Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(♥willte♥ @ 2009 03 24, 18:56)
Ateinu iš "Soliariumų" į "Soliariumų kremus" biggrin.gif Tai va,miargai,jau turiu SB "Stunning"..Papasakokit kaip jaučiat tinglą? g.gif Šiandien pirmą kartą pasikaitinau su juo..pasikaitinau pilna to žodžio prasme.. biggrin.gif

Efektas nerealus! wub.gif Idegis lb grazus ir super ilgai laikosi!!! Del pojuciu tai net nzn ka ir pasakyti.... g.gif Mano drauge isvis nieko nejaucia, jokio tinglingo, as trupuciuka jauciu, bet nestipriai. Bet buni tokia raudona (dabar tepu tik kojas blush2.gif )
Atsakyti
o gal kas bendete tuos kremukus kur droguose ivairuose buna kaina nuo 20 iki 60 lt svyruoja?? gal galit patarti verti jie demesio ar nlb 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 03 25, 10:53)
o gal kas bendete tuos kremukus kur droguose ivairuose buna kaina nuo 20 iki 60 lt svyruoja?? gal galit patarti verti jie demesio ar nlb  4u.gif

nieko gero zinok schmoll.gif as pirkau kosmadoj viena, bet tik del to, kad perkant viena tada dave dar kita, ir laukiau kremuku is Jav, o teptis reikejo kazkuo, tai norejau kuo greiciau pabaigti, nieko ypatingo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 03 25, 19:11)
nieko gero zinok  schmoll.gif as pirkau kosmadoj viena, bet tik del to, kad perkant viena tada dave dar kita, ir laukiau kremuku is Jav, o teptis reikejo kazkuo, tai norejau kuo greiciau pabaigti, nieko ypatingo  blush2.gif

o koki pirkai? ir uz kiek? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 03 25, 19:19)
o koki pirkai? ir uz kiek? 4u.gif  ax.gif

dabar tiksliai neatsiminsiu pavadinimo, bet tokiam paciam buteliuke kaip "pina colada" (tik rudas buteliukas), o mokejau tai kazkas panasaus ~46lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 03 25, 20:29)
dabar tiksliai neatsiminsiu pavadinimo, bet tokiam paciam buteliuke kaip "pina colada" (tik rudas buteliukas), o mokejau tai kazkas panasaus ~46lt  g.gif

o del ko jios tau nepatiko?
blogai tepasi? ar idegis negrazus isejo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 03 25, 19:55)
o del ko jios tau nepatiko?
blogai tepasi? ar idegis negrazus isejo? mirksiukas.gif

nes jis nei idegi skatino, nei ka ax.gif kaip paprastas kremas, jokio rezultato nebuvo..tepesi tai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 03 25, 21:01)
nes jis nei idegi skatino, nei ka  ax.gif kaip paprastas kremas, jokio rezultato nebuvo..tepesi tai gerai  smile.gif

aisku gerai tada kad ir nepirkau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, visi. Aš jau kurį laiką vaikščioju į soliariumus, tačiau neatrandu gero kremo. Naudojau ir CalifrniaTan,Australian Gold ir kitų gerų firmų, tačiau tik viena kartą, atradau kremą kuris suteiktų "auksinį" įdegį, tai Hot Chocolate is California Tan, o visų kitų-tamsus. Pirkčiau vėl "šokoladą", bet nėra jo prekyboje. Gal žinote kas iš patirties, kaip įgauti daugiau auksinį, o ne tamsų įdegį?
Dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 03 24, 19:56)
Ateinu iš "Soliariumų" į "Soliariumų kremus" biggrin.gif Tai va,miargai,jau turiu SB "Stunning"..Papasakokit kaip jaučiat tinglą? g.gif Šiandien pirmą kartą pasikaitinau su juo..pasikaitinau pilna to žodžio prasme.. biggrin.gif

Aš taip deginuosi su šiuo kremuku wub.gif labai patenkinta. tačiau parašyta, kad skirta ekstremalių pojūčių mėgėjoms doh.gif tai tikrai nesamonė. nieko tokio nepajutau doh.gif
Atsakyti
panos nusiplauna man idegis doh.gif ka daryti? verysad.gif bandziau ivairius kremus patiko SB bronze beauty bet ir sis pradejoo nusiplaut. pasideginu diena grazu buna vakare nusiprausiu ir jokio idegio nebera verysad.gif gal man dauiau min eit? g.gif seip dabar einu 9min 1-2k per sav....
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 03 27, 18:24)
panos nusiplauna man idegis  doh.gif ka daryti?  verysad.gif  bandziau ivairius kremus patiko SB bronze beauty bet ir sis pradejoo nusiplaut. pasideginu diena grazu buna vakare nusiprausiu ir jokio idegio nebera  verysad.gif  gal man dauiau min eit?  g.gif  seip dabar einu 9min 1-2k per sav....

Tai gal naudoji kremus su bronzatais,del to ir nusiplauna idegis g.gif
Atsakyti