Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Jovita23 @ 2009 03 17, 11:07)
As pastebejau, kad negaliu deginti veido. Uzsikemsa poros, paskui susidaro spuogeliu, isberia baisulingai. Visada eidavau nusivalius makiaza. O jei ant veido dar tepdavau krema su bronzantais, tai veidui is vis sakes budavo. Paskui nusipirkau spec veidui ta is SB, bet ziuriu, kad tas pats. Kai lankausi soliariume ir deginu veida, tai siaubingai  spuogais beria. Kai neinu koki ilga laiko tarpa- viskas normaliai. Dabar jei einu, tai dengiu su servetele. O kad veido spalva nesiskirtu nuo kuno, pudruoju Dior saules pudra ir viskas ok.
Merginos, ar Jums tai nera?

o tai kaip buna kunas rudas, o veidas kol be pudros baltas g.gif kaip pvz tada kai atsikeli ne viena. o su vaikinu ar tada reikia eit miegot su pudra doh.gif
Atsakyti
Gal kas norit pirkti visiskai nauja Swdish beauty soliariumo krema- chocolate silk. su 6 drekikliais, be bronazantu. Nei karto nebandytas. Nusprendziau nebeit i soliariuma.. Siunciausi per rudaplauke jeigu ka.. Kaina 110 litu
Siaip Swedish beauty labai geri, tik nuo Amaretto su bronzantu kazko bere g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jovita23 @ 2009 03 17, 09:07)
As pastebejau, kad negaliu deginti veido. Uzsikemsa poros, paskui susidaro spuogeliu, isberia baisulingai. Visada eidavau nusivalius makiaza. O jei ant veido dar tepdavau krema su bronzantais, tai veidui is vis sakes budavo. Paskui nusipirkau spec veidui ta is SB, bet ziuriu, kad tas pats. Kai lankausi soliariume ir deginu veida, tai siaubingai  spuogais beria. Kai neinu koki ilga laiko tarpa- viskas normaliai. Dabar jei einu, tai dengiu su servetele. O kad veido spalva nesiskirtu nuo kuno, pudruoju Dior saules pudra ir viskas ok.
Merginos, ar Jums tai nera?

va butent, man tas pats. Manau cia nuo bronzantu, jie gal kemsa poras. Nuo Swedish beauty Amaretto berdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2009 03 18, 12:37)
Sveikutės 4u.gif

Labai reikia jūsų patarimo ax.gif

Kokį kremuką išsirinkti (norėčiau iš SB) jei ant veido yra dvi pigmentinės dėmės, na kad jų nesimatytų, ir dar būna kad strazdanos išlenda, nenoriu labai jau tamsaus įdegio, na tokio kur jau labai labai tamsios būna biggrin.gif Ką psiulytumėt? ax.gif

Man labai prie dūšios šie, galėčiqu daug gero ir tik gero apie šiuos:

user posted image

user posted image

user posted image

taip pat Intensifier neblogas, labai gerai drėkina bet man per maž-ai jame medžiagų skatinančių greitesnį įdegį. Visai neblogas Pink Diamond bet jis su tingu, man tas jausmas dilgelyno labai jau savotiškas ir ne kas dienai.

Visai nepatiko ir niekuomet jų nepirkčiau jei visam kūnui:
Denim & Diamonds, Amaretto, Dark Innocence - negaliu pasakyti kad bet erzina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 18, 22:17)
Man labai prie dūšios šie, galėčiqu daug gero ir tik gero apie šiuos

oro_buckis.gif auksas tu 4u.gif labai išsamiai ir aiškiai, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 18, 23:17)
Man labai prie dūšios šie, galėčiqu daug gero ir tik gero apie šiuos:

user posted image


Va Simply Divine tai man schmoll.gif: ant kūno jausmas malonus, bet nuo jo tikra rudmėse būdavau doh.gif: laaaabai geltonina atspalvį... Nenatūraliai taip ax.gif
Atsakyti
Labai labai wub.gif geras, grazu idegi suteikia, maloniai kvepia, nelimpa, nepalieka nemalonaus po soliariumo odos kvapo..geros konsistencijos, toks perlamutrinis...pats pats paciausias soliariumo kremukas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 03 18, 20:49)
o tai kaip buna kunas rudas, o veidas kol be pudros baltas g.gif kaip pvz tada kai atsikeli ne viena. o su vaikinu ar tada reikia eit miegot su pudra  doh.gif



As ir nedeginu veido ir nieko baisaus. Ir ne viena atsikeliu, ir niekas neissigasta biggrin.gif Siaip pavyzdziui net uzsienio zurnaluose kiek teko matyt manekenes, zvaigzdes, tai tos, kurios nusipurskusios sav. ydegiu ( nes y soliariumus niekas ten neina beveik), tai buna padazyta, veidas sviesesne pudra, tik daugiau skaistalu uzdeta ir nieko, graziai atrodo mirksiukas.gif Juk tas skirtumas nebus didesnis nei 2 tonais mazdaug g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 19, 10:17)
Va Simply Divine tai man schmoll.gif: ant kūno jausmas malonus, bet nuo jo tikra rudmėse būdavau doh.gif: laaaabai geltonina atspalvį... Nenatūraliai taip ax.gif

man to nebuvo gal todėl kad prieš tai ilgą laiką naudojau tik Chocolate Silk jis absoliučiai be bronzantų ( esu skaičiusi kad gražesnis įdegis būna kai pradžioje kūnas įgauna natūralų atspalvį su kremukais be bronzantų ir tik paskui reik pradėti su bronzantais naudot) tikrai manau pritariu tokiai nuomonei smile.gif

crystal XII mane suerzino ir vėl, nutariau vis tik vėl duoti proga šiam kremui užsitarnauti mano ovacijų, deje, deje, papirčšiai bjauriai oranžiniai ( dar to nebuvo kad reiktų rankas ypatinagi kruopščiai nusvalyt seniau pakakdavo tiesiog elementariai nusivalyt ir tiek o pasirodo reik laaabai preciziškai doh.gif )
šiaip būtų nieko bet 12 bronzikų man žiauriai per daug
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 03 17, 09:07)
As pastebejau, kad negaliu deginti veido. Uzsikemsa poros, paskui susidaro spuogeliu, isberia baisulingai. Visada eidavau nusivalius makiaza. O jei ant veido dar tepdavau krema su bronzantais, tai veidui is vis sakes budavo. Paskui nusipirkau spec veidui ta is SB, bet ziuriu, kad tas pats. Kai lankausi soliariume ir deginu veida, tai siaubingai  spuogais beria. Kai neinu koki ilga laiko tarpa- viskas normaliai. Dabar jei einu, tai dengiu su servetele. O kad veido spalva nesiskirtu nuo kuno, pudruoju Dior saules pudra ir viskas ok.
Merginos, ar Jums tai nera?


Man taip budavo. Tik pasideginu pasitepus su bet kokiu kremu - nesvarbu su bronzantais ar be, iskart kita diena isbertas veidas, kaklas blink.gif Man atrodo ten del parabenu ir kitu konservantu ir nenaturaliu medziagu gali bert g.gif Bent mane beria nuo bet ko, kur yra sudetyje keli parabenai -methylparaben, propylparaben ir t.t.
Atsakyti

šiaip būtų nieko bet 12 bronzikų man žiauriai per daug
[/quote]

o kaip yra tie su 50 bronzatu? biggrin.gif ten tai isvis... irnesakyk.gif kazkada pabandziau taip tik ,,ant prikolo" , tai kol geltonumas atsiplove tai visa sav praejo.. man soliariumo darbuotoja pasake kad ten ne bronzatu o realiai labai didelis kiekis savaiminio i..
Atsakyti
user posted image

Gal kuri tinglo megeja bandet sita kremuka? tik 10 doleriu kainuoja, bet koks man jis superinis - ydegis po vieno karto labai tamsus thumbup.gif Naudoju butent tik kojoms ir rankoms, aisku pasideginus kvapas ner super, bet uztat efektas man tikrai patinka, visi iskart pastebi, kad deginaus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(julya @ 2009 03 20, 19:54)
o kaip yra tie su 50 bronzatu?  biggrin.gif  ten tai isvis...  irnesakyk.gif  kazkada pabandziau taip tik ,,ant prikolo" , tai kol geltonumas atsiplove tai visa sav praejo.. man soliariumo darbuotoja pasake kad ten ne bronzatu o realiai labai didelis kiekis savaiminio i..



Taigi tie patys bronzantai ir yra savaiminio ydegio medziageles, tik kitokios rusies. Yra naturalus bronzantai, gaminami is kedro riesutu alieju, chna milteliu apdirbtu kazkaip specialiai ir t.t. - jie duoda vos vos matoma naturalesny atspalvy. Ir yra daugeriopo poveikio bronzines medziagos, vadinamos DHA. Butent jos yra savaiminio ydegio medziagos, tik jos kitokios sudeties siek tiek, negu butent savaiminio ydegio kremu mirksiukas.gif Nes jos yra veikiamos spinduliu, po to per 3-4 valandas isryskeja galutinis ydegis.
Atsakyti
šito su tingu nebandžius esu, man kojom super yra sexy legs just for legs ( ar kažkaip pan iš tonny max) matos įdegis po pirmo karto, o rankos ir visur kitur ir taip gerai dega.
Atsakyti