Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 17, 18:06)
aš žiūriu nepatikimai į visokias tokias neaiškias (galbūt per mažai žinomus gamintojus)
jei nori gražaus bet natūralaus įdegio tikrai geras SB Chocolate silk, perfectly dark,  ir kt.

Aš su mielu noru rinkčeusi SB bet 33lt už tris kartelius mane šiuo metu gąsdina biggrin.gif
Gaila, kad neaiškūs aš tikėjaus jūs platinat gal iš mergaičių girdėjot atsiliepimų unsure.gif

QUOTE(jadzka @ 2009 05 17, 18:08)
Šito nebandžiau, bet su mentoliu man nepatinka ax.gif Išvis nepatinka nei kaitinantys nei šaldantys kremai doh.gif:

Va saviškiu naujuoju Hempz'u džiaugiuosi: po 2 x 10 min. soliariume jaučiuosi net labai ruda. Tiesa, aš ir taip nesunkiai įdegu, bet šito rezultatas nustebino ir nėra bjauraus solio kvapo, koks buvo po Perfectly dark ar Simply divine ar dar kelių....

o kas yra kodėl nepatinka kokia savijauta g.gif Apie karšty, tai ir aš patyliu doh.gif lotuliukas.gif
o aš išbandžeu Hemp nu absoliučiai nieko doh.gif o pas tave su bronzikliais jis g.gif nes aš ėmeu natūralų. Tik tiek vis gereu nei sausa odyte gultis po lempom ax.gif
Nu einu 4 kartelį randas jau spalva, bet mąstau ar čia solis kaltas ar mano oda doh.gif ta prasme ar lempos silpnos g.gif Paklausiu kai kitą kartelį eisiu, ns veidui tik ką nesenai keistos buvo, tai mergaitė iš kart įspėjo smile.gif
Nu dar laukiu atsiliepimų apie šiuos kremukus 4u.gif 4u.gif
jadzka o gal ikeltum savo kremuko paveiksliuką rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 17 gegužės 2009 - 21:14
As asmeniskai nesusidurus su tos firmos kremais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 15, 15:57)
Pas save soliariume prie namų mirksiukas.gif netoli pramonės maximos priešais straiką dvylikaaukšty įrengta vestuvinių suknelių salonas ir ten solis yra rolleyes.gif


Ačiū, ieškosiu, žinau tą saloną. Gal pameni kiek už tą kremą mokėjai?
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 17, 21:10)
Nu dar laukiu atsiliepimų apie šiuos kremukus 4u.gif  4u.gif

As isvis pirmakart matau g.gif kokia ju kaina solike?
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 17, 22:10)
Aš su mielu noru rinkčeusi SB bet 33lt už tris kartelius mane šiuo metu gąsdina biggrin.gif
Gaila, kad neaiškūs aš tikėjaus jūs platinat gal iš mergaičių girdėjot atsiliepimų unsure.gif
o kas yra kodėl nepatinka kokia savijauta g.gif Apie karšty, tai ir aš patyliu doh.gif  lotuliukas.gif
o aš išbandžeu Hemp nu absoliučiai nieko doh.gif o pas tave su bronzikliais jis  g.gif nes aš ėmeu natūralų. Tik tiek vis gereu nei sausa odyte gultis po lempom ax.gif
Nu einu 4 kartelį randas jau spalva, bet mąstau ar čia solis kaltas ar mano oda doh.gif ta prasme ar lempos silpnos g.gif Paklausiu kai kitą kartelį eisiu, ns veidui tik ką nesenai keistos buvo, tai mergaitė iš kart įspėjo smile.gif
Nu dar laukiu atsiliepimų apie šiuos kremukus 4u.gif  4u.gif
jadzka o gal ikeltum savo kremuko paveiksliuką rolleyes.gif

Nepatinka man šaldantis pojūtis. kažkaip nemaloniai kūnui jaučiasi doh.gif:

O kremas elementarnas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 17, 22:08)
Ačiū, ieškosiu, žinau tą saloną. Gal pameni kiek už tą kremą mokėjai?

QUOTE(nippe @ 2009 05 17, 22:19)
As isvis pirmakart matau  g.gif  kokia ju kaina solike?

QUOTE(jadzka @ 2009 05 18, 06:56)
Nepatinka man šaldantis pojūtis. kažkaip nemaloniai kūnui jaučiasi doh.gif:
O kremas elementarnas:
user posted image

Dėkuj mergaitės 4u.gif Finna aš pirkau pabandymui iš bonkutės man atpylė už 20ml sumokėjau 7lt rolleyes.gif tik ėmeu jau be karščio lotuliukas.gif biggrin.gif Patiko jau po antro kartelio thumbup.gif
Nu nėra brangūs už tat man ir smalsu biggrin.gif kiek mačeu 125ml 45lt g.gif
Nu žiūrėsiu gal surizikuosiu atsivėsinti tongue.gif mergaitės dar buvo su melaninu g.gif Kaži kokį poveikį jis duoda
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 18, 10:07)
mergaitės dar buvo su melaninu g.gif Kaži kokį poveikį jis duoda

melaninu? tikrai? g.gif
iš google: Melaninas – tamsios spalvos pigmentas, randamas plaukuose, odoje, akies tinklainėje (info)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 18, 10:47)
melaninu? tikrai?  g.gif
iš google: Melaninas – tamsios spalvos pigmentas, randamas plaukuose, odoje, akies tinklainėje (info)

YUMMY YUMMY- įdegio kremas su melaninu user posted image

Įdegio losjonas su bronzikliais ir melaninu. Tinka bet kuriam odos tipui ir užtikrina optimalų odos įdegį. Gaivinančio vaisių kvapo. Sdėtyje esantys avokado ir argano vaisių sėklų aliejai bei kakavos sviestas puikiai puoselėja odą. Tinka naudoti celiulito profilaktikai įmasuojant po maudymosi arba prieš miegą. Pasižymi dezodoruojančiu poveikiu.

Atsakyti
Sveikos merginos
O kokie atsiliepimai butu apie sita kremuka?
http://images46.fotk...8/d_3018-th.jpg
Ir dar sita?
user posted image
Kazin kuris geresnis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolaida: 18 gegužės 2009 - 13:23
die, kiek daug info doh.gif

nzn kokio man reikia, man kazkodel jie visi vienodi atrodo biggrin.gif man reik bronzantu ir kad skaniai kvepetu. o dauguma ju skaniai kvepia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pompaduska: 18 gegužės 2009 - 16:36
Šian išbandžeu vyrų produkciją rolleyes.gif hihihi.gif Nugi patiko ir kvapas biggrin.gif sudrėkino odyte labai rolleyes.gif
user posted image
Nu užsikablevau juodai lotuliukas.gif tik sunku išlaukti pertraukas, nes nenoriu pernelyg nuskreust odytės blush2.gif
Šitą sakeu išbandysiu penktadienį rolleyes.gif bus Kauno dienos, tai švytėsiu hihihi.gif bet jūs man pasakykit ar labai išsigąsti tų bronziklių g.gif kojas pavyksta gerai ištepti spec., kojoms su jais, bet visą kūną g.gif doh.gif Gal neeksperimentuot, nes po to bus baisu į žmonęs išeiti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 18 gegužės 2009 - 18:33
QUOTE(pompaduska @ 2009 05 18, 17:35)
die, kiek daug info  doh.gif 

nzn kokio man reikia, man kazkodel jie visi vienodi atrodo  biggrin.gif  man reik bronzantu ir kad skaniai kvepetu. o dauguma ju skaniai kvepia  doh.gif

o kokio efekto nori? kokia tavo oda? greit dega? raudonai ar graziai rudai?
visi kremai daugiau maziau viendodi, tai manau nuspresk uz kokia kaina nori ir tiek arba pirkt cia is sm merginu likuti (buna sunaudoja puse buteliuko ir parduoda pigiau) taip susipazinsi ir atsirinksi kas patinka o kas ne, jei reik greitesnio efekto rinkis su daugiau bronzantu ir body blushu
Atsakyti