Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 20, 20:48)
man to nebuvo gal todėl kad prieš tai ilgą laiką naudojau tik Chocolate Silk jis absoliučiai be bronzantų ( esu skaičiusi kad gražesnis įdegis būna kai  pradžioje kūnas įgauna natūralų atspalvį su kremukais be bronzantų  ir tik paskui  reik pradėti  su bronzantais naudot)  tikrai  manau pritariu  tokiai nuomonei smile.gif



Va dėl įdegimo pradžioje be bronzatų gal ir pritariu ax.gif ale, kad aš pakankamai tamsi ir taip esu ir gražiai degu net be kremų, o va Simly Divine geltonina... Manau jis gerai būtų toms, kurios pilkai dega, tai auksinio atspalvio duotų, o man geltonodei tai nereikia to auksinio....
Išvis į soliariumą man užtenka eiti 2-3 kartus per mėnesį, kad būčiau pakankamai ruda.
Dabar naudoju PErfectly Dark. Tai patinka jis man ax.gif Dar Funky Monkey geras iš AG buvo, smagus tokis. Dabar laukiu parkeliaujant Hempz. Ėmiau be bronzatų.
Atsakyti
mane irgi domina perfectly dark - visai mielai išmėginčiau kokių 50ml reik pasieškot gal kas parduos likutį.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal zinot, kas is tarpininkiu atrimiausiu metu uzsakines is www.tanforless.com bigsmile.gif
Atsakyti
Ir dar norejau patarimo: gal galit patarti, kuri rinktis geriau g.gif Noriu greito idegio, bet kad greit nenusiplautu biggrin.gif . Soliariume paskutini karta buvau pernai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Aciukas 4u.gif
Atsakyti
is Supre tikrai geras kremukas bet minejo kad sunkiai tepasi, nuo chocolate silk greito idegio nesulauksi bet jis bus ilgalaikis.
chocolate diamond panos giria esu pati jo seniai tik meginuka meginus tai nepamenu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 21 kovo 2009 - 07:41
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 21, 08:41)
is Supre tikrai geras kremukas bet  minejo kad sunkiai tepasi, nuo chocolate silk  greito idegio nesulauksi bet jis bus ilgalaikis.
chocolate diamond panos giria esu pati  jo  seniai tik meginuka meginus tai  nepamenu....


Aš kažko už Chocolate silk. Labai malonus kremukas ir lengvas ir tikrai gražiai įdegi, bet kaip Ingakalnis sakė - įdegis natūralus. Bet bronzatai man po savaitės pradeda plautis ir nekaip atrodo ax.gif Aišku, vaikštas į soliariumą bent kartą per savaitę galima ir su bronzatais. O jei būt paprastesne, tai visi tie kremai neblogi, tik va skonio reikalas kas patinka labiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2009 03 21, 00:41)
Sveikos  4u.gif
Gal zinot, kas is tarpininkiu atrimiausiu metu uzsakines is www.tanforless.com   bigsmile.gif

man atrodo, kad rudaplauke smile.gif
pas ja katik paziurejau sarase tai jau nebuvo, turbut nupirko vakar g.gif
meistromargarita 12val siandien uzsakines is cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 21 kovo 2009 - 10:23
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 17, 21:41)
ebay niekuomet nesiūlau nieko niekam pirkti, na tikiu kad sol. kremukų niekas nepadirbinėja nes jie ir taip  nėra brangūs, bet man vis tiek jie yra nepatikimi.

Reikia moketi pirkti ir niekas taves neishdurs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 03 21, 12:09)
Reikia moketi pirkti ir niekas taves neishdurs  mirksiukas.gif



Amen doh.gif lotuliukas.gif jau cia taip gudriai pasakiai..tuo paciu nusispjauk 3k
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 21, 07:41)
is Supre tikrai geras kremukas bet  minejo kad sunkiai tepasi, nuo chocolate silk  greito idegio nesulauksi bet jis bus ilgalaikis.
chocolate diamond panos giria esu pati  jo  seniai tik meginuka meginus tai  nepamenu....


Aciu 4u.gif

QUOTE(_Only_ @ 2009 03 21, 10:19)
man atrodo, kad rudaplauke  smile.gif
pas ja katik paziurejau sarase tai jau nebuvo, turbut nupirko vakar  g.gif
meistromargarita 12val siandien uzsakines is cia  4u.gif


Aciu 4u.gif Jau nusiunciau uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2009 03 21, 15:00)
Aciu  4u.gif
Aciu  4u.gif Jau nusiunciau uzsakyma  4u.gif

nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
[quote=Egliukasz,2009 03 20, 20:02]
user posted image

O is kur galima uzsakyti si kremuka? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iruska: 21 kovo 2009 - 18:48