Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

jei norisi greito efekto tuomet nesiblaskyciau ir tiesiai prie Crystal X pereiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 11, 15:19)
jei norisi greito efekto  tuomet nesiblaskyciau ir tiesiai prie Crystal X pereiciau smile.gif


as taip giriu sita kremuka, jau antra naudoju wub.gif
geras tikrai tik man jis greitai baigiasi rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
O man Supre "Hooked" šiek tiek sunkiai tepasi, bet įdegis užtat kaip matosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 03 11, 19:09)
O man Supre "Hooked" šiek tiek sunkiai tepasi, bet įdegis užtat kaip matosi thumbup.gif



Kaip jis atrodo ?

kur pirkt jo galima ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 03 11, 19:41)
Kaip jis atrodo ?

kur pirkt jo galima ? 4u.gif


Atsakysiu aš:
user posted image
neradau didesnės foto doh.gif
O Supre kosmetika prekiaujama Equador soliariumuose ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau greitai idegti, bet mano oda tai sviesi (nors plaukai tamsus)
ka galetumete pasakyti apie si kremuka Swedish Beauty Chocolate Silk Premium Dark Tanning Systeme Is kur zinoti kokiai odai tinkamas? kiek bronzantu? aciu uz atsakymus, nes as sitoj vietoj zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 03 11, 19:09)
O man Supre "Hooked" šiek tiek sunkiai tepasi, bet įdegis užtat kaip matosi thumbup.gif

Pasidalinkit merginos informacija apie Supre kremukus? ar verta juos įsigyti g.gif
domintų šis user posted image ir dar vienas su kanapėm mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(maze11 @ 2009 03 12, 00:22)
Sveikos, noreciau greitai idegti, bet mano oda tai sviesi (nors plaukai tamsus)
ka galetumete pasakyti apie si kremuka Swedish Beauty Chocolate Silk Premium Dark Tanning Systeme Is kur zinoti kokiai odai tinkamas? kiek bronzantu? aciu uz atsakymus, nes as sitoj vietoj zalia  blush2.gif

Chocolate silk yra be bronzantu, tinkamas visoms odos tipams nes yra be tingo, be bodu blusho - siaip kremukas vienas is geresniu tik kad kaina jo nuo 100litu.
Idegis su juo nebus greitas 4u.gif

Atsakyti
jums su tais bronzantais naudojami kremai nenusiplauna demem? o idegio spalva nenaturali gaunasi nes tie bronzatai kazkiek juk nudazo oda ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 03 12, 11:32)
jums su tais bronzantais naudojami kremai nenusiplauna demem? o idegio spalva nenaturali gaunasi nes tie bronzatai kazkiek juk nudazo oda ar kaip  g.gif

nusiplauna man visi negraziai, nera taip kad plemais bet ir nera taip kad visur idealiai, sakykim mano pilvas visada buna rudas nors krutine ir kojos jau baltuteles doh.gif tai as vadinu nelygiai nusiplovimu, bet man tas pats ir nuo saules, vienur idegu greit ir rudai o kitur neaiskiai paraudonuoju.

Idegis naturalkus buna jeigu per daug nesikaitini, jei eisi su 10bron. kas antra diena tai tikiu kad po men busi oranzine bigsmile.gif

P.s makalius labai gerai irudes ir tikrai graziai
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 12, 12:40)
P.s makalius labai gerai  irudes ir tikrai graziai

Dėkui biggrin.gif 4u.gif
Bet aš vaikštau kas savaitę maximum į soliariumą smile.gif
Atsakyti
o kokia jusu nuomone butu apie CRYSTAL 1, ta be jokiu bronzantu.. g.gif
Atsakyti