Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

Man nepatiko Crystal I ir Crystal V o Crystal X tai be abejonės geriausias.
Atsakyti
o kdl nepatiko? g.gif man tai nepatinka tai su bronzantais nes noriu naturalaus idegio..
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 03 12, 18:29)
o kdl nepatiko? g.gif  man tai nepatinka tai su bronzantais nes noriu naturalaus idegio..

man ne rie širdies visi AG serijos, matyt todėl 4u.gif nes iš AG mėgstu tik crystal X ir tikrai nepasakyčiau kad su juo įdegis kažkoks išskirtinai kitoks, tiesiog oda po jo fantastiška būna.
natūralaus įdegio jei norisi tai rinkčiausi geriau kokį Chokolate Silk rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 12, 20:56)
man ne rie širdies visi AG serijos, matyt todėl  4u.gif  nes iš AG mėgstu tik  crystal X ir tikrai nepasakyčiau kad su juo įdegis kažkoks išskirtinai kitoks, tiesiog oda po jo  fantastiška būna.
natūralaus įdegio  jei norisi tai rinkčiausi geriau  kokį Chokolate Silk  rolleyes.gif

o kuo ta oda tokia fantastiska buna? smile.gif
Atsakyti
visų pirma - neniešti( man nuo daugumos kitų niešti), minškta ir švelni kaip po gerų kūno losijono, ir kvapo beveik jokio nėra kuris būdingas soliariumo kremams arba soliariumams.

Todėl man šis kremas puikiausiai atitinka savo kaina ( na nemoku už jį daugiau nei 180 tai apsimoka) o užtenka jo 200ml naujo man 4mėn. nes einu į savaitę kartą, du.
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 03 10, 14:08)
jop raso, kad jis su vesinimo esencija  rolleyes.gif  mirksiukas.gif



aisku tada 4u.gif
Atsakyti
o kur perkate ta crystal?
Atsakyti
parsisiunciu wink.gif
Crystal V nepatiko nes per brangu kaip tokiam nieko ypatingo kremui.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 03 12, 17:23)
o kokia jusu nuomone butu apie CRYSTAL 1, ta be jokiu bronzantu.. g.gif


as bandziau si krema man laaabai patiko wub.gif idegis toks naturalus gaunasi tamsus,seip is tikruju man netgi daug labiau patiko nei crystal X ... mirksiukas.gif
Atsakyti
o kiek jus mokat kai siunciates, nes pvz la bamboj uz 30 ml -66lt..nenormalu..bet deja siustis nemoku,nzn nei kaip tai daryt, nei kur,gal kas pagelbetu..? kas siunciasi sau ir man tuo paciu uzsakytumete..po to atiduotumete..as esu is kauno..skolinga nelikciau.. ax.gif lb lb reikia ir man ti crystal kremuko smile.gif
Atsakyti
pigiausia parsisiusti per tarpininkus is tanforless.com ten iseina kaina jo 54usd tai siuntimas +5usd ir 15proc tarpininko viska pasidaugink is usd kurso +5cnt ir zinosi kaina jo mazdaug.
as galiu parduot taip pat, naujas crystal x 175lt. galiu nupilti iki 100ml kaina atitinkamai jei 100 ml 90lt. jei 50 -45lt.
Atsakyti
O ką galit pasakyt apie Hempz losijonus?
user posted image
Atsakyti