Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Tiffany @ 2009 05 10, 16:34)
siandien isbandziau  thumbup.gif mano kojos buvo baltos, nemaciusios saules nuo praeitos vasaros - iskart pasimate rezultatas  thumbup.gif

bigsmile.gif Labai noreceu ji isbandyti, nes koj7 net vasara neidegu doh.gif o yra tu meginuku po 15ml g.gif 4u.gif
Mergaites esu baltaode buvau pirma karteli tik 4 min., nieko nematyt dar blush2.gif
Noriu isbandyti is SB user posted image kiek mazdaug kainuoja meginukas 4u.gif Ir ar tinkama kremuka pasirinkau noredama paskatinti idegi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 10, 18:49)
o kazi yra sio kremo sacharoj pabandymui na tie kur vienkartiniai buna ?

buna 4u.gif po 15 ml mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes, o kur laikote kremus siuos?vesiai kazkur ar tiesiog saldytuve. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 10, 22:20)
bigsmile.gif Labai noreceu ji isbandyti, nes koj7 net vasara neidegu doh.gif o yra tu meginuku po 15ml g.gif  4u.gif
Mergaites esu baltaode buvau pirma karteli tik 4 min., nieko nematyt dar blush2.gif
Noriu isbandyti is SB user posted image kiek mazdaug kainuoja meginukas 4u.gif Ir ar tinkama kremuka pasirinkau noredama paskatinti idegi rolleyes.gif

sito 15 ml kainuotu 33 lt (turiu la bambos lankstinuka biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 05 10, 21:28)
mergytes, o kur laikote kremus siuos?vesiai kazkur ar tiesiog saldytuve. blush2.gif

kam juos saldytuve laikyt?! blink.gif oba, pirmakart isvis girdziu. Pas mane kambary stovi, kur ir visi kuno pieneliai, kremai, tusai, seseliai lotuliukas.gif kur visa kosmetika vienu zodziu , turiu tokia spec.didele skyria nusipirkus
Papildyta:
QUOTE(Aprile @ 2009 05 10, 21:20)
bigsmile.gif Labai noreceu ji isbandyti, nes koj7 net vasara neidegu doh.gif o yra tu meginuku po 15ml g.gif  4u.gif
Mergaites esu baltaode buvau pirma karteli tik 4 min., nieko nematyt dar blush2.gif
Noriu isbandyti is SB user posted image kiek mazdaug kainuoja meginukas 4u.gif Ir ar tinkama kremuka pasirinkau noredama paskatinti idegi rolleyes.gif

Turiu sita krema. Siandien kaip tik su juo ejau degintis ax.gif na is tikruju man jis nelb patinka... turejau geresniu! Pats paciausiai AG IDOL wub.gif na dar SUPRE SMOKE HEMP patinka-stai mano wub.gif kremai! Vakar uzsakiau SB nauja su chna... ziuresim, po menesio turesiu, tai parasysiu atsiliepima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 10 gegužės 2009 - 21:34
QUOTE(Seila @ 2009 05 10, 21:28)
mergytes, o kur laikote kremus siuos?vesiai kazkur ar tiesiog saldytuve. blush2.gif


Laikau ten pat, kur ir kitus pienelius, kremus, kosmetiką. Nors šiaip soliariumo kremą dažniausiai rankinuke nešiojuos, nes dažniausiai būna taip, kad į soliariumą užsuku neplanuotai smile.gif

QUOTE(Tiffany @ 2009 05 10, 21:29)
sito 15 ml kainuotu 33 lt (turiu la bambos lankstinuka  biggrin.gif )


La Bamboj kainos užkeltos daugiau nei dvigubai doh.gif Gerai, kad yra tarpininkės biggrin.gif

QUOTE(nippe @ 2009 05 10, 21:33)
Vakar uzsakiau SB nauja su chna... ziuresim, po menesio turesiu, tai parasysiu atsiliepima


Pirmą kartą girdžiu apie kremą su chna. Kaip jis atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 10, 22:27)
Pirmą kartą girdžiu apie kremą su chna. Kaip jis atrodo?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 10, 22:32)


Ačiū 4u.gif
Ar yra jį išbandžiusių?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 10, 22:34)
Ačiū 4u.gif
Ar yra jį išbandžiusių?

Gal pries menesi klausiau, tai niekas dar jo nebande... g.gif la bamboj jis 315 lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 10, 23:40)
Gal pries menesi klausiau, tai niekas dar jo nebande...  g.gif la bamboj jis 315 lt  blink.gif


Vakar LaBamboj klausinėjau apie juos, tai sakė, kas labia perkami, o ir kokybė atseit gera. Tikriausia galima ir miniukus ten įsigyti g.gif:

O aš nusipirkau šitą:
user posted image

Išbandžiau vakar jau, tai patiko labiau nei SB Perfectly dark ar simply divine ar net AG keli kremai. PAgrinde dėl to, kad maloniai tepėsi, gražus atspalvis odos, tikrai matėsi rezultatas ir be bronzatų kremas. O labiausiai dėl kvapo, kuris buvo malonus tepantis ir pasideginus irgi nebuvo klaikus koks po kitų kremų dažnai būna. Bet čia tik mano patirtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 05 11, 07:51)
Vakar LaBamboj klausinėjau apie juos, tai sakė, kas labia perkami, o ir kokybė atseit gera. Tikriausia galima ir miniukus ten įsigyti g.gif:

O aš nusipirkau šitą:
user posted image

Išbandžiau vakar jau, tai patiko labiau nei SB Perfectly dark ar simply divine ar net AG keli kremai. PAgrinde dėl to, kad maloniai tepėsi, gražus atspalvis odos, tikrai matėsi rezultatas ir be bronzatų kremas. O labiausiai dėl kvapo, kuris buvo malonus tepantis ir pasideginus irgi nebuvo klaikus koks po kitų kremų dažnai būna. Bet čia tik mano patirtis  biggrin.gif

O jis netepa drabuziu? Nepastebejai? g.gif as isvis esu patenkinta SUPRE produktu kokybe thumbup.gif turiu, losjona kunui, pylinga, sol.krema smile.gif ir visu kvapai wub.gif
Atsakyti
na as irgi kojoms ieskau gero kremuko/gal galite koki parekomenduoti?kaina nesvarbu ax.gif
Atsakyti