Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

Atsiprasau, jei pasikartosiu-visos temos neskaiciau blush2.gif
Gal kas naudojote kojoms si kremuka?
http://www.tanforles...h...at=0&page=1
user posted image

Pas mane sunkiai idega kojos, gal dar koki galite rekomenduoti-o gal tiks ir nebutinai tik kojoms.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 05 04, 11:06)
Atsiprasau, jei pasikartosiu-visos temos neskaiciau blush2.gif
Gal kas naudojote kojoms si kremuka?
http://www.tanforles...h...at=0&page=1
user posted image

Pas mane sunkiai idega kojos, gal dar koki galite rekomenduoti-o gal tiks ir nebutinai tik kojoms.

as turiu toki, dar nebandziau, bet sia savaite isbandysiu manau ir parasysiu atsiliepimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zadu pradeti degintis soliariume. Gal patartumet kokius kremus uzsisakyti?
Kaip jums "Australian Gold Cheeky Brown" arba "Australian Gold Crystal I Darkest Intensifier"?
Ar koki is California Tan pasiulytumet? Kad tik neteptu drabuziu, ir kad tiktu veida tepti.. g.gif
Atsakyti
... mano drauge turi PURE SKY ... tai vienasyk pasielgiau nesaziningai ir pasinaudojau juo ... tai man labai patiko ... oda pasidare kaip silkine... labai gerai drekina... idegio labai stebuklingai nesustiprina bet matosi kazkiek ryskesnis efektas ... blush2.gif ... as tai kartais dar kaip vaista ji panaudoju... nes buvau taip smarkiai veida pora kartu idegus kad net mimiku nebegalejau daryt... tai juo pasitepiau ir ir jau po keliu minuciu net sypsotis galejau biggrin.gif ... super dalykas ... bet kainavo kiek pamenu apie 120lt 360ml biggrin.gif ... man tai brangu blush2.gif
Atsakyti
as nenaudoju jokiu kremu smile.gif
Atsakyti
merginos o gal kuri turetu pabandymui parduoti kojoms krema? g.gif esu is vilniaus. buciau labai dekinga
Atsakyti
Gal kas naudojot veidui SB Dark Desire? Šinadien nusipirkau pabandymui, įkalbėjo soliariume, nes paklausiau, ką rekomenduotų veidukui, kad geriau įrustų ax.gif
Atsakyti
Gal kas bandet is Cheers kremus soliariumui?
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2009 05 05, 22:05)
Gal kas bandet is Cheers kremus soliariumui?

Nebandziau, bet klausiau merginos dirbancios solike, kad nieko gero jie neduoda... ax.gif bet gal melavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 05, 23:08)
Nebandziau, bet klausiau  merginos dirbancios solike, kad nieko gero jie neduoda...  ax.gif  bet gal melavo  lotuliukas.gif

smile.gif dar norejau paklausti ar galima tepti veida su body blush kremu? blush2.gif Ir ar body blush tinka kai labai sviesi oda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2009 05 05, 22:17)
smile.gif  dar norejau paklausti ar galima tepti veida su body blush kremu? blush2.gif Ir ar body blush tinka kai labai sviesi oda? ax.gif

as tepiau,kai neturejau spec kremo AG FACES smile.gif FACES yra Derma DArk,man atrodo efektas panasus kaip body blush'o... g.gif bet nesu tikra
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2009 05 05, 22:17)
smile.gif  dar norejau paklausti ar galima tepti veida su body blush kremu? blush2.gif Ir ar body blush tinka kai labai sviesi oda? ax.gif


Mano oda šviesi, turiu kremą su body blush, juo tepu ir veidą, ir kūną. Neperku atskiro kremo. Dabar tik kojom galvoju atskirą pirkti, nes noriu kojas įdegti nors kartą gyvenime doh.gif Man atrodo, kad su body blush tikrai galima veidą tepti (bent man nieko neatsitiko), svarbiausia su tinglu netept lotuliukas.gif
Atsakyti