Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(remygaaa @ 2009 05 11, 10:40)
na as irgi kojoms ieskau gero kremuko/gal galite koki parekomenduoti?kaina nesvarbu  ax.gif

keli puslapiai atgal - kalbeta apie Matahari kojytems kremuka - pati bandziau vakar - liuksiskas thumbup.gif po pirmo deginimosi matesi rezultatai, mano kojos buvo baltos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 11, 12:00)
keli puslapiai atgal - kalbeta apie Matahari kojytems kremuka - pati bandziau vakar - liuksiskas  thumbup.gif po pirmo deginimosi matesi rezultatai, mano kojos buvo baltos  rolleyes.gif

o as kazkaip linkstu prie Swedish Beauty Stunning Extreme Tingle Tanning Lotion g.gif
Atsakyti
QUOTE(remygaaa @ 2009 05 11, 11:02)
o as kazkaip linkstu prie   Swedish Beauty Stunning Extreme Tingle Tanning Lotion   g.gif

jei gali naudot su tinglu thumbup.gif as negaliu - mano venos issiplete verysad.gif todel renkuos su bronzatoriais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 11 gegužės 2009 - 10:26
QUOTE(nippe @ 2009 05 11, 09:53)
O jis netepa drabuziu? Nepastebejai? g.gif  as isvis esu patenkinta SUPRE produktu kokybe thumbup.gif  turiu, losjona kunui, pylinga, sol.krema smile.gif ir visu kvapai  wub.gif

nepastebėjau ax.gif be bronzatų jis. Taip pat nusipirkau ir kūno losijoną ir gelį nuo nudegimo. Jau galvoju įsigyti ir pylingą ir dušo gelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 11, 12:26)
jei gali naudot su tinglu  thumbup.gif as negaliu - mano venos issiplete  verysad.gif todel renkuos su bronzatoriais  wub.gif

seniai su tingu naudojau, tada kai pati soliariume dirbau, pas mus net tokiu kremu nebuvo apie kuriuos cia dabar kalbama kad geri.... ax.gif tai noriu isbandyti...isbandyti tai kas suteiktu maximaliausia idegi ir laikytusi ilgai bigsmile.gif
Atsakyti
teiravausi kur laikote kremukus todel, kad buvau nusipirkusi la bamboje ipilto kremuko veidui pameginimui ir sudziuvo...kazkaip pagailo pinigu, todel ir teiraujuosi.
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 05 11, 18:20)
teiravausi kur laikote kremukus todel, kad buvau nusipirkusi la bamboje ipilto kremuko veidui pameginimui ir sudziuvo...kazkaip pagailo pinigu, todel ir teiraujuosi.



ir man taip nekarta buvo verysad.gif


beja siandien bandziau ta kremuka kojoms tai dar aisku nepastebejau nieko bet tikiu ir lauksiu geru rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 11 gegužės 2009 - 18:03
QUOTE(julya @ 2009 05 11, 18:02)
ir man taip nekarta buvo  verysad.gif
beja siandien bandziau ta kremuka kojoms tai dar aisku nepastebejau nieko bet tikiu ir lauksiu geru rezultatu  mirksiukas.gif

Pirkai mėginuką ax.gif kiek vilniuj kainuoja biggrin.gif nugis brangoka už 15ml 33lt doh.gif čia kalbu apie SB dark sekret blush2.gif bet be kremo jaučiu neįdegsiu tongue.gif aš dar tik vieną kartelį buvau ir tai tik 4min., tongue.gif o norisi jau kažkąišvysti lotuliukas.gif
Jūs šaunuolės tiek vertingos informacijos bigsmile.gif užklauseu soliariume kokį kremuką parekomenduotumėt, sako oi aš čia nesenai dirbu doh.gif Gal jai pasiūlyti mamas paskaityti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 11, 19:51)
Pirkai mėginuką ax.gif kiek vilniuj kainuoja biggrin.gif nugis brangoka už 15ml 33lt doh.gif čia kalbu apie SB dark sekret blush2.gif bet be kremo jaučiu neįdegsiu tongue.gif aš dar tik vieną kartelį buvau ir tai tik 4min., tongue.gif o norisi jau kažkąišvysti lotuliukas.gif
Jūs šaunuolės tiek vertingos informacijos bigsmile.gif užklauseu soliariume kokį kremuką parekomenduotumėt, sako oi aš čia nesenai dirbu doh.gif Gal jai pasiūlyti mamas paskaityti hihihi.gif

Aš irgi pastebėjau, kad jos mažai ką žino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 10, 22:20)
Noriu isbandyti is SB user posted image kiek mazdaug kainuoja meginukas 4u.gif Ir ar tinkama kremuka pasirinkau noredama paskatinti idegi rolleyes.gif


man šitas kremas nelabai patinka. Vien dėl odos švytėjimo po išsitepimo ir kvapas šiaip sau, ir nepastebėjau ypatingo įdegio. Palyginus greitai nusiplauna ax.gif
QUOTE(Seila @ 2009 05 11, 17:20)
teiravausi kur laikote kremukus todel, kad buvau nusipirkusi la bamboje ipilto kremuko veidui pameginimui ir sudziuvo...kazkaip pagailo pinigu, todel ir teiraujuosi.

dėk indelį į maišelį. Gauna oro, todėl sudžiūna smile.gif

aš pati dar kojom nebandžiau, bet mama bandė tannymaxx sexy legs kremą kojoms. Nu žinokit po vieno karto kojos rudesnės bigsmile.gif tik matomai blogai išsitepė, nes įdegė dėmėm smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 11, 21:27)
Aš irgi pastebėjau, kad jos mažai ką žino  ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Vitulka @ 2009 05 11, 22:28)
man šitas kremas nelabai patinka. Vien dėl odos švytėjimo po išsitepimo ir kvapas šiaip sau, ir nepastebėjau ypatingo įdegio. Palyginus greitai nusiplauna  ax.gif

Tai aš jau visai pasimetus doh.gif Labai daug mergaičių jį gyrė unsure.gif Nu tikrai žinau, kad reik kremo, nes jai ir po antro karto net ne raustelsiu doh.gif o gal per greit noriu. Kaip manot, o gali būt, kad tos lempos per silpnos g.gif neklauseu kada keistos ax.gif O aš kaip tik noriu švytėjimo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 11, 23:15)
drinks_cheers.gif
Tai aš jau visai pasimetus  doh.gif  Labai daug mergaičių jį gyrė  unsure.gif  Nu tikrai žinau, kad reik kremo, nes jai ir po antro karto net ne raustelsiu doh.gif o gal per greit noriu. Kaip manot, o gali būt, kad tos lempos per silpnos  g.gif neklauseu kada keistos ax.gif O aš kaip tik noriu švytėjimo tongue.gif


O gal biggrin.gif
Mano oda labai šviesi, kažkas matytis pradeda tik po kokio ketvirto karto soliariume smile.gif
Atsakyti