Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Finna @ 2009 04 27, 20:12)
Aš ir nebeinu ir nežadu eit drinks_cheers.gif
Ir iš kur jie tokių darbuotojų rinktinių suranda doh.gif



kazkaip maniau kad i la bamba normalius darbuotojus priima visgi ne pigiausias cia soliariumas ( na savanoriu pr. bentjau tikrai brangu) o pasirodo ne schmoll.gif dabar vaikstau labai mazai kam zinoma ,,tropiku saule" tai bent jau aptarnavimas geras ir tu paciu soliariumu kaip la bamba(ergoline) kainos vos ne perpus mazenes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 27, 20:10)
paklausiau ,,ar jus turite minutele pokalbiui,apie jusu darbuotoju darba paklabet noreciau" tai issakiau kaip buvo,viska zmoniska paaiskinau,pasakiau kad su tokia darbuotoja labai daug klientu prarasti gali,ta vedeja ar kas ji buvo liepe panelei atsiprasyti bet ji net nesiteike to padaryti  biggrin.gif  pasiule kita karta nemokamai ateit pasidegint bet susilaikiau,jau nuo ziemos ten nevaikstau seip idomu ar dirba dar ten merguzele ta  biggrin.gif

o kur cia taip buvo? kaune ar vilniuj, kokiam prekybos centre? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 04 27, 20:17)
o kur cia taip buvo? kaune ar vilniuj, kokiam  prekybos centre? g.gif



vilniuj savanoriu pr. kur helios city ,naujas pastatas
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 27, 18:16)
kazkaip maniau kad i la bamba normalius darbuotojus priima visgi ne pigiausias cia soliariumas ( na savanoriu pr. bentjau tikrai brangu) o pasirodo ne  schmoll.gif  dabar vaikstau labai mazai kam zinoma ,,tropiku saule" tai bent jau aptarnavimas geras ir tu paciu soliariumu kaip la bamba(ergoline) kainos vos ne perpus mazenes  biggrin.gif


Man irgi taip atrodė, kol nesusidūriau.
Dabar visada einu į Solisun, ten merginos dirba labai malonios, jei ir paklausia ar turiu kremą, neprašo nei jo pavadinimo sakyt, nenustatinėja originalas ar ne, o ir pačio kremo neliepia
parodyt lotuliukas.gif

QUOTE(kumiko @ 2009 04 27, 18:17)
o kur cia taip buvo? kaune ar vilniuj, kokiam  prekybos centre? g.gif


Kaune į tokias situacijas pakliuvau La Bambose Savanorių pr. ir prie Romuvos.


Užtenka off topic. Tema apie soliariumo kremus, tai į temą paklausiu biggrin.gif
Mano kojos labai sunkiai įdega, jei išvis galima sakyti, kad įdega doh.gif Gal galit patarti kokį nors kremą, kad padėtų kojoms gerai įdegt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 27 balandžio 2009 - 18:31
QUOTE(Finna @ 2009 04 27, 20:31)
Man irgi taip atrodė, kol nesusidūriau.
Dabar visada einu į Solisun, ten merginos dirba labai malonios, jei ir paklausia ar turiu kremą, neprašo nei jo pavadinimo sakyt, nenustatinėja originalas ar ne, o ir pačio kremo neliepia
parodyt lotuliukas.gif
Kaune į tokias situacijas pakliuvau La Bambose Savanorių pr. ir prie Romuvos.
Užtenka off topic. Tema apie soliariumo kremus, tai į temą paklausiu biggrin.gif
Mano kojos labai sunkiai įdega, jei išvis galima sakyti, kad įdega doh.gif  Gal galit patarti kokį nors kremą, kad padėtų kojoms gerai įdegt?



pritariu biggrin.gif pas mane irgi panasiai iki keliu normaliai idega o prie blauzdu jau nekaip schmoll.gif girdejau kazkoks kremas yra specialiai kojom g.gif

dar norejau paklaust kaip jus vasara derinat saule su soliariumu? ar tik saulej deginates ar ir i soliariuma einat ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 27 balandžio 2009 - 18:38
QUOTE(julya @ 2009 04 27, 18:36)
pritariu  biggrin.gif  pas mane irgi panasiai iki keliu normaliai idega o prie blauzdu jau nekaip  schmoll.gif  girdejau kazkoks kremas yra specialiai kojom  g.gif

dar norejau paklaust kaip jus vasara derinat saule su soliariumu? ar tik saulej deginates ar ir i soliariuma einat ?


Mačiau, kad yra kremai specialiai kojoms, bet nežinau ar realiai jie padeda kojoms geriau įdegti ar ne, užtai ir klausiu smile.gif

Jei vasarą nelabai turiu galimybės degintis saulėje, tada einu į soliariumą, jei ne, tada saulės užtenka (bet taip retai būna). Saulėje nelabai mėgstu degintis, nes labai nuobodu būna gulėti- reikia daug daugiau laiko norint įdegti negu soliariume.
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 04 27, 15:20)
Man La Bamboj taip yra ne kartą buvę, o ir pasakius kokį kremą turiu, prašė parodyt blink.gif  Tokio naglumo nebuvau mačius. La Bamboj dėl to ir nustojau lankytis schmoll.gif

manęs irgi kartą solisane prašė parodyt kokį kremą naudoju, tai aš labai natūraliai paklausiau ar nenori pažiūrėti kokius apatinius dėviu ( tai paraudo ir pasibaigė poklabis)
bet šiandien prie arbo skubėjau ir nulėkiau į solisana, tai pasiutus išėjau.. visų pirma, paklausiau merginos kuris stipriausias tai ji ramiai atsakė kad visi vienodi tik 4-tam senos lempos, sakau ok,einu į tą geriausią iš visų blogiausų biggrin.gif jis beje brangesnis už tuos kitus, sumoku, nueinu(ant durų nemačiau užrašo ji parodė prie durų pirmas kbinas tai aš ir nuėjau, nusirengiau, išsitepiau kremu... pasideginu - išlendu, man ji ir sako, atsiprašau bt jus buvot tame sename tipo man nespėjo pasakyti kad ne prie tu durų cool.gif nu tu kušla, mokėjau už vieną nuėjau į prasčiausią, ir man ji nepasakė nei žodžio juk persirenginėjau, būčiau perėjus į kitą... išeinant kolegė sako, laukiu tavęs o ji priešais sėdi su b\mobiliu kalba, žvengia, sumuštinį valgo ( vis tik klientai laukia o ji..) nu nžn... siūlė kremuką man, o turėjo tik AG pupy love, monkey ir dar kažkokius panašios kokybės, tai aš jai ramiai sakau kad sorry bet jūsų pasiūla netenkina mano poreikių tai ji atrėžė su pašaipa kad "tai ko čia atėjot, eikit kur jum atitijks poreikius" kultūra neišpasakyta schmoll.gif

o į temą, AG Gold Vintage yra pasake o ne kremas nu rimtai tikėjaus gero bet kad bus Toks wub.gif ... tai ir perekšlės iš solisano žvėryne bloga nuotaika ir vos ne "eik iš čia jei nepatinka" nesugadino nuotaikos
Papildyta:
QUOTE(julya @ 2009 04 27, 19:36)
pritariu  biggrin.gif  pas mane irgi panasiai iki keliu normaliai idega o prie blauzdu jau nekaip  schmoll.gif  girdejau kazkoks kremas yra specialiai kojom  g.gif


kojom geresnio nei Tannymax jus for legs briliant bronzer jus for legs nerasi niekur, o jei su kartscio energija tai kojos po dvieju kartu po 10 min sokoladukai net labiau skirias nuo ranku ar pilvo - super
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 04 27, 19:56)
o į temą, AG Gold Vintage  yra pasake o ne kremas nu rimtai  tikėjaus gero bet kad bus Toks  wub.gif  ... tai ir perekšlės iš solisano žvėryne bloga nuotaika ir vos ne "eik iš čia jei nepatinka"  nesugadino nuotaikos
Papildyta:

kojom geresnio nei Tannymax jus for legs briliant bronzer jus for legs nerasi niekur,  o jei su kartscio energija tai kojos po  dvieju kartu po 10 min  sokoladukai net labiau skirias nuo ranku  ar pilvo - super


Gal galima plačiau, kuom tas kremas pasirodė toks geras 4u.gif

Ieškosiu kojoms kremo specialiai, noriu kojų kaip šokoladukų biggrin.gif
Atsakyti
kojom toli ieškoti nereik, visur sacharos studijose yra (tik ne visi turi su karščio energija) man pastarasis žymiai efektingesnis nei be jos smile.gif
o Gold Vintage geras todėl kad oda tampa labai minšta ir švenli, kvapo beveik nesijaučia po soliariumo, labai mažai reik jo nes tepasi ne taip kaip crystal x ar kiti kremai kurie šiaip geri bet jų daugiau reik (aš tepu negailėdama visą kūną o veidą du kart nes nelabai ima manęs) tai galiu pasakyt šio kremuko reik labai mažai nes slysta ir visur padengia kaip reikiant o įdegis labai natūraliai, švelniai rudas kaip bronzinis įdegis, pirmą kartą buvau ir tai silpname o įdegis šiandien matosi labai gražus, nenusiplauti greit turi nes be bonzantų.
aprašymas :
Įpatingai tamsios bronzos spalvos kremas.

Bronzer (Bronzatas) – maksimaliai veikiantys tamsios spalvos bronzatai nepalieka dėmių ir suteikia odai tolygų, ilgai išliekantį įdegį bei skatina odą natūraliai gaminti melaniną.

Skincare (Odos priežiūra) – efektyviai veikiantys odos priežiūros elementai ilgiau užtikrina jaunatvišką odos išvaizdą, apsaugo nuo ankstyvo lupimosi bei sustiprina odos sluoksnius, kad įdegis išliktų ilgiau.

Cashmir Silk Silicone (Kašmiro šilko silikonas) – minkština odą ir suteikia ilgiau išliekantį, prabangų ir intensyvų įdegį.

tikrai kai pirksit naują siūlau iš jav užsisakyti šį wub.gif nes per perpardavinėtojus brangiau išeina nei pačiam pirkti tiesiai per rudaplauke ar kitas megrinas kurios siunčia iš jav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 04 28, 06:49)
kojom toli ieškoti nereik, visur sacharos studijose yra (tik ne visi turi su karščio  energija) man pastarasis žymiai  efektingesnis nei be jos smile.gif

tikrai kai pirksit naują siūlau iš jav užsisakyti šį  wub.gif nes per perpardavinėtojus brangiau išeina nei pačiam  pirkti tiesiai per rudaplauke ar kitas megrinas kurios siunčia iš jav  4u.gif


Ačiū už tokį išsamų komentarą 4u.gif Mano kaip tik kremas į pabaigą, kai ieškosiu, atkreipsiu į šitą dėmesį smile.gif

Sacharos studijų Kaune nėra schmoll.gif
Atsakyti
isigijau kojytems Matahari Sexy Legs, kita savaite isbandysiu ir parasysiu atsiliepimus drinks_cheers.gif bet jau kvapas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Noreciau atsiliepimu apie Supre Prism ir Australian Gold Cheeky brown kremukus 4u.gif
Atsakyti