Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Tiffany @ 2009 05 04, 13:43)
as turiu toki, dar nebandziau, bet sia savaite isbandysiu manau ir parasysiu atsiliepimus  drinks_cheers.gif

Labai lauksim atsiliepimu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 05 04, 11:06)
Atsiprasau, jei pasikartosiu-visos temos neskaiciau blush2.gif
Gal kas naudojote kojoms si kremuka?
http://www.tanforles...h...at=0&page=1
user posted image

Pas mane sunkiai idega kojos, gal dar koki galite rekomenduoti-o gal tiks ir nebutinai tik kojoms.

sio nemeginau bet geresnio uz tannymax dark sexi legs just fors legs tikrai niekur neradau 4u.gif
as pati juos perku is sacharos studijos ten yra dvejopi su karscio energija arba be jos, pas man kai beda su celiulitu tai tas karstis super 4u.gif o kojos sokoladukas po vieno karto o jei panaudoju dazniau patikek, efektas nerealus o pirkti ir siustis nereik is niejur nueini i sachara ir nusiperki 4u.gif 45lt atrodo naujo 100 ar tai 200ml

QUOTE(luli @ 2009 05 05, 16:03)
as nenaudoju jokiu kremu smile.gif


as irgi nenaudojau pacioj pradzioj, bet kai pameginau, pradzioj is pigesniu paskui ir is geresniu - tikrai odai daugiau nebedaryciau niekuomet tokio streso
QUOTE(Kitty23 @ 2009 05 05, 23:05)
Gal kas bandet is Cheers kremus soliariumui?

esu bandziusi guilt trip visaineblogas, kaina jo irgi apie 35 ar tai 40lt. idegis naturalus, labai liuks drekina.

Nepamenu kuri klause, bet veida drasiai su body blush turinciais kremukais galima teptis, reik tik ziuret kad tingo nebutu nes su juo veido tikrai nerekomenduojama.


jei norisi grteitesnio efekto - imkite su keliais bent bronzantais
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 06, 12:49)
sio nemeginau  bet geresnio uz tannymax dark sexi legs just fors legs tikrai niekur neradau  4u.gif
as pati juos perku is sacharos studijos ten yra dvejopi  su karscio energija arba be jos, pas man  kai beda su  celiulitu tai tas karstis super  4u.gif  o kojos sokoladukas po vieno karto  o jei panaudoju dazniau patikek, efektas nerealus o  pirkti ir siustis nereik is niejur nueini i  sachara ir nusiperki  4u.gif 45lt atrodo naujo 100 ar tai 200ml


Ar taip atrodo tas kremas apie kurį kalbat? g.gif
user posted image
Atsakyti
gal man kas galetu nupirkti saharoj dar sexy legs ( gyvenu alytuje, tai cia nera tokios doh.gif ) ir atsiusti ? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 06, 16:34)
Ar taip atrodo tas kremas apie kurį kalbat? g.gif
user posted image


taip cia tas standartinis dar yra hot su karsciu 4u.gif
QUOTE(goodies @ 2009 05 06, 18:37)
gal man kas galetu nupirkti saharoj dar sexy legs ( gyvenu alytuje, tai cia nera tokios  doh.gif  )  ir atsiusti ?  4u.gif biggrin.gif

galiu nupirkti ir penktadieni issiusciau mirksiukas.gif tik siuntimas tavo, jis kainuos kakzur su voku apie 6lt + mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 06, 20:16)
taip cia tas standartinis dar yra hot su karsciu  4u.gif

galiu nupirkti ir penktadieni issiusciau  mirksiukas.gif  tik siuntimas tavo, jis kainuos kakzur su voku apie 6lt +  mirksiukas.gif


Gal ir man tada galėtumėt ta pačia proga blush2.gif
Atsakyti
[quote=ingakalnis,2009 05 06, 21:16]
taip cia tas standartinis dar yra hot su karsciu 4u.gif

o tai tas su karsciu ka jis daro? ta prasme kuo jie skiriasi? poveikiu?
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2009 05 05, 22:05)
Gal kas bandet is Cheers kremus soliariumui?


Turėjau Guilt Trip ir Mind Eraser- abu geri, patiko. Dar iš Carribean Gold patiko Glammin' (tai buvo mano pirmas kremas su bronzantais) smile.gif

Gal soliariumo darbuotojos sako, kad jie nieko gero, nes gerokai pigesni už kitus soliariume parduodamus kremus, tai joms ir procentukai mažesni tada būtų biggrin.gif

Jau seniai nekreipiu dėmesio į tai, ką sako konsultantės kosmetikos, parfumerijos parduotuvėse, soliariumuose ir pan. Nes kai pradedi diskutuoti, daugeliu atveju pamatai, kad žmonės net elementarių dalykų nežino, ar kad pati žinai daug daugiau ir pan. (netaikau visoms, yra ir labai gerų darbuotojų, išmanančių savo darbą, deja mažai) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 07, 14:25)
Turėjau Guilt Trip ir Mind Eraser- abu geri, patiko. Dar iš Carribean Gold patiko Glammin' (tai buvo mano pirmas kremas su bronzantais) smile.gif

Gal soliariumo darbuotojos sako, kad jie nieko gero, nes gerokai pigesni už kitus soliariume parduodamus kremus, tai joms ir procentukai mažesni tada būtų biggrin.gif

As nusipirkau Mind eraser, vakar pabandziau, tai man visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 05, 23:33)
as tepiau,kai neturejau spec kremo AG FACES smile.gif FACES yra Derma DArk,man atrodo efektas panasus kaip body blush'o... g.gif  bet nesu tikra




Derma dark yra alternatyva bronzantam 4u.gif o tai reiskia, kad veikia pan kaip bronzantai, tik netepa, lygiai issitepa ir naturaliai atrodo.. ir nenusiplauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 05 04, 11:06)
Atsiprasau, jei pasikartosiu-visos temos neskaiciau blush2.gif
Gal kas naudojote kojoms si kremuka?
http://www.tanforles...h...at=0&page=1
user posted image

Pas mane sunkiai idega kojos, gal dar koki galite rekomenduoti-o gal tiks ir nebutinai tik kojoms.

siandien isbandziau thumbup.gif mano kojos buvo baltos, nemaciusios saules nuo praeitos vasaros - iskart pasimate rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 10, 18:34)
siandien isbandziau  thumbup.gif mano kojos buvo baltos, nemaciusios saules nuo praeitos vasaros - iskart pasimate rezultatas  thumbup.gif



o kazi yra sio kremo sacharoj pabandymui na tie kur vienkartiniai buna ?
Atsakyti