu mėginuku viduje (Endless Moisturizer). Tinka dovanai.
user posted image

Purely Divine - 180 Lt, bet darau nuolaidą (be įpakavimo, transportavimo metu šiek tiek pažeistas dangtelis (keli 0,5cm pažeidimai dangtelio apačioje, bet užsidaro gerai). Pridedu dovanėlę!
user posted image

Endless Moisturizer - ypač drėkinantis odą losjonas, skirtas tepti po soliariumo (padeda ilgiau išlikti įdegiui) ar išsimaudžius - 65 Lt+dovanėlė
user posted image


California Tan

Get Bronze - be aliejų, todėl neužkemša porų, neutralizuoja po soliariumo jaučiamą kvapą. Su bronzantais. 55 Lt +dovanėlė
user posted image
Atsakyti
merginos ryt zadu isigyt nauja kremuka kokia patartumet gera,stipru be bronzatu? tinglingo neesu bandzius dar kazkaip bijau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti