Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(remygaaa @ 2009 05 15, 13:31)
kremukas tai labai geras, as jau antra i pabaiga wub.gif bet pabandymui perfektly dark nusipirkau, bet manau nebus geresnis us chokolte silk

Aciukas uz info:4u:
Uzsisakiau jau ir as mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 15, 14:43)
Kur pirkai šitą kremą? Aš jo Kaune niekur neradau unsure.gif
Matau, kad tu iš Kauno smile.gif

Pas save soliariume prie namų mirksiukas.gif netoli pramonės maximos priešais straiką dvylikaaukšty įrengta vestuvinių suknelių salonas ir ten solis yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 14, 17:17)
Tiffany, tai tas tinglas ir yra tas karštis g.gif
Tada imsiu ta paty krema be jo g.gif Juk reik kojom, nes taip ir liksiu  doh.gif saule neima vasara koju schmoll.gif nu slaunis gal, bet blauzdu priekiu pvz., schmoll.gif raustelna tik, o man reik kad paruduotu lotuliukas.gif

dilgciojimas yra tinglas ir paskui liekamasis reiskinys - karstis
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 15, 17:34)
dilgciojimas yra tinglas ir paskui liekamasis reiskinys - karstis


Nepykit, jei kvaila klausima uzduosiu blush2.gif O ka duoda tas karstis g.gif Juk soliariume ir taip pakankamai karsta doh.gif Ir is vis, kokia nauda is tu tinglu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2009 05 15, 18:54)
Nepykit, jei kvaila klausima uzduosiu  blush2.gif O ka duoda tas karstis  g.gif Juk soliariume ir taip pakankamai karsta  doh.gif Ir is vis, kokia nauda is tu tinglu  blush2.gif

Suaktyvina kraujotaka, del to greciau ir geriau idegama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 05 15, 20:57)
Suaktyvina kraujotaka, del to greciau ir geriau idegama 4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2009 05 15, 18:54)
Nepykit, jei kvaila klausima uzduosiu  blush2.gif O ka duoda tas karstis  g.gif Juk soliariume ir taip pakankamai karsta  doh.gif Ir is vis, kokia nauda is tu tinglu  blush2.gif

Oi dar dabar ir nupurto ir juoka kelia blush2.gif Aš tik trečia kart lankantis soliariume sumasčeu koju kremą, pasakė kad su dilgčiukais doh.gif nu grai sakau masčeu padilgčios ir viskas lotuliukas.gif nu tokio vaizdelio nenupasakosi kas buvo su mano kojom blink.gif biggrin.gif Pirmo laipsnio nudegimas galvojau doh.gif lotuliukas.gif nes bėgau į vaistine nuo nudegimu putų doh.gif Tai aš turbūt per jautri arba 7min., su šiuo kremuku mano kojom buvo per daug g.gif Taip, kad tinglo daugeu ne schmoll.gif
Mergaites o gal stiprus buvo gal silpnesniu yra nu neraso nieko ant pakuotes jokio stiprumo, bet patiko, nes su bronzantais ir po pirmo karto jau yra rezultatų thumbup.gif Tik sudirgino oda ant blauzdos plemas toks raudonas, bet jis nyksta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 05 13, 13:11)
nuo kada Chocolate silk nebegaminami?  vadinas, tie, kurie yra internetinese parduotuvese, jie yra seni?  g.gif

pati negaliu atsakyti į šį klausimą nes man taip pasakė tarpininkas per kurį perku, tiesiog seniau šio kremo galima buvo užsisakyti po 5-10vnt ir jokių bėdų o dabar vis dažniau rašo kad neėra jo, kai ši paskambino ir paklausė kada bus, atsakyta buvo kad jie jau nebegaminami tai išparduoda ką tui, nžn kiek čia tos tiesios, pagal pagaminimo datą tai taip, jie visi ne šių metų, bet iki kada galioja nėra parašyta
Atsakyti
Mergaitės labai noriu atsiliepimų apie šiuos kremukus, nes savajy jau baigiu ir žadu pirkti bigsmile.gif
user posted image
Ypač šitas sudomino jis su mentoliu rašo vėsina oda, bet kaip su įdegiu g.gif sunkei dega mano oda doh.gif
user posted image
Atsakyti
Soriukas už dideles foto blush2.gif
Va šitą siūlė, jis tipo sunkiau įdegančiai odai, bet pasiskaičiau nete, kad jis iš vyriškos linijos kremuku g.gif Mergaitės atsiliepkit kas prekeujate, o gal tiktų ir man visgi rašo visų tipų odai unsure.gif
user posted image
Atsakyti
aš žiūriu nepatikimai į visokias tokias neaiškias (galbūt per mažai žinomus gamintojus)
jei nori gražaus bet natūralaus įdegio tikrai geras SB Chocolate silk, perfectly dark, ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 17, 16:20)
Ypač šitas sudomino jis su mentoliu rašo vėsina oda, bet kaip su įdegiu g.gif sunkei dega mano oda doh.gif


Šito nebandžiau, bet su mentoliu man nepatinka ax.gif Išvis nepatinka nei kaitinantys nei šaldantys kremai doh.gif:

Va saviškiu naujuoju Hempz'u džiaugiuosi: po 2 x 10 min. soliariume jaučiuosi net labai ruda. Tiesa, aš ir taip nesunkiai įdegu, bet šito rezultatas nustebino ir nėra bjauraus solio kvapo, koks buvo po Perfectly dark ar Simply divine ar dar kelių....
Atsakyti