Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

Frosted hemp yra su vėsinimu, tikrai su juo pradžioje toks šaltukas apsėda veidą ir kūną - man tas pats jausmas ir su keliais kitais būna smile.gif
Atsakyti
man tai iskilo toks kl..einu i soliariuma daznai..naudoju kremus..bet vistiek atsirado pigmentiniu demeliu, baltu taskeliu..tai ar verta aplamai naudot tuos soliariuminius kremus, jei jie nuo to visai neapsaugoja..o tik atlieka drekinimo funkcija(jei be bronzantu),gal tada geriau po soliariumo naudot paprasta drekinamaji kremuka g.gif
Atsakyti
siūlau geriau įsigyk kremuką paprastą su keliais bronzantais ir įdegis bus gražesnis ir nesimatys pigmentinių dėmių o gal per daug jau kaitiniesi tai tada niekas nebegelbės tik pertrauka.

Papildyta:
QUOTE(dovila @ 2009 03 10, 11:59)
sveiki biggrin.gif norejau paklausti,gal galite patarti koki gera kremuka pries soliariuma.as idegu labai sunkiai.turiu eiti daug kartu i soliariuma,o bunu tik vos ruda.naudojau crystal V krema,bet kaip jau sakiau,labai mazai idegiau.gal reiktu su tinglu kremuka koki...noriu ilgai isliekancio idegio,tad turbut su bronzantais kremas netiktu  g.gif patarkit prasau  4u.gif

aš rekomenduočiau tuomet išmėginti šį, o jei neima ir tas tada Crystal X tiesiai pirkčiau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
as seniau daug kaitdavausi..db puse metu nebuvai soliariuma..balandi ruosiuosi eit ..o su bronzantais man kazkaip nlb..norisi naturalaus idegio..
Atsakyti
Sveikos , as isnadiena isbandziau Australian Gold - firs blush ir likau labai patenkinta , tik va dabar nete ziurineju kur pigiau nusipirkti g.gif soliarumo kremo nete nesu pirkusi kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airishka @ 2009 03 10, 18:50)
Sveikos , as isnadiena isbandziau Australian Gold - firs blush  ir likau labai patenkinta , tik va dabar nete ziurineju kur pigiau nusipirkti  g.gif  soliarumo kremo nete nesu pirkusi kol kas  biggrin.gif

nebandžiau šito bigsmile.gif
Atsakyti
O gal kuri bandete si krema? kiek cia bronzantu? ir ar verta pirkti si kremuka? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 03 10, 19:54)
O gal kuri bandete si krema? kiek cia bronzantu? ir ar verta pirkti si kremuka?  rolleyes.gif
user posted image


sita labai labai senai turejau - mas asmeniskai nelabai matesi efektas g.gif skubejau greiciau sunaudoti unsure.gif na bet tiek as ir teismanau apie juos - tik is patirties galiu pasakyti doh.gif

Kur jus pigiau kremukus perkate ? sm ziurinejau - butent pas ka perkate ir kiek tai uztrunka ?


Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 03 10, 19:54)
O gal kuri bandete si krema? kiek cia bronzantu? ir ar verta pirkti si kremuka?  rolleyes.gif
user posted image

esu mėginusi, jei norėsi greito efekto deje, bet nebus, jis be bronzantų, labiau skirtas toms kurios linkusios natūraliai, ne tamsiau įdegti o šviesiai tik lengvą atspalvį gauti.
Man jis taip pat netiko, nes norėjau greto efekto mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakymus ir patarimus 4u.gif ieskosim kremuku toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2009 03 10, 14:05)
isigijau toki kremuka , ir nezinau kai ji pradejau naudoti man visai nekarsta soliariume gal jis koks vėsinantis g.gif

user posted image

vienas is mano mylimiausiu kremu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 10, 19:00)
siūlau geriau įsigyk  kremuką paprastą su  keliais bronzantais ir įdegis bus gražesnis ir nesimatys pigmentinių  dėmių o  gal per daug jau kaitiniesi tai tada niekas nebegelbės tik pertrauka.

Papildyta:

aš rekomenduočiau tuomet išmėginti šį, o jei neima ir tas tada  Crystal X tiesiai pirkčiau  biggrin.gif

user posted image


labai aciu uz atsakyma 4u.gif manau pabandysiu si kremuka.jau senei buvau soliariume,todel tikrai ne per daug kaitiniuos biggrin.gif
Atsakyti