Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Aprile @ 2009 05 11, 21:51)
Pirkai mėginuką ax.gif kiek vilniuj kainuoja biggrin.gif nugis brangoka už 15ml 33lt doh.gif čia kalbu apie SB dark sekret blush2.gif bet be kremo jaučiu neįdegsiu tongue.gif aš dar tik vieną kartelį buvau ir tai tik 4min., tongue.gif o norisi jau kažkąišvysti lotuliukas.gif
Jūs šaunuolės tiek vertingos informacijos bigsmile.gif užklauseu soliariume kokį kremuką parekomenduotumėt, sako oi aš čia nesenai dirbu doh.gif Gal jai pasiūlyti mamas paskaityti hihihi.gif


pikau sacharoj ml 15ml 8 lt thumbup.gif cia spec. kojom
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2009 05 13, 16:17)
Niu tikrai namazai rasyta apie si krema, bet apie jo kvapa nieko nerandu  blink.gif

man jie visi skaniai kvepia, siaip internete gali rasti aprasyma su kvapo apibudinimu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 13, 16:34)
pikau sacharoj ml 15ml 8 lt  thumbup.gif  cia spec. kojom

blink.gif aisku cia vilniuj bigsmile.gif o tai kur Kaune ta Sachara rasti g.gif nuejau i labamba nu sudreb4jo man ranka nusipirkti ta meginuka uz 33lt doh.gif dark secrets to labai noriu blush2.gif turiu su kanapem hempz tai dar porai karteliu uzteks. Nu taip knieti siustis, bet nyc nieko neikertu as su tais siuntimais doh.gif susimestume su sese perpus nebutu taip baisu ir uz 100lt bet nemoku nieko blush2.gif
Papildyta:
Radau tik Safari Sun soliariumų studija Kaune g.gif Tas SB Dark Secret La bamboj 249lt doh.gif mergaitės o už kiek jį esat parsisiunte per tarpininkes 4u.gif Kol sumąstysiu kol gausiu ir vasara baigsis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 13, 17:50)
blink.gif  aisku cia vilniuj bigsmile.gif o tai kur Kaune ta Sachara rasti g.gif nuejau i labamba nu sudreb4jo man ranka nusipirkti ta meginuka uz 33lt doh.gif dark secrets to labai noriu blush2.gif turiu su kanapem hempz tai dar porai karteliu uzteks. Nu taip knieti siustis, bet nyc nieko neikertu as su tais siuntimais doh.gif susimestume su sese perpus nebutu taip baisu ir uz 100lt bet nemoku nieko blush2.gif
Papildyta:
Radau tik Safari Sun soliariumų studija Kaune g.gif Tas SB Dark Secret La bamboj 249lt doh.gif mergaitės o už kiek jį esat parsisiunte per tarpininkes 4u.gif Kol sumąstysiu kol gausiu ir vasara baigsis lotuliukas.gif

+- 100 lt
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 13, 18:12)

Tai taip ir tikėjausi per, kuria čia tarpininkė gereusia gerai būtų, kad Kaunietė tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 13, 19:57)
Tai taip ir tikėjausi per, kuria čia tarpininkė gereusia gerai būtų, kad Kaunietė tongue.gif  4u.gif

uzeik cia ir issirinksi drinks_cheers.gif internetinės parduotuvės
Atsakyti
nepavyks man lotuliukas.gif
O dabar noriu ir pasiguosti ir patarimo, nes yra mergaičių tikrai ne pirmus metus einančių į soliariumus blush2.gif
Pasiemeu abonenta thumbup.gif patinka labai tas soliariumas, kai matau efektą. Ainu du kart savaitei, kad oda priprastu ir pailsetų. Nu ką surizikavau kojom kremuko, nes kaip pas vištą net vasara baltakojė vaikštau nu neima saulė
user posted image
Pasiimeu šitą, bet su karščiu. Mergaitės nemoku apsakyt kokios kojos buvo po solio išėjimo blink.gif bordo, kaip pas vėžy, degė visos galvojau ėjau 7min., išsitepeu juo ir nusvilau doh.gif ėjau į vaistinę pirkau nuo nudegimų vaistų doh.gif lotuliukas.gif biggrin.gif nu bordavos buvo tongue.gif Po to ėjau džinsų pirkti vaikštau vaikštau galvoju ko čia nedega, pasikeliu kelnes kojos kaip kojos doh.gif Galėsiu nudegimo krema padėt aukštai aukštai thumbup.gif
Anekdotas nekitaip doh.gif biggrin.gif Tik va kreipiuosi su klausimu juk turiu išsiplėtusias venas paveldėjau iš mamos verysad.gif Ar nepastebėjau ar ką, bet gryžus namo apžiūrėjau kojas ir radau išsiplėtusius kapiliarus ant kojų lyg voratinklis doh.gif blink.gif nu nejaugi tas kremas galėjo, tai iššaukti verysad.gif bet kojos degė ir tokios bordo buvo visur kur tik tepeu galvojau nusvilau nakčiai jau nusiteikiau nemiegot, o čia kaip niekur nieko doh.gif lotuliukas.gif
Tai sakau toks pats kremas yra tik be karščio jy išbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 14, 16:18)
user posted image
Pasiimeu šitą, bet su karščiu. Mergaitės nemoku apsakyt kokios kojos buvo po solio išėjimo blink.gif bordo, kaip pas vėžy, degė visos galvojau ėjau 7min., išsitepeu juo ir nusvilau doh.gif ėjau į vaistinę pirkau nuo nudegimų vaistų doh.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif nu bordavos buvo tongue.gif Po to ėjau džinsų pirkti vaikštau vaikštau galvoju ko čia nedega, pasikeliu kelnes kojos kaip kojos doh.gif Galėsiu nudegimo krema padėt aukštai aukštai thumbup.gif
Anekdotas nekitaip doh.gif  biggrin.gif Tik va kreipiuosi su klausimu juk turiu išsiplėtusias venas paveldėjau iš mamos verysad.gif Ar nepastebėjau ar ką, bet gryžus namo apžiūrėjau kojas ir radau išsiplėtusius kapiliarus ant kojų lyg voratinklis doh.gif  blink.gif  nu nejaugi tas kremas galėjo, tai iššaukti verysad.gif bet kojos degė ir tokios bordo buvo visur kur tik tepeu galvojau nusvilau nakčiai jau nusiteikiau nemiegot, o čia kaip niekur nieko doh.gif  lotuliukas.gif
Tai sakau toks pats kremas yra tik be karščio jy išbandyt g.gif

turiu issipletusias venas - vengiu kremu su tinglu, ypac kojoms ax.gif
siulau tau nenaudot schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Vitulka,2009 05 11, 22:28]
man šitas kremas nelabai patinka. Vien dėl odos švytėjimo po išsitepimo ir kvapas šiaip sau, ir nepastebėjau ypatingo įdegio. Palyginus greitai nusiplauna ax.gif [/quote]

o a6, kaip tik noriu i6bandyt ta svytejima, bet skreginu tu 33lt uz 15ml blush2.gif biggrin.gif

aš pati dar kojom nebandžiau, bet mama bandė tannymaxx sexy legs kremą kojoms. Nu žinokit po vieno karto kojos rudesnės bigsmile.gif tik matomai blogai išsitepė, nes įdegė dėmėm smile.gif
user posted image
[/quote]
nu išbandysiu be karščio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 14, 15:44)
turiu issipletusias venas - vengiu kremu su tinglu, ypac kojoms  ax.gif
siulau tau nenaudot  schmoll.gif

Tiffany, tai tas tinglas ir yra tas karštis g.gif
Tada imsiu ta paty krema be jo g.gif Juk reik kojom, nes taip ir liksiu doh.gif saule neima vasara koju schmoll.gif nu slaunis gal, bet blauzdu priekiu pvz., schmoll.gif raustelna tik, o man reik kad paruduotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2009 05 13, 16:49)
Labukas  4u.gif
gal kuri bandete si krema - Swedish Beauty Chocolate Silk
user posted image
Ar geras?
Ar malonus kvapas?

Busiu dekinga uz info  4u.gif

kremukas tai labai geras, as jau antra i pabaiga wub.gif bet pabandymui perfektly dark nusipirkau, bet manau nebus geresnis us chokolte silk
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 14, 15:18)
user posted image
Pasiimeu šitą, bet su karščiu.


Kur pirkai šitą kremą? Aš jo Kaune niekur neradau unsure.gif
Matau, kad tu iš Kauno smile.gif

QUOTE(remygaaa @ 2009 05 15, 12:31)
kremukas tai labai geras, as jau antra i pabaiga wub.gif bet pabandymui perfektly dark nusipirkau, bet manau nebus geresnis us chokolte silk


Ar dabar naudoju Perfectly Dark, labai patinka, bet aš Chocolate Silk nebandžius, tai lyginti negaliu smile.gif
Atsakyti