Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(ugne23 @ 2008 12 21, 16:55)
o is kur jus ji uzsisaket ? ziuriu EGYPSUN tik Kaune  unsure.gif

O Klaipedoje dar ju nera? g.gif As tai lankausi EgyptSun studijoje tai ju pasirinkimas belenkokss thumbup.gif .Manau,kad visur ju neuzilgo bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukex @ 2008 12 21, 23:58)
O Klaipedoje dar ju nera? g.gif As tai lankausi EgyptSun studijoje tai ju pasirinkimas belenkokss thumbup.gif .Manau,kad visur ju neuzilgo bus mirksiukas.gif



kad nera pas mus Egypsun sun unsure.gif anksciau lyg mega plazoj buvo, bet db nebera
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2008 12 22, 15:44)
kad nera pas mus Egypsun sun  unsure.gif anksciau lyg mega plazoj buvo, bet db nebera

O nebandei tiesiogiai pasisukti? Svetaineje radau apie kiekviena krema aprasyma lotuliukas.gif www.egyptsun.lt
Atsakyti
Koks geriausias kremas is Australian Gold Crystal"u?Ir ar geresnis Swedish Beauty hot amaretto ar pink diamond?
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 12 29, 18:05)
Koks geriausias kremas is Australian Gold Crystal"u?Ir ar geresnis Swedish Beauty hot amaretto ar pink diamond?


Man labiausiai patinka Crystal I - jis skatina tamsu ydegy, bet neturi bronzantu. Tiesiog oda ygauna paty tamsiausia atspalvy, koky tik ji gali isgauti. Crystal X suteikia labai tamsu atspalvy, reikia reciau eiti y soliariuma, visgi 10 bronzantu. Bet tepa drabuzius. O Crystal XII netepa rubu, irgi suteikia tamsu atspalvy, bet Crystal X patiko labiau tuo, kad jis toks tamsokas, ir jau tepant ant kuno matosi, kur uztepei, kur dar ne. Labai lygiai su juo issitept iseina thumbup.gif
Hot Amaretto yra stipresnis uz Pink Diamond, nes jis turi T10, o Pink Diamond T2. Tai reiskias, kad ydegis su juo bus gilesnis ir ilgiau issilaikys. Bet jeigu oda jautri, gali skaudet. T2 yra silpnesnis, bet irgi suaktyvina kraujotaka, sukelia dilgciuku efekta, jis manau skirtas labiau jautresnei, sviesesnei odai, kuriai stipresnis tinglas butu per stiprus. Hot Amaretto dar turi blizguciu, kiek pamenu, suteikia odai svytejimo g.gif Negalima tept veido ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 01 02, 02:15)
Man labiausiai patinka Crystal I - jis skatina tamsu ydegy, bet neturi bronzantu. Tiesiog oda ygauna paty tamsiausia atspalvy, koky tik ji gali isgauti. Crystal X suteikia labai tamsu atspalvy, reikia reciau eiti y soliariuma, visgi 10 bronzantu. Bet tepa drabuzius. O Crystal XII netepa rubu, irgi suteikia tamsu atspalvy, bet Crystal X patiko labiau tuo, kad jis toks tamsokas, ir jau tepant ant kuno matosi, kur uztepei, kur dar ne. Labai lygiai su juo issitept iseina thumbup.gif
Hot Amaretto yra stipresnis uz Pink Diamond, nes jis turi T10, o Pink Diamond T2. Tai reiskias, kad ydegis su juo bus gilesnis ir ilgiau issilaikys. Bet jeigu oda jautri, gali skaudet. T2 yra silpnesnis, bet irgi suaktyvina kraujotaka, sukelia dilgciuku efekta, jis manau skirtas labiau jautresnei, sviesesnei odai, kuriai stipresnis tinglas butu per stiprus. Hot Amaretto dar turi blizguciu, kiek pamenu, suteikia odai svytejimo g.gif  Negalima tept veido ax.gif

Aciu uz toki issamu atsakyma.Is karto lengva apsispresti smile.gif
Atsakyti
As naudoju BYOB (Bring Your Own Bronze), man jis geras, maloniai kvepia smile.gif Bet tikrai bandysiu ir kitus
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2008 12 21, 16:55)
o is kur jus ji uzsisaket ? ziuriu EGYPSUN tik Kaune  unsure.gif





As jo neuzsisakiau.. blink.gif 4u.gif tik tinklalapi ziurejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 01 03, 13:31)
As jo neuzsisakiau.. blink.gif  4u.gif tik tinklalapi ziurejau  smile.gif

Man šitie kremukai Tan Incorporated paliko superini ispudi.Kai nusipirkau 50bronzantu meginuka galvoju šakės neisitepsiu lygiai,bet dirbančios panelės išaiškino,kad nėra savaiminio įdegio todėl be baimės galima naudoti visiems,taip ir buvo jau po vieno pasideginimo rezultatas super thumbup.gif nei dėmelės,nei plėmelio tik gražus įdegis.Tai kaip užsikabliavau tai sakiau išbandysiu visus biggrin.gif .Prieš naujuosius bandžiau su Tingle tai dvi valandas degiau dar man taip nebuvo biggrin.gif .Žodžiu man patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandet si kremuka? noreciau suzinoti atsiliepimu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 12 12, 14:43)
M.. supratau mazdaug kur  4u.gif o tu buvus pati gal tam solike? Jei taip, tai ar patiko?  4u.gif


As lankiusia vasara, buvau didele gerbeja. Manau paskaite senesnese temose rasite kur bur parsyta, kad ir as esu tos studijos darbuotoja. Dabar ten nesilankau, nes neturiu nei laiko, nei atvirai pasakius noro varyti i visai kita miesto gala. Jei tokia studija butu nors kiek arciau butinai joje lankyciaus. bigsmile.gif Beje, i gala man kazkokie silpnoki soliai pasirode...Gal jau laikes lempas keist buvo. Taciau studija issiskiria itin maloniu aptarnavimu thumbup.gif
QUOTE(Finna @ 2008 12 15, 23:55)
Tai, kad mes visai ne piktos ax.gif
Šitas soliariumas netoli manęs, bet man patogiau trenktis į kitą miesto galą ir Akropolyje pasidegint doh.gif lotuliukas.gif

I akropoli man nepatinka, nes paskui visas toks issitarses pro minia zmoniu praeit turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misse @ 2009 01 05, 21:45)
As lankiusia vasara, buvau didele gerbeja. Manau paskaite senesnese temose rasite kur bur parsyta, kad ir as esu tos studijos darbuotoja. Dabar ten nesilankau, nes neturiu nei laiko, nei atvirai pasakius noro varyti i visai kita miesto gala. Jei tokia studija butu nors kiek arciau butinai joje lankyciaus. bigsmile.gif  Beje, i gala man kazkokie silpnoki soliai pasirode...Gal jau laikes lempas keist buvo. Taciau studija issiskiria itin maloniu aptarnavimu thumbup.gif

I akropoli man nepatinka, nes paskui visas toks issitarses pro minia zmoniu praeit turi doh.gif

Nesuntinku,kad silpni soliai jie niekad man nebuvo silpni.po 10min zandukai uzrausta ne tas zodis,o ilgiau isbuti sansu jokiu lotuliukas.gif
Atsakyti