Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(~perastra~ @ 2009 03 21, 11:09)
Reikia moketi pirkti ir niekas taves neishdurs  mirksiukas.gif

reikia mokėti cool.gif
esu pirkusi ne kartą ir ne du, net ne dešimt ir iš atrodo patikrintų - bet kai gavau už 20usd face tai nusispjoviau kad ir kaip tai negražu mirksiukas.gif

jei pigius daiktus sugeba įkišti padielkes manydami kad visi debilai, tai atsiprašau, geriau sumokėsiu 30-50ir t.t bet gausiu tikrai originalą nes dėl etikėtės niekada nieko neperku, jei noriu SB vadinas jo noriu o ne labai gero analogo, jei noriu CK tašės tai vadinasi analogas nors ir už dolerį nedomina ir taškas.
bet aibė yra tokių kuriem svarbu turėt prekės ženklą o kiek tokių kurie žino kaip atskirti tikrą nuo normalaus ne turginio padirbto ar perpilto varianto ?
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 21, 21:01)
reikia mokėti  cool.gif
esu pirkusi ne kartą ir ne du, net ne dešimt ir iš  atrodo patikrintų - bet kai gavau už 20usd face tai nusispjoviau kad ir kaip tai negražu  mirksiukas.gif


Abejoju, kad Ebay'ui rimtas pardavejas su 100 procentu teigiama istorija parduotu padirbta produkta (ypac jei ir tavo istorija tik teigiama) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 03 21, 21:26)
Abejoju, kad Ebay'ui rimtas pardavejas su 100 procentu teigiama istorija parduotu padirbta produkta (ypac jei ir tavo istorija tik teigiama)  4u.gif

man atsiunte miniatiura kvepalu toks 100proc teigiamas ne originala, bet irodyti tai sunku nes miniatiuros buna ivairios, bet kvapas ir jo natos, tiek bazines tiek topines islieka tokios pat kaip original buteliuke, kadangi pirkau per tarpininka tai nieko nesakiau nors tai mano klaida nes norint kaltinti reik irodymu, bet mano patirtis su chanel namais yra pakankama kad nustatyciau is vieno psiko tai originalas ar ne.
tiek to - kiekvieno teise rinktis kas kur perka. bitik gerai
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,
aš turiu štai šiuos kremukus
user posted image
na nežinau kažkaip aš jais nusivyliau doh.gif Pirmiausiai naudojau SB kremuka su 7 bronzantais, bet veliau užsimaniau pabandyt crystal XII schmoll.gif , tai mano kunas kur netepu jokiu kremu yra rydenis nei veikas. Kiek žinau sunkiausiai idega kojos, bet jos pas mane thumbup.gif , be jokiu kremu, o veidas niekogero už kuna šviesesnis.
Tai dabar sakiau reiks nusipirkt kremuka be bronzantu gal geriosnio poveiko sulauksiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytes, ieskau pabandymui sio kremuko... galiu pirkti ir puse. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 03 22, 18:17)
Mergytes, ieskau pabandymui sio kremuko... galiu pirkti ir puse. 4u.gif
user posted image

skelbimu lentoje mergina parduoda visai nauja uz 100lt ricci berods mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 22, 19:44)
skelbimu lentoje mergina parduoda visai nauja uz 100lt ricci berods  mirksiukas.gif

parduotas jau..ax.gif
Atsakyti
sveikos paneles 4u.gif
noreciau kokio neblogo kremuko su greitu bet ilgalaikiu poveikiu. zinoma noriu nepermoketi , nes krize tai norisi pasitaupyti ax.gif
gal galit patarti.
nes kazkada pigu parduotuveje pirkau tj nusitepus parasyta rankas nusiplauti tj nusiplovus rankas ten kur pateko vandens neidege. kita karta neploviau tj rankos juodos buvo lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 03 23, 19:43)
sveikos paneles 4u.gif
noreciau kokio neblogo kremuko su greitu bet ilgalaikiu poveikiu. zinoma noriu nepermoketi , nes krize tai norisi pasitaupyti ax.gif
gal galit patarti.
nes kazkada pigu parduotuveje pirkau tj nusitepus parasyta rankas nusiplauti tj nusiplovus rankas ten kur pateko vandens neidege. kita karta neploviau tj rankos juodos buvo  lotuliukas.gif  blink.gif


Aha, ir man patarkit kanors.Ruosiuosi eiti i soliariuma ir ieskau neblogo bet ir nebrangaus kremuko pries soliariuma.Nenoriu kad butu daug bronzantu nes nusiplaus greitai, o visai be bronzantu labai jau daug reikes vaikscioti kad pamatyciau idegi.Tuomet gal koki patartumet kur yra minimaliai tu bronzantu...
Labai laukiu patarimu
Atsakyti
kai rašote pigus, parašykite už kokia kaina domina smile.gif
nes man pigus yra už iki 60lt naujas, o tokių ne daug. jei ne brangus tai iki 100lt o tai jau yra pasirinkimas.
Chocolate Silk naujas kainuoja įvariai, bet +-100lt.
dangerously dark neblogas, perfektly dark, indulgence, simpli divine.... nžn daug tų kremų, siūlau ieškot soliariumo išparudotuvėje ten būna parduoda likučius tai jau apsimoka nes dažnai būna žymiai pigiau o vieno pabandžiusios žinosite tinka ar ne, jei ne negaila nes ne daug mokėjote, jei patiko žinosit ko ieškoti norint gauti didesnio kiekio.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 23, 21:52)
kai rašote pigus, parašykite už kokia kaina domina smile.gif
nes man pigus  yra už iki 60lt naujas, o tokių  ne daug. jei ne brangus tai iki 100lt o tai jau yra pasirinkimas.
Chocolate Silk naujas kainuoja įvariai, bet +-100lt.
dangerously dark neblogas, perfektly dark, indulgence, simpli divine.... nžn daug tų kremų, siūlau ieškot soliariumo išparudotuvėje ten būna parduoda likučius tai jau  apsimoka nes dažnai būna žymiai pigiau o vieno pabandžiusios žinosite tinka ar ne, jei ne negaila  nes ne daug  mokėjote, jei patiko  žinosit ko ieškoti norint gauti didesnio kiekio.

na man iki 100lt 4u.gif nes virs 100lt uz krema tai man brangu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Ateinu iš "Soliariumų" į "Soliariumų kremus" biggrin.gif Tai va,miargai,jau turiu SB "Stunning"..Papasakokit kaip jaučiat tinglą? g.gif Šiandien pirmą kartą pasikaitinau su juo..pasikaitinau pilna to žodžio prasme.. biggrin.gif
Atsakyti