Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(B.F. @ 2009 03 27, 19:40)
Tai gal naudoji kremus su bronzatais,del to ir nusiplauna idegis g.gif


na jo su bronzatais doh.gif o koki be bronzatu gera patartumet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 03 27, 17:24)
panos nusiplauna man idegis  doh.gif ka daryti?  verysad.gif  bandziau ivairius kremus patiko SB bronze beauty bet ir sis pradejoo nusiplaut. pasideginu diena grazu buna vakare nusiprausiu ir jokio idegio nebera  verysad.gif  gal man dauiau min eit?  g.gif  seip dabar einu 9min 1-2k per sav....

netikiu kad taip iš kart nusiplauna unsure.gif
aš visuomet po soliariumo neinu maudytis bent 5h taip patarė sol. darbuotoja ir tikrai įdegis normalus, matomas smile.gif nžn gal čia kremukai po deginimosi dar padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 03 27, 19:17)
na jo su bronzatais  doh.gif  o koki be bronzatu gera patartumet?  blush2.gif

Tai del to ir nusiplauna,nes su bronzatais,neegstu as ju visai,naudoju tik be bronzatu smile.gif ,pati naudoju SB Dark secret,siaip neblogas kremukas tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 27, 21:20)
netikiu kad taip  iš kart nusiplauna  unsure.gif 
aš visuomet po  soliariumo neinu maudytis bent 5h taip patarė sol. darbuotoja ir tikrai įdegis normalus, matomas smile.gif  nžn gal čia kremukai po  deginimosi dar padeda  g.gif


nu aisku nebuna taip kad iseinu is soliariumo ruda o nusiprausus vel balta. lieka atspalvis tik laaaabai blankus praktiskai jo nesimato verysad.gif kazkaip gaila tikrai. nebeima manes soliariumas tai kaip anksciau. o gal i kita soliariuma pabandyt nueit g.gif seip ar taip pradziai pameginsiu be bronzatu nusipirkt kazka...
Papildyta:
QUOTE(B.F. @ 2009 03 27, 21:53)
Tai del to ir nusiplauna,nes su bronzatais,neegstu as ju visai,naudoju tik be bronzatu smile.gif ,pati naudoju SB Dark secret,siaip neblogas kremukas tikrai 4u.gif


reiks ismegint sita,darr jo nebandziau. crystal one man prisimenu patiko labai ale brangus jis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2009 03 27, 13:53)
Aš taip deginuosi su šiuo kremuku  wub.gif labai patenkinta. tačiau parašyta, kad skirta ekstremalių pojūčių mėgėjoms   doh.gif tai tikrai nesamonė. nieko tokio nepajutau  doh.gif

Nu man tai buvo žiauru su juo blink.gif doh.gif lotuliukas.gif Degė visas kūnas ir iš soliko išlipau raudona kaip vėžys blink.gif unsure.gif Jau taip"vanoja",kad nžn.. lotuliukas.gif Bet galvoju,gal nuo to dar gali būti,kad vakare taip gerai nusipilingavau odą g.gif Nes veido netepiau,o buvo tas pats blink.gif blink.gif Galvojau,gal lempas pakeitė,ar ką,nes jaučiausiu nudegus negyvai,galvojau nei prisėsiu,nei atsigulsiu blink.gif lotuliukas.gif Visas kūnas kaito ir diegė taip nžn,kaip paaiškinti doh.gif Galvoju,kiek įtakos čia kas turėjo.. g.gif Grįžus į vonią kritau ir ploviau tą kremą (lotuliukas.gif) ,ir,kas keisčiausia,po keletos valandų praėjo viskas blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥willte♥: 27 kovo 2009 - 20:56
kiek esu isbandziusi kremuku tai man pats paciausias yra is SB tickled pink wub.gif
Atsakyti
gak kas bande SUPRE kremus? kokie butu atsiliepimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 04 03, 12:08)
gak kas bande SUPRE kremus? kokie butu atsiliepimai g.gif

As naudoju Ocho mirksiukas.gif man labai patinka, o ir kvepia skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristaliukas22 @ 2009 04 03, 16:02)
As naudoju Ocho mirksiukas.gif man labai patinka, o ir kvepia skaniai thumbup.gif

kokia kaina ir kur perkat smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 04 03, 11:08)
gak kas bande SUPRE kremus? kokie butu atsiliepimai g.gif


As turiu SMOKE HEMP user posted image
Esu patenkinta, kvapas labai malonus. Pirkau per tarpinikes, gavosi 96 Lt, bet cia 310 ml smile.gif Ir dar turiu SUPRE HEMP Body lotion user posted image super patenkinta thumbup.gif Naudoju tiek po soliariumo, tiek po duso smile.gif Dabar ziurejau SB nauja kataloga tai nauju kremu yra BOTANICA serijos (raso 95% naturalus produktai) HENNA SENT ir SOY DARK. Gal kas bandet?
AG kataloge radau visai pagal aprasyma nebloga krema user posted image bet jo kaina Lietuvoj nedidele, lyginant su kitais kremas (325ml-179 Lt). Gal kas bandet? Jis nelabai geras, ar kaip cia suprast, kad kaina tokia maza... g.gif Nes musu solikuose tokiu kainu nera....Bet cia ir Body Blush ir Derma Dark sudetyje yra vienu zodziu nesuprantu g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 03 balandžio 2009 - 16:54
Labas,merginos,

kuri is siu kremuku rekomenduotumet norint greiciau idegti? Ir ar galima jais tepti veida? ACIU 4u.gif

AUSTRALIAN GOLD CRYSTAL X
user posted image

AUSTRALIAN GOLD CRYSTAL XII
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liina: 04 balandžio 2009 - 23:16
man daug geresnis Crystal X - ne taip tepa kaip crystal XII, o idegis tikrai labai greitai matosi.
Atsakyti