Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Finna @ 2009 05 11, 23:23)
O gal biggrin.gif
Mano oda labai šviesi, kažkas matytis pradeda tik po kokio ketvirto karto soliariume smile.gif

Tai va, o aš dar ir saulytės nubučiuota ištisus metus tongue.gif bet nemaišo man tos strazdanėlės irnesakyk.gif Nesu aš iš kantruoliu man reikia čia ir dabar laugh.gif blush2.gif Tai gal gali patart, nes supratau, kad iš soliariumo darbuotojos, bet jau tos jokios pagalbos nesulauksiu blush2.gif Buvau 4min., nu raustelėjo tik žandai ir sprandas degt pradėjo, bet rezultato žinoma jokio. Tai mąstau ryt eiti 6min., g.gif Kiek girdėjau, kad stovimas ten lyg stipresnis. Nu bet va bijočeu nusvilti tam stovimam jai eičeu 6min., juk oda dar tikrai nepratus doh.gif Nu pasimetus žeurei blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
turiu atsisveikinti su siuo kremuku, nors man jis labai patiko verysad.gif nusimato operacija ne uz ilgo, po kurios negalesiu degintis unsure.gif jei ka sudomins kremukas - rasykit i az 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Aprile, po pirmo karto aišku, kad nieko nematai ir po antro greičiausiai nematysi smile.gif vat kai dešimt kartų nueisi, po truputį didindama laiką, tada pamatysi rezultatą. Su kremu gal čiut greičiau įdegsi, bet nėr garantijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 12, 08:36)
Aprile, po pirmo karto aišku, kad nieko nematai ir po antro greičiausiai nematysi  smile.gif vat kai dešimt kartų nueisi, po truputį didindama laiką, tada pamatysi rezultatą. Su kremu gal čiut greičiau įdegsi, bet nėr garantijos  smile.gif

Paguoda nedidele tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 12, 09:41)
Paguoda nedidele tongue.gif  lotuliukas.gif

tikėkis geriausio, lauk blogiausio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 11, 23:30)
Tai va, o aš dar ir saulytės nubučiuota ištisus metus tongue.gif bet nemaišo man tos strazdanėlės irnesakyk.gif Nesu aš iš kantruoliu man reikia čia ir dabar laugh.gif  blush2.gif Tai gal gali patart, nes supratau, kad iš soliariumo darbuotojos, bet jau tos jokios pagalbos nesulauksiu blush2.gif Buvau 4min., nu raustelėjo tik žandai ir sprandas degt pradėjo, bet rezultato žinoma jokio. Tai mąstau ryt eiti 6min., g.gif Kiek girdėjau, kad stovimas ten lyg stipresnis. Nu bet va bijočeu nusvilti tam stovimam jai eičeu 6min., juk oda dar tikrai nepratus doh.gif Nu pasimetus žeurei blush2.gif  4u.gif


Kaip man gražu strazdanėlės rolleyes.gif
Dėl stiprumo. Nereikia spręsti pagal tai soliariumas stovimas ar gulimas, reikia žiūrėti kokio stiprumo yra lempos ir kiek jų (tokią informaciją rasi soliariume) smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, as pati dirbu soliariume ir mane stebina tokie zmones, kurie nori po pirmu kartu matyti stulbinanti rezultata ir dar jeigu nenaudoja kremu... jeigu eini pirma, antra karta, tai maximum po 4-6 min(priklauso nuo stiprumo soliariumo), tada oda po biski pratini prie tu spinduliu.ir po tu keliu kartu tikrai labai stipriai neidegsit,nors net ir po tu keliu kartu galima kazkiek pamatyti idegi, tiesiog deginkites su kelnaitem ir is karto matysis kad kazkiek ideget. o jeigu reikia staigaus rezultato, tai reikia tada rinktis kremuka su bronzantais, bet teptis tolygiai, nes gali likti dryziu.. ka galiu patarti visiems, tai drekinkit oda pries deginimasi. nes spinduliai i nesudrekinta, sausa oda atsimusa ir tas idegis labai greitai dingsta. o su kremukais idegis prasiskverbia giliau ir islieka ilgiau. ir nebutinai juk reikia pirkti soliariume krema(pritariu kad ten kainos ziauriai uzkeltos), kiek pasiulos yra cia. ivairiausiu, geru firmu kremai. jeigu jau norit buti grazios ir norit tureti sveika oda, tai nepagailekit pinigeliu ir kremukui. idegsit greiciau, idegis bus tamsesnis ir isliks ilgiau!
Atsakyti
QUOTE(viktorijute @ 2009 05 13, 01:43)
ka galiu patarti visiems, tai drekinkit oda pries deginimasi. nes spinduliai i nesudrekinta, sausa oda atsimusa ir tas idegis labai greitai dingsta.


Ir būtinai odą reikia drėkinti po deginimosi, nes kitaip to įdegio irgi greitai nebesimato.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 04 11, 17:27)
Chocolate silk jau nebegaminami  4u.gif

O as siulau ravishing uzsisakyti  jis geresnis uz diamond  mirksiukas.gif


nuo kada Chocolate silk nebegaminami? vadinas, tie, kurie yra internetinese parduotuvese, jie yra seni? g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
gal kuri bandete si krema - Swedish Beauty Chocolate Silk
user posted image
Ar geras?
Ar malonus kvapas?

Busiu dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koce: 13 gegužės 2009 - 14:50
QUOTE(Koce @ 2009 05 13, 15:49)
Labukas  4u.gif
gal kuri bandete si krema - Swedish Beauty Chocolate Silk
user posted image
Ar geras?
Ar malonus kvapas?

Busiu dekinga uz info  4u.gif

apie sita krema jau buvo sneketa n kartu biggrin.gif niu nepatingek paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 13, 15:52)
apie sita krema jau buvo sneketa n kartu  biggrin.gif niu nepatingek paieskoti  mirksiukas.gif

Niu tikrai namazai rasyta apie si krema, bet apie jo kvapa nieko nerandu blink.gif
Atsakyti