Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(just_angel @ 2009 04 28, 14:08)
Noreciau atsiliepimu apie Supre Prism ir Australian Gold Cheeky brown kremukus 4u.gif


man asmeniskai cheeky brown yra silpnokas,pradedanciai gal tiktu bet jei nori tamsaus idegio geriau kita kremuka rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 28, 12:18)
man asmeniskai cheeky brown yra silpnokas,pradedanciai gal tiktu bet jei nori tamsaus idegio geriau kita kremuka rinktis  mirksiukas.gif


O su kokiais tu ji galetum palyginti? smile.gif As dabar naudoju Swedish Beauty Perfectly dark, kazi jis skaitosi stipresnis uz cheeky brown g.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 04 28, 13:08)
Noreciau atsiliepimu apie Supre Prism ir Australian Gold Cheeky brown kremukus 4u.gif

prism man nepatiko nes tekstura jo nemaloni ir idegio nesijaucia taip kaip kad ir po simply divine
Papildyta:
QUOTE(just_angel @ 2009 04 28, 13:20)
O su kokiais tu ji galetum palyginti? smile.gif  As dabar naudoju Swedish Beauty Perfectly dark, kazi jis skaitosi stipresnis uz cheeky brown g.gif

Perfektly dar yra naturalus, su bio tanning kuris skatina melanino gamybą mirksiukas.gif jei norisi ryškesnio įdegio rinkis su kokiais iki 5-7bronz. jie nenusiplauna greitai o įdegis labai efektyvus ypatingai jei sudėtis yra su body blush mirksiukas.gif
aš to nenaudojusi bet tie visi akselerator man neypatingai patiko kadangi tai kas tinka viskam dažnai nėra geri niekam rolleyes.gif o juos platina kaip tinkančius ir saulei ir soliariumui
Atsakyti
Ingakalne, gal gali parodyk kaip atrodo tas kremas Gold Vintage? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 04 29, 17:18)
Ingakalne, gal gali parodyk kaip atrodo tas kremas Gold Vintage? 4u.gif

keliais puslapiais atgal yra fotke rolleyes.gif
Atsakyti
Gal niekas nesupyks,kad cia parasysiu,jog parduodu SB Dark secret kremuka uz 70lt.,naudotas tik pora kartu,siaip kremas labai geras,bet man per tamsus idegis doh.gif ,nors jis be bronzatu,bet idegama taip lyg butu su bronzatais,tai del to man nelabai patiko ax.gif
Atsakyti
Kokia butu nuomone apie SVEDISH BEAUTY INTENSIFIER ax.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 04 28, 13:08)
Noreciau atsiliepimu apie Supre Prism ir Australian Gold Cheeky brown kremukus 4u.gif

Cheeky brown toks vidutinis, na nelabai irusi, nes jis tik su viena bronzine medziaga, ir kvapas slykstokas pasideginus, susimaiso su odaos kvapu ir tada tikrai labai nemalonus doh.gif bet pradedanciai gal ir nieko, as ji dabar pabaigiau tai pirksiu su keliais bronzatais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.F. @ 2009 04 30, 13:09)
Gal niekas nesupyks,kad cia parasysiu,jog parduodu SB Dark secret kremuka uz 70lt.,naudotas tik pora kartu,siaip kremas labai geras,bet man per tamsus idegis doh.gif


Tam yra skelbimų lenta.
Be to, patalpinus tokio pobūdžio skelbimą ten, greičiau ir pirkėja atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 04 30, 16:56)
Tam yra skelbimų lenta.
Be to, patalpinus tokio pobūdžio skelbimą ten, greičiau ir pirkėja atsiras mirksiukas.gif

Nieko blogo nebus,kad ir cia parasysiu mirksiukas.gif ir dar ten biggrin.gif ,aciu uz patarima biggrin.gif
Atsakyti
nerandu to kremuko fotkes... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B.F. @ 2009 04 30, 14:09)
Gal niekas nesupyks,kad cia parasysiu,jog parduodu SB Dark secret kremuka uz 70lt.,naudotas tik pora kartu,siaip kremas labai geras,bet man per tamsus idegis doh.gif ,nors jis be bronzatu,bet idegama taip lyg butu su bronzatais,tai del to man nelabai patiko  ax.gif



Pykt tai niekas turbut nepyks, gal ir susidomejusiu atsiras, bet va jei moderatore uzmatys, nepatiks.. biggrin.gif
Atsakyti