Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

kokį kremą rinktis veidui? AG Crystal Faces ar SB Browning Silk? ar išvis neverta pirkt spec veidui? 4u.gif
man veidas lb sunkiai dega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 05, 11:34)
kokį kremą rinktis veidui? AG Crystal Faces ar SB Browning Silk? ar išvis neverta pirkt spec veidui?  4u.gif
man veidas lb sunkiai dega  doh.gif

Kiek kalbėjau su panom,padariau išvadą,kad išvis neverta spec. veidui doh.gif Gal atsiras,kas pasakys,kad suuuuuuuuuuper.. bigsmile.gif

"Crystal Faces" tikrai čia yra naudojančių smile.gif Ir man įdomūs atsiliepimai smile.gif Buvau SB "Browning Silk" užsisakiusi,bet nepavyko gauti verysad.gif Visgi reikia viską išbandyti savo kailiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 04 05, 12:28)
Kiek kalbėjau su panom,padariau išvadą,kad išvis neverta spec. veidui doh.gif Gal atsiras,kas pasakys,kad suuuuuuuuuuper.. bigsmile.gif

"Crystal Faces" tikrai čia yra naudojančių smile.gif Ir man įdomūs atsiliepimai smile.gif Buvau SB "Browning Silk" užsisakiusi,bet nepavyko gauti verysad.gif Visgi reikia viską išbandyti savo kailiu smile.gif

As naudoju crystal face,ilgai jo man uztenka ir siaip nieko blogo negaliu pasayti,nes idegis naturalus gaunasi,nera ten bronzatu,ta del to man patinka,kad ne juodas veidas buna biggrin.gif ir labai jau svelnus buna po to thumbup.gif
Atsakyti
o jus tepat soliariumo kremu paakius g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 04 07, 15:40)
o jus tepat soliariumo kremu paakius g.gif

as tepu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
atejau va pas jus su tokiu klausimu, gal kuri nors esate apie California tag produktus? 4u.gif Siuo metu naudoju Australian Gold Almoust Famous kremuka mirksiukas.gif nu jis man thumbup.gif bet esu isvaziavus i Danija ir cia labai populiari si firma g.gif tai net nezinau kaip tie kremukai, gal kuri esat isbandziusi? kiek pastebejau Lietuvoje labai populiarus AG ir SB produktai g.gif
Atsakyti
pries pora metu turejau va toki kremuka

user posted image

pirkau is soliarium.lt, tai nepatiko vienas dalykas, kad atsukus dangteli, matesi, kad buvo sukinetas ir galbut nupilta, nes kakliukas ismozotas ir net nesistengta nuvalyti (pastebejau tik parsinesusi i namus) doh.gif tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai per juos pirkau biggrin.gif
bet siaip pats kremukas neblogas, netepdavo rubu, greitas idegis garantuotas, tik kvapo neprisimenu... blush2.gif
Papildyta:
va sitas gerai drekina oda, bet kvapas uzmusantis doh.gif

user posted image
Atsakyti
as tai kazkaip paskutiniu metu naudoju SB Ravishing. jis be bronzatu tai bent nenusiplauna idegis doh.gif o seip fainas tamsu idegi duoda bigsmile.gif
Atsakyti
Perskaičiau abi temas karsta.gif

QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 20, 21:34)
šito su tingu nebandžius esu, man kojom super yra sexy legs just for legs ( ar kažkaip pan iš tonny max) matos įdegis po pirmo karto, o  rankos ir visur kitur ir taip gerai  dega.

kur jį galim nusipirkt? ax.gif

labiausiai išgirti tarp moterų:
SB Intensiefer
SB Perfectly Dark
SB Chocolate silk
AG Crystal X arba XII
smile.gif

Aš pati esu turėjus AG Crystal I ir dabar turiu SB Dark Secrets, bet jau baiginėjas ax.gif
man labiau patiko Crystal, įdegis gilesnis ir labai ilgai išliko, o kvapas pasakiškas, bet greit baigės kažkaip doh.gif aš tą buteliuką sulaužiau, išsikrapščiau likučius, gavosi apie 15 ml, dabar veidą tepu biggrin.gif
Dark Secrets nelabai patinka, visų pirma nepatinka švytėjimas, kuris atsiranda išsitepus, įdegis neypatingas schmoll.gif veido negaliu tept, nes atrodo, kad kemša poras
Papildyta:
iš kur dabar tarpininkės kremus užsakynėja? tik iš www.tanforless.com? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 08, 19:07)
Perskaičiau abi temas karsta.gif
iš kur dabar tarpininkės kremus užsakynėja? tik iš www.tanforless.com?  4u.gif

joa is
www.tanforless.com
www.bestpricetanning.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 08 balandžio 2009 - 19:45
gal kuri bandet Matahari kremukus skatinancius idegi?
mane labiausiai domina Dark Sexy Legs Sensuous Creme With Bronzers

user posted image
Atsakyti
man irgi thumbup.gif
Atsakyti